Toplam 13 Sayfadan Sayfa 7 İlkİlk ... 56789 ... SonuncuSonuncu
Toplam 121 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 70 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mini-oyun: Ne oldu?

Başlık parası olarak her hammadde türünden 2250'şer adet istenmiş. Adam da nereye düştüm ben diye düşünüyor =/ Aç bunlar yakarlar başını, yapma.

gittigi maceradan istegini bulamadıgı için olabilir karı arıyor olabilir

Çuvalı sırtında yola çıkan sarışın prens,travian oyun dünyasında çok yakında karşımıza çıkacak bir çuval yeni özelliği sırtında taşımaktadır,yükü pahada hafif olsada,yıllardır bu oyunu oynayan yüzbinlerce insana yenilikler katmak gerçekte çok ağır bir yüktür,prens nedenmi sarı saçlı,çünkü o Travian oyun dünyasının anavatanı olan Almanya'dan yola çıkmıştır,çok yakında çuvalda neler olduğunu hepimiz öğreneceğiz...
    Hk Scarlet Hongkong'da Şarapları İle Ünlü Bir
    Restaurantın Adıdır...

maceradan dönen bir kahraman..yorgunlugu yuzunden belli..gittigi maceradan hammadde ile dönüyor .yaninda at ini goremedik.bu kahramana dun rastladik ve server baslayali 7 gun oldu..simdiye kadar maceradan at filtresi ödülünü almis olmasi gerekliydi..muhtemelen aldi, ama sahibi tarafindan at filtresi olarak acik artirmada 50 altin a satildi...simdi kahraman,at i olmadan uzun bir yol katetmekten ve bu kadar hammaddeyi tasimaktan yorgun bitkin ve mutsuz..uzulme sen kahraman ..bu kazanacagim 50 altin ödül ile at ini tekrar geri alacagiz..

Uye Rutbesi

herkese sanat eseri gelir bizim garibe de ham maddeden başka bişey gelmez

Suriye'den geliyor Türkiye'ye gidiyor, mutsuz çünkü Türkiye'nin veriği karşılıksız imkanları yetersiz buluyor...

bence yeterince mutsuz bir yüz ifadesi yok,
    MonaLisa'ya özenmiş

edit: adeta bir MonaRıza
    astrea tarafından (06-04-2017 Saat 03:22) değiştirildi.
    Zeus'la&Themis'in kızı - fazilet ve adalet tanrıçası
    **
    Topuklu pitbull

Travian değişti. Bunu suda hissediyorum, toprakta hissediyorum, havada kokusunu alıyorum. Bir zamanlar varolan kayboldu. Hatırlayanların hiçbiri artık yaşamıyor. Onun dışında !!! Tek yüzüğü bulan cermenli göçmen yüzüğü natarın puslu sisli hüküm dağına umutsuzca götürüyor. ))

Uye Rutbesi
    @Giyotin PALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İki bölge arasındaki uzun bir maceraya çıkan bir kahramanın maceradan çıkan hammaddenin verdiği mutsuzlukla birlikte köyünün belediyesindeki verilen festivali kaçırdığı için mutsuz görünüyor.. Keşke sol eline %30 hızlı dönüş haritası alsaydı da yetişseydi festivale..
    s1. PSIKOCERMEN

2 ci köy için atılan göçmenin köyü kuramayıp geri dönerken ki hali bu
    "Saldıray''

Toplam 13 Sayfadan Sayfa 7 İlkİlk ... 56789 ... SonuncuSonuncu