Toplam 13 Sayfadan Sayfa 11 İlkİlk ... 910111213 SonuncuSonuncu
Toplam 121 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 110 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mini-oyun: Ne oldu?

Tüm arkadaşlarını savaşta kaybetmiş alabildiğince hammadde alıp köyüne dönüyor arkadaşları öldüğü için üzgün tx3 CoolWhip

Evde çocuğu hasta yatiyodur ve gerekli ilaçları alacak parası yoktur ambarında bulunan bir avuç hammaddeyi pazara satmaya götürmüştür lakin günün sonunda kimse almayınca evin yolunu tutmustur ve üzgün bı şekilde karısına ne diyeceğini kara kara düşünür.

Beko1187 TR2
    Eğer 50 altın kazanırsam 10 altına bu adamdaki hammaddeleri almak isterim yazık çocuğuna gerekli ilaçları alsın

Uzun bir macaranın sonunda hırsızın çuvalının etkisiyle baya bi hammaddeyi toplamış köyüne dönüyor

Ts20 ak1nc1lar Benim hanım bu travian yüzünden evden kovdu yeni bir yerleşim yeri ariyorum diyen mütevazı bir resimlerden biri

uzun bir maceradan gelmekte ve yorgun döndüğünde birde görüyorki köyü yerle bir olmuş üzgün ve yorgunluktan ne yapaçağını bilmemektedir. kendine yeni bir köy aramaktadır.

okumamış pazarcı olmuş sürünüyo (oguzz-tr2)

Uye Rutbesi

Adı Sayit.Yakın kuzey batıdaki yağmalamadan geliyor.
    Yağma var git sayit,Saldırı var yetiş sayit,Macera var git sayit,Yıkıma gidiyoz gel sayit...

En ağır işleri bana yaptırın he oglim he,nerde la bu kahramanınız ?
    (Memleketini söylemedi fakat konuşmasından ve tipine bakınca yukarı saksonya ile aşağı saksonya arasında bir dere varya oradan herhalde..)

Forum Admin
    ArTeS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Amaaan siz de..

Bedelliyi ucu ucuna kacirmis, koyun reisi de bunu emireri secmis, tum ozel islerini kitlemis belli ki.

Bu kadar basit.

(Forumdan ArTeS)
    Güllerin içinden canım
    Koşarak koşarak gel bana gel
    O güzel gözlerini canım
    Süzerek süzerek gel bana gel
    Bu küskün yüzün gayrı gülsün canım
    Gülerek gülerek gel bana gel
    Dayanamadım gayrı döndüm canım
    Diyerek diyerek gel bana gel
    ArTeS
    Forum Administrator
    Travian Team

Resimde Arkada göl gözüküyor bu demek oluyor ki vaha boşaltmış yoldan dönen askerler .. Yorgun ve bitap düşmüşler..Zırhları olmadığından dolayı tahminim bir cermen askeri olabilir..
    Tahıl vahasını boşaltıp yağmaladıktan sonra eve sağ sağlim dönüp karısına çocuklarına ekmek götürüp onları yeniden görmek umuduyla yol alan bir garip cermen askeri olabilir

Server 3 - BÇM

"Yıllar sonra gelecek ve tarihin en kanlı savaşlarını yapacak, elindeki kan kurumadan zeytin dalını koparıp insanlığa hediye edecek, barışın beyaz güvercinlerini saldığında ise , tüm dünya ebedi huzura erecek ! " - Kâinat Büyücüsü Merlin

Kahramanımız çok hırslı ,çalışkan vede zekidir. Çiftçi babasına güzelce durumu izah etmiş, helalliğini almış; karşısına çıkacak maceraların yolunu gözlemektedir. Tek hayali güçlü bir hükümdar olmaktır, bunun gerekliliklerini kitaplardan okuyup aklına kazımış; nice hükümdarların yaptıkları hatalardan ders çıkararak, en iyisi olma yoluna atılmıştır. İlk hedefi çevre köylerden kendi gibi maceraperest gençleri toplayıp, küçük bir kasaba kurmaktır. Ekonomik güç elde edince de savaşacak ve şanını tüm dünyaya duyuracaktır. Şimdilik bu düşüncelerle kafasını meşgul ediyor ve geride bıraktığı ailesine üzülüyor olabilir ama kahramanımız hiçbir davanın savaşılmadan kazanılamayacağını bilecek kadarda olgun.

Kim bilir belki bu genç adam sizsinizdir, oynayıp göreceğiz
    tokarbeyi tarafından (06-04-2017 Saat 19:26) değiştirildi.

Toplam 13 Sayfadan Sayfa 11 İlkİlk ... 910111213 SonuncuSonuncu