Toplam 196 Sayfadan Sayfa 189 İlkİlk ... 89139179187188189190191 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1959 adet sonuctan sayfa basi 1,881 ile 1,890 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ekip-10- kç savaşı

ukala mukala yakışmıyor size havalar sıcak zaten bukadar ısınmanıza gerek yok.siz elinizde kalan ordunuzla neler yapabileceksiniz acaba.mancınıklarınız kalmadı umarım emperyanlarınıza ara yaptırmazsınız

Ayrıca yaşınıza saygım vardır.Ancak yaşınız haricinde pekte saygın bir yanınız olmadığını herkese göstermiş oldunuz.

Alıntı NEJAT kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ukala mukala yakışmıyor size havalar sıcak zaten bukadar ısınmanıza gerek yok.siz elinizde kalan ordunuzla neler yapabileceksiniz acaba.mancınıklarınız kalmadı umarım emperyanlarınıza ara yaptırmazsınız

Ayrıca yaşınıza saygım vardır.Ancak yaşınız haricinde pekte saygın bir yanınız olmadığını herkese göstermiş oldunuz.
    Sizler ya konustugunuz kelimelerin farkinda degilsiniz,yadacok sicak ortamlarda calisiyorsunuz..sen çerkez hesabi degilmisin?multisoz oynayan oyuncu varmi burada ben kimin nereyi yagmaladigini kimin hesabinin nerde oldugunu az cok bilmiyormuyum sen nasiloynamayi tercih edersenbende o oyun felsefesini benimserim bence açik..

Alıntı deniz_senoglu kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sizler ya konustugunuz kelimelerin farkinda degilsiniz,yadacok sicak ortamlarda calisiyorsunuz..sen çerkez hesabi degilmisin?multisoz oynayan oyuncu varmi burada ben kimin nereyi yagmaladigini kimin hesabinin nerde oldugunu az cok bilmiyormuyum sen nasiloynamayi tercih edersenbende o oyun felsefesini benimserim bence açik..
    ben multisiz oynuyorum buradayım
    S7:Cephane

S3:
    Cephane

Alıntı deniz_senoglu kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Çok biliyorum lafını kullanma çok çelişiyorsun öyle olmasa bana kullanmazdın. Sallıyorsun ya tutarsa :-D kasma bukadar altı üstü oyun bu
    RA
    [IMG][/IMG]

deniz bey size multi oynuyorsun diye yasak koyan varmı Kaldıki bizim multi oynamadığımız apaçık ortada her hesaba yetecek kadar eleman var.Bunların bir kısmı forumda aktif zaten.Ama senin gibi elemanlardan sadece bir tane var.Muhtemelen hepsi nokia3310 dan oynuyor bu oyunuda foruma giremiyorlar.
    Dediğim gibi nasıl oynuyorsan oyna.Ama o hayvancıklara acı biraz. Para saadet getirmez.
    NEJAT tarafından (13-07-2017 Saat 18:02) değiştirildi.

Rapor yok mu rapor.
    Seyduna, birliği NORTH.W., dostları ile birlikte milyonlarca hammadde harcadı, savunma için milyonlarca korkusuz askerini feda etti. Ve bu şaheseri ilk olarak kurma başarısını göstererek oyunun galibi oldu.

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  MvdAqa.png
Görüntüleme: 59
Büyüklüğü:  274.2 KB (Kilobyte)
    bu hesap da kimin multisiyse gitmiş 20 tane mancınık basmış beni yıkıyor vallahi helal olsun diyorum hoşuma gitti gerçekten

tabi gittim reisledim köyü şimdi ben mancınık basıp onu yıkacam
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  lWO5Mb.png
Görüntüleme: 49
Büyüklüğü:  269.3 KB (Kilobyte)
    EDEP YAHU-TimeofDying-Sait

Alıntı NEJAT kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    deniz bey size multi oynuyorsun diye yasak koyan varmı Kaldıki bizim multi oynamadığımız apaçık ortada her hesaba yetecek kadar eleman var.Bunların bir kısmı forumda aktif zaten.Ama senin gibi elemanlardan sadece bir tane var.Muhtemelen hepsi nokia3310 dan oynuyor bu oyunuda foruma giremiyorlar.
    Dediğim gibi nasıl oynuyorsan oyna.Ama o hayvancıklara acı biraz. Para saadet getirmez.
    nejat çok konuşuyoruz yordunuz beni eleman sayısıda belli bir avuç sizsiniz bir avuç biz malesef

Alıntı Cephane kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ben multisiz oynuyorum buradayım
    üstad multisiz oynuyorsun sınırdasın definin kaynağı nerden geliyor?küçükçekmece tarikatındanmı)yeter yahu yeter)bende küçük çekmece belediye başkanıyımsen inanıyormusun söylediklerine?

http://travian-reports.net/tr/report...1e,167723cc7b1

yanlış köye def topladınız sanırım(olduğu kadar ortağım saldırı teknikleri üzerine çalışıyorda

Toplam 196 Sayfadan Sayfa 189 İlkİlk ... 89139179187188189190191 ... SonuncuSonuncu