Toplam 196 Sayfadan Sayfa 186 İlkİlk ... 86136176184185186187188 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1959 adet sonuctan sayfa basi 1,851 ile 1,860 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ekip-10- kç savaşı

Alıntı Razor&Dante kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    KÇ sırtındaki keneleri atmış anlaşma masasına oturmuş olsaydı bugün Moğollar Ahmet in WW ve Tılsımlarını peşkeş çektiği son AVENGERS ın son merkezine operasyon planlıyor olurduk...

Bu işler Ahmet in Mehmet in değil

Geçmişinde Azizlerin Aydınlık bir KÇ için Oktay Onurlu mücadeleleri , Hikmetinden sual olunmayan Mesut Sait Tolgalı Muti lerin işidir.

Kaliteli oyuncular var yanınızda ama dediğin gibi tepede iş yok...

Dip : Her isimle kısa sürede bu kadar yazabildim İsimlerin anlamları kafi.
    Coming soon.2-3 güne hemde.

Uye Rutbesi
    hikmetbaba23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı KILIÇ_KIRAN kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    tbrk ler abi saitide boş geçmemek lazım.ikinizin eline emeğine sağlık.EKİP BİRLİKLERİNE BAŞARILAR....
    eyvallah mahmut seninde emegine saglık çok büyük emegin var seninde ekip birliklerine

arkadaşlar buradan kendi ekibime sesleniyorum. Küfürbazlar ve onun destekçileri hariç hiç bir oyuncuya karşı saygımızı yitirmeyelim lütfen. Herkes konuşmasındaki sivrilen noktaları biraz törpülerse daha eğlenceli muhabbetler olabilir diye düşünüyorum. Buna herkes dikkat ederse sevinirim.

Alıntı cemo01 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar buradan kendi ekibime sesleniyorum. Küfürbazlar ve onun destekçileri hariç hiç bir oyuncuya karşı saygımızı yitirmeyelim lütfen. Herkes konuşmasındaki sivrilen noktaları biraz törpülerse daha eğlenceli muhabbetler olabilir diye düşünüyorum. Buna herkes dikkat ederse sevinirim.
    Eyvallah başkan adamsin

Ahmetenes arkadaşım doğru yere dikkat çekmişsin sende.Deniz denen arkadaş eski serverlerde bu güne kadar kaliteli bir ordu ile güzel işler başarmış olabilir .Ve güçlü saydığı birliklere geçip rahat bir oyun ile başarıyı sağlamayı seven bir yapıya sahip olduğu apaçık ortada(oyun başında hangi birliğe gireyim diye kararsız kalıp sonradan balon gibi kabarık gözüken kç saflarında daha kolay bir oyun oynamayı tercih etmesi).Ancak bu server işler göründüğü gibi olmayınca yani kç deki işbilmez bazı yöneticilerden kaynaklı birlik kötü zamanlar geçirince arkadaşımız kendi birliğini eleştirmekten hiç çekinmemiş.Kendince özeleştiri yaparak saygınlığını korumaya ve geçmiş başarılarına gölge düşürmemeye çalışsada dişli bir rakip karşısında forumlarda bolbol vakit geçirmekten başka çaresi kalmamıştır.Tek başarılı özelliği tüm hatalarını çabuk kabullenip öz eleştirisini iki satıra sığdırıp başkalarının eleştirmesine asla tahammülü olmayan bir insan.Bu yüzdendirki hatalarına ilk eleştiriyi kendisi yapıyor.
    Daha önceki yazımdada dediğim gibi türkideye en güzel açıklama:Biz kandırıldık

Alıntı deniz_senoglu kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Biri bos digeri tamamen basarisiz bir hamle tercih diyelim
    reislenen köylerdeki 20k emperyan 8k atlı mı boş(hesap tatilde şu an) yoksa 30k balta 12k toyton mu başarısız bir hamle?sen 100 tokmak kestirip asker köyü reisleyeceksin 30k baltayı yalan edeceksin sonra birisi gelip burda başarısız bir hamle diyecek bu kadarda olmaz ki edep yahu asıl başarısız olanı boş olanı sana söyleyim.bu orduları kullanmamak oyuncunun ya da birliğin başarısızlığıdır.hadi onu da geçtim ulan köy reislenecek bari askeri koy da baltalarla emperyanla savunma yaptır 10k tokmak kesilsin o zaman dersin ki reislendi ama en azından 10k tokmak kesti.hiç yoktan 30k balta siliniyor adam gelip boş,başarısız diyor.yanlış tercihleriniz ve çaktığınız mancınıklardan dolayı sizin kafa yanmış sanırım ekip tarafını seçmiş olsaydın bugün hiç böyle bir derdin olmazdı sen gittin balon tarafını seçtin küfürbazları seçtin.şimdi de bizim başarılarımıza gölge düşürmek derdindesin heralde.yapma bunu tebrik et işine bak.
    EDEP YAHU-TimeofDying-Sait

Alıntı ahmedenes kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ben altindan kalkamayacagim ise girmem. Havalandiysak gucu yeten gelsin indirsin, o zaman konussun. O gün gelene kadar biz ne diyorsak O. Sen de o yetersiz yonetimi elestirip hala o birlikte duruyorsan yazik sana.
    Tolga ben server sonuna kadar kç yim bunu oncelikli olarak belirteyim senin ve sizin ne dediginiz beni ilgilendirmiyor yikilsamda server sonuna kadar buradayiz cumlelerimizi secerek tartarak kullanlalim lutfen

Alıntı EDEP YAHU kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    reislenen köylerdeki 20k emperyan 8k atlı mı boş(hesap tatilde şu an) yoksa 30k balta 12k toyton mu başarısız bir hamle?sen 100 tokmak kestirip asker köyü reisleyeceksin 30k baltayı yalan edeceksin sonra birisi gelip burda başarısız bir hamle diyecek bu kadarda olmaz ki edep yahu asıl başarısız olanı boş olanı sana söyleyim.bu orduları kullanmamak oyuncunun ya da birliğin başarısızlığıdır.hadi onu da geçtim ulan köy reislenecek bari askeri koy da baltalarla emperyanla savunma yaptır 10k tokmak kesilsin o zaman dersin ki reislendi ama en azından 10k tokmak kesti.hiç yoktan 30k balta siliniyor adam gelip boş,başarısız diyor.yanlış tercihleriniz ve çaktığınız mancınıklardan dolayı sizin kafa yanmış sanırım ekip tarafını seçmiş olsaydın bugün hiç böyle bir derdin olmazdı sen gittin balon tarafını seçtin küfürbazları seçtin.şimdi de bizim başarılarımıza gölge düşürmek derdindesin heralde.yapma bunu tebrik et işine bak.
    Kufurbazlar yok seviyeden bosuna bahsetmiyoruz balon olabilir bu balona bindim gidiyorum iyi oyunlar diliyorum

Alıntı akrep kral kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sayende guluyoruz ben teşekkür ederim )
    Siz cok geriliyorsunuz bence
    Sirius tarafından (13-07-2017 Saat 11:22) değiştirildi. Sebep: Mesajlar birleştirildi

Alıntı NEJAT kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    zorrodragonun 5 sektör yanında bulunan 7 tarlalı hesabı 4 ay sonra 7 tarlasını yıkabilmişse bu bile onun için büyük başarıdır.Bence bu başarısını gölgelememek lazım.Ama öte yandan kendiside başkalarının çapını hesaplamayı bırakması lazım.Önce kendi yarı çapını hesaplamalı.
    5 sektor yanindaki hesabi dedigin hesapta uretim adina bisey kalmamis caresizlikten donusune orduyu bana yollayan cakilan kisi. 5 kisisiniz fazlasi yok bunu biliyorsun degilmi

Alıntı EDEP YAHU kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Biri hesabini birakmis ordusu duruyor hesabinbakani yok digeri malesef cok onemli bir ihtimali gozardi etmis tebrik etmem sizi once sen kendini bi alcalt cok yuksektesin

Alıntı cemo01 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Saygi seviye olursa kufur olmaz keske bunu bastan soyleseydin degilmi

Alıntı PİSLİX kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    yalan yok entryden sonra baktım haklı olmanıza şaşırdım :S
    Siz raporlara farklimi bakiyorsunuz bende buna sasirdim o hesaplara dokunmadiysam vardir kendime gore bir dusuncem bak dokundum artik bisey uretemiyor koy

Alıntı ahmedenes kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ben altindan kalkamayacagim ise girmem. Havalandiysak gucu yeten gelsin indirsin, o zaman konussun. O gün gelene kadar biz ne diyorsak O. Sen de o yetersiz yonetimi elestirip hala o birlikte duruyorsan yazik sana.
    Ayrica bir birlik elestirilmez diye bir seymi var nekadar sacma bir dusunceniz var anlamis degilim ben sonuna kadar kç de kalacagim asil bahanelerin arkasinda kç yi birakanlarin vay haline

Alıntı NEJAT kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ahmetenes arkadaşım doğru yere dikkat çekmişsin sende.Deniz denen arkadaş eski serverlerde bu güne kadar kaliteli bir ordu ile güzel işler başarmış olabilir .Ve güçlü saydığı birliklere geçip rahat bir oyun ile başarıyı sağlamayı seven bir yapıya sahip olduğu apaçık ortada(oyun başında hangi birliğe gireyim diye kararsız kalıp sonradan balon gibi kabarık gözüken kç saflarında daha kolay bir oyun oynamayı tercih etmesi).Ancak bu server işler göründüğü gibi olmayınca yani kç deki işbilmez bazı yöneticilerden kaynaklı birlik kötü zamanlar geçirince arkadaşımız kendi birliğini eleştirmekten hiç çekinmemiş.Kendince özeleştiri yaparak saygınlığını korumaya ve geçmiş başarılarına gölge düşürmemeye çalışsada dişli bir rakip karşısında forumlarda bolbol vakit geçirmekten başka çaresi kalmamıştır.Tek başarılı özelliği tüm hatalarını çabuk kabullenip öz eleştirisini iki satıra sığdırıp başkalarının eleştirmesine asla tahammülü olmayan bir insan.Bu yüzdendirki hatalarına ilk eleştiriyi kendisi yapıyor.
    Daha önceki yazımdada dediğim gibi türkideye en güzel açıklama:Biz kandırıldık
    Nejat denen arkadas ben kolayi secmek isteseydim etrafim bukadar ekip ken kç ye gecmezdim,kolayi tercih etsem turnuva server baslangicinda içi bosalan ve onemli oyuncularini yitiren kç yerine ekibi secerdim ki bunu rahatlikla yapabilirdim burada ortagim guzel bir yere deginmisti ve hakliymis kendisine tesekkur ediyorum karakter kisilik ahlak herzaman önemli demisti ...
    Sirius tarafından (13-07-2017 Saat 11:21) değiştirildi. Sebep: Mesajlar birleştirildi

Uye Rutbesi
    hikmetbaba23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı deniz_senoglu kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Nejat denen arkadas ben kolayi secmek isteseydim etrafim bukadar ekip ken kç ye gecmezdim,kolayi tercih etsem turnuva server baslangicinda içi bosalan ve onemli oyuncularini yitiren kç yerine ekibi secerdim ki bunu rahatlikla yapabilirdim burada ortagim guzel bir yere deginmisti ve hakliymis kendisine tesekkur ediyorum karakter kisilik ahlak herzaman önemli demisti ...
    peki deniz sana bi soru sen yaşını başını almış bir adamsın oyunun ilk bir veya 2 aylarında sen ekip birliklerine geçmek için mesaj yazmadınmı yazdın tabi bende ekip birliklerine deniz_şenoğlu nu ekip birliklerine alınmasın diye talimat verdim

Alıntı hikmetbaba23 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    peki deniz sana bi soru sen yaşını başını almış bir adamsın oyunun ilk bir veya 2 aylarında sen ekip birliklerine geçmek için mesaj yazmadınmı yazdın tabi bende ekip birliklerine deniz_şenoğlu nu ekip birliklerine alınmasın diye talimat verdim

Başkan tam isabet

Toplam 196 Sayfadan Sayfa 186 İlkİlk ... 86136176184185186187188 ... SonuncuSonuncu