Toplam 196 Sayfadan Sayfa 185 İlkİlk ... 85135175183184185186187195 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1959 adet sonuctan sayfa basi 1,841 ile 1,850 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ekip-10- kç savaşı

Alıntı deniz_senoglu kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    teşekkür ediyorum seni güldürdüysem sevindim hayat çok sıkıcı gülmek lazım
    Sayende guluyoruz ben teşekkür ederim )

http://travian-reports.net/tr/report/16759107dd9

ÇIKTIĞI KADAR KARDEŞİMBUDA DÖNÜŞÜME KİTLENDİĞİM RAPOR30 EMPERYANIM ÖLMÜŞ

7 tarlalı bir hesap 5 sektör yakınında 4 aydır duruyorsa ve o güzel imparatorlarını kesebilmişse şimdi senin o 7 tarlayı sıfırlaman bile büyük başarı .hiçbirşey yapmadan elinde tutmaktan iyidir.Çap demişken aklıma geldi.

zorrodragonun 5 sektör yanında bulunan 7 tarlalı hesabı 4 ay sonra 7 tarlasını yıkabilmişse bu bile onun için büyük başarıdır.Bence bu başarısını gölgelememek lazım.Ama öte yandan kendiside başkalarının çapını hesaplamayı bırakması lazım.Önce kendi yarı çapını hesaplamalı.

Alıntı NEJAT kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    zorrodragonun 5 sektör yanında bulunan 7 tarlalı hesabı 4 ay sonra 7 tarlasını yıkabilmişse bu bile onun için büyük başarıdır.Bence bu başarısını gölgelememek lazım.Ama öte yandan kendiside başkalarının çapını hesaplamayı bırakması lazım.Önce kendi yarı çapını hesaplamalı.
    yalan yok entryden sonra baktım haklı olmanıza şaşırdım :S
    RED ARMY!!! BARİKAT..

Uye Rutbesi
    hikmetbaba23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı hikmetbaba23 kullanıcısından alıntı Mesajı göster

asker köyü reisleme reislenen köyde nekadar asker vardı diye merak edenler
    işte reislenen köyde bukadar asker vardı hepsi puf oldu başka asker köyü olanlar el kaldırsın
    raporu gölgelemyelim

Uye Rutbesi
    hikmetbaba23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ahada bir asker köyü daha reisleme asker köyü olanlar el kaldırsın dedik
    köyde ki asker merak edenlere gelsin
    yenileyelim raporu

raporu gölgelemyelim

tbrk ler abi saitide boş geçmemek lazım.ikinizin eline emeğine sağlık.EKİP BİRLİKLERİNE BAŞARILAR....
    FIRÇAYA BİLE ...SAP OLAMAYAN ODUNLAR
    TRAV
    İANDA PARA İLE BALTAYA SAP OLAMAZLAR

KILIÇ_KIRAN

Uye Rutbesi
    Razor&Dante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

her server ++ oynarım ++ yı kendi haline bırakırlarsa malesef ekip orantısız güç kullanacağa benziyor ..
    KÇ sırtındaki keneleri atmış anlaşma masasına oturmuş olsaydı bugün Moğollar Ahmet in WW ve Tılsımlarını peşkeş çektiği son AVENGERS ın son merkezine operasyon planlıyor olurduk...

Bu işler Ahmet in Mehmet in değil

Geçmişinde Azizlerin Aydınlık bir KÇ için Oktay Onurlu mücadeleleri , Hikmetinden sual olunmayan Mesut Sait Tolgalı Muti lerin işidir.

Kaliteli oyuncular var yanınızda ama dediğin gibi tepede iş yok...

Dip : Her isimle kısa sürede bu kadar yazabildim İsimlerin anlamları kafi.

...Biz Varsak Siz Yoksunuz...
    Kara Kalpaklılar

Uye Rutbesi
    ahmedenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Size yetismek istedigimide nerden cikardin?alti ustunoyun oynuyoruz tekin25 bana hakaret etti dalga gecti bedelini odedi bunun icin bilerek bunu yapiyorum. Siz cok havaya girmissiniz oyun oynuyoruz abartmayin bukadar
    Ben altindan kalkamayacagim ise girmem. Havalandiysak gucu yeten gelsin indirsin, o zaman konussun. O gün gelene kadar biz ne diyorsak O. Sen de o yetersiz yonetimi elestirip hala o birlikte duruyorsan yazik sana.

ORGINALE 1000ATLI
    S7 RattleSnake
    S3 Koca_yiğit

Alıntı torquay-oktay kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sevgili Dostlar,Değerli Abilerim ve Akranlarım,

Bizler oyunu layığıyla oynamaya çalışan,multisiz,entrikasız,düz insanlarız.İşimiz gücümüz travian değil.İşimizden gücümüzden fedakarlık ederek traviana da zaman ayırıyoruz ki sizlerle vakit geçirelim diye.Hataları 1er 1er yazmak uzun olur diye önemli hususları yazıyorum.

HATALAR;

1-)Serverın ilk günü geçen senenin kapanışını yapan RAZOR'un yazdıkları.(Servera çok sert girdi ama şuanda 30ar mancınığa yapılan aranın raporunu paylaşıyor,30 mancınığı olan köyümün mancınıklarını vahama atıp kesiyorum dışardan takip eden var ise rakamlar netleşsin diye yazıyorum)

2-)Serverda tansiyonun yükselmesinin sebebi olan Bys-Kenpachi-Razor-barutyüzbaşı gibi oyuncuların varlığı.Bu tip oyunculardan bizde de çok var ama en sivrilen karşı taraf oyuncularını yazıyorum.Şuanda nerdeler ? Hepsi ya okuyor ya çok önemli bir işleri mi çıktı ?

3-)Hikmetbaba23'ün çoluk çocuğa uyarak seviyeyi bozması.(Hikmet abi travianda gördüğüm en kaliteli oyunculardan birisi ama ne yazık ki üzülerek söylüyorum oda forumun rüzgarına kapılarak kişiliğine yakışmayan sözler sarf etmiş rakibini küçümsemeye çalışmıştır.)

4-)Birleşme konuşmaları yapılırken 2 gece önceden bahsediyorum Angarya Necati abinin birliğine attığı ally mesajı.11 yıllık kçnin son çırpışınşları sonunu getiriyoruz tarzı birşey yazmıştı.O gece 10 tane tarlasını yıktım sebebi ise ben skypda birleşme taraftarı olarak konuşurken birisinin bana bu mesajı göstermesidir.Mesajı görünce fikrimi değiştirip 4 saat sonra da soluğu aşağıda ki raporu izlerken aldım.
    http://travian-reports.net/tr/report/1674987fe77

5-)Oyunda ki veya Forumda ki küfürbazlar.Küfürü hepimiz ederiz bunda sorun yok.Ama şahşa edilen küfür ayrı aileye edilen küfür ayrıdır.Bunu söyleyen arkadaşımda olsa birliktaşımda olsa düşmanımda olsa sanal ortamdan çok birşey yapamaz anca şunu söyleyebilirim.KİŞİ KARŞISINDAKİNİ KENDİSİ GİBİ BİLİRMİŞ.Herkesin yetiştirilme tarzı farklıdır demek o öyle görmüş.

6-)Kçnin tılsım veya müttefik ilişkilerinin rakip birlikler tarafından ironi yöntemi ile değerlendirilmesidir.Bugün bu ortamda rakibin düşünmesi gereken şey kçnin tılsımlarının nerede nasıl oldugu değil kendi tılsımlarının olup olmamasıdır.Şunu da belirteyim KÇ'nin olan her zaman KÇ'nindir.Şahıslar önemsizdir baki olan birlik ismidir.

Serverda birleşme olması hususunda olumlu düşünen veya birleşme yapmak isteyen ekip oyuncularına nacizane bir önerim olacak.Ordularınızı Köylerinize çekin hazır hale getirin.Aklı başında 3 kişi Cemo01 hikmetbaba23 tarhana olabilir bence skypa gelin bizdende yönetimde aktif 3 kişiyi alın.classik sergüzeşt mrcanbolat olabilir mesela.Orada gereken konuşmanızı yapın.Konuşma olumsuz geçerse operasyon yapın.Konuşma yapılırken operasyon yapmak konuşmanın olumsuz geçmesine sebebiyet verebilir.

Ayrıca buna şahsi bir parantez açarak değinmek istiyorum.Barutyüzbaşı adı mert.Bir kaç kez s3te seninle denk geldik.Biz oynadık sen izledin.Bir kere hatırlamıyorum ki barutyüzbaşıda ordu olsun.bir kere hatırlamıyorum ki operasyon yapsın veya katılsın.O yüzden ben kçliyim eksi bir kçliyim demeyeceksin bu 1.Bundan sonra ben kçnin çatısı altında yıllarca oynamış bir oyuncuyum diyeceksin.Zira köyünü yıkarım demek istiyorum ama mancınıkların geliş gidiş süresine bakınca değmiyorsun.Benim adım Oktay.Benimle şahsi olarak bir sıkıntın varsa telefon numaramı birlik başkanlarından veya oyuncularından iste beni ara ve derdine derman olayım.Burada günde 30 tane mesaj atıp 1 tanesinde de benim adımı geçirme.Eğer mümkünse bu yazıma sen cevap verme.

Dipnot:Bu yazıyı ortalığı karıştırmak amaçlı değil kafalarda ki soru işaretlerini silmek adına yazdım.Okuyucak kadar işsiz olan varsa ALLAH yardımcısı olsun inşallah gönlünce bir iş bulur kendisine

Bu metinden çıkarılmak istenen.

1-)KÇ küfür tasvip etmiyor.
    2-)Ortalığın bu halde olmasının sebebi KÇ değil forumda ki çığırtkanlardır.
    3-)Kçnin tılsım sorunu kçnin-Ekip birliğnin tılsım sorunu ekip birliğinin-divan birliğinin tılsım sorunu divan birliğinin vs..... sorunudur.
    4-)Amacım kimseye karşı böbürlenmek değil sadece bu yazdıklarım kendini çok kaptıran arkadaşlara bir nasihat mahiyetindedir.
    5-)seviyeyi koruyalım.
    6-)Ekip birliği içinde ki dostlarımıza selamlar.

SON OLARAK.

Avengers ile Ekip benim kişisel görüşüm aynı teraziye bile konamayacak kadar sikletleri farklı 2 birliktir.Ekibin ölüsü bile avengersı yer.Tarhana biraz avengers ile ilgilensiz azıcık gazlayın yeter
    Oktay yatmadan önce şizo haplarını al yavrum. Onları kullanmadığından böylesin. Unutmadan yazıları bide gözünle oku ve parmaklarınla yaz. Normal insanlar böyle yapıyor çünkü bebişim. Adımı ağzına alırkende önce bi fırçala. Gerçi ne kadar fırçalasanda yalan eksilmicek de neyse.

Toplam 196 Sayfadan Sayfa 185 İlkİlk ... 85135175183184185186187195 ... SonuncuSonuncu