Toplam 196 Sayfadan Sayfa 184 İlkİlk ... 84134174182183184185186194 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1959 adet sonuctan sayfa basi 1,831 ile 1,840 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ekip-10- kç savaşı

ciddi bir arkadas geldi sakin olun
    (moderatör) bana sallamayın sonra kime ciddi diyon diye
    RED ARMY!!! BARİKAT..

Alıntı dadaş2525 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    sen kimsin ki elime veririm laflar ediyorsun terbiyesiz...ilk önce o pis ağzını yıka da sonra da konuşmasını öğren terbiyesiz... yıktığın tarla...tarla basmak kolay.... şimdiden yıktığın tarlaları bastım...yarına da eski seviyelerine gelir... travian da köyü yıkmak demek köyümü tamamen sıfırlamak demek... benim merkez köyümü sıfırlamak senin işin değil....git sen işin olanı yap ACEMİ...
    al işte çapsız bir oyuncu profili sana 15 tarlasız merkezinde mutlu günler dilerim daha yazma bana sen baba yorgun

Uye Rutbesi

Alıntı deniz_senoglu kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    al işte çapsız bir oyuncu profili sana 15 tarlasız merkezinde mutlu günler dilerim daha yazma bana sen baba yorgun

senin çarpın ne ?

Alıntı akrep kral kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Servar başından beridir yaptigin ikinci yikimmi hahaaha 6 k mancoyla iyi is becermisin helal olsun ne guldum hahaha

teşekkür ediyorum seni güldürdüysem sevindim hayat çok sıkıcı gülmek lazım

http://travian-reports.net/tr/report...b3,16759005e13

sülodayı buda sana gelsin
    boş konuşma

deniz hocam selam, fevzi bende sulodayı hesabının 2. ortagı o tarlasını yıktıgın hesabın şans eseri defi bendeydi , yoksa 1 değil 10 tane zorrodragon yıkamaz o koyu iyi eğlenceler
    ATEŞİ HARLAYIN TEAM

Alıntı dadaş2525 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    senin çarpın ne ?

sana iyi oyunlar diliyorum ....

Alıntı sulodayı 09 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    deniz hocam selam, fevzi bende sulodayı hesabının 2. ortagı o tarlasını yıktıgın hesabın şans eseri defi bendeydi , yok 1 değil 10 tane zorrodragon yıkmaz o koyu iyi eğlenceler

üstadım doğrudur inanırım sanada iyi eğlenceler saygılar

Alıntı PİSLİX kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    +5 deyip imzamı atıyorum abi bölge ve birlikler hakkında
    her server ++ oynarım ++ yı kendi haline bırakırlarsa malesef ekip orantısız güç kullanacağa benziyor ..

Uye Rutbesi
    hikmetbaba23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Cefakar kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Hikmet abi yine ayni reisliyor milleti yalniz hikmet abi boynuz kulagi geciyo korkun saitten
    geçecek zaten adem sait in maşallahı var

her server ++ oynarım ++ yı kendi haline bırakırlarsa malesef ekip orantısız güç kullanacağa benziyor ..
    yalan yok sıkıldım abi.. ama şimdi seni yıkayım diye biraz heyecan geldı sende iyi def var bendede asker önce sen gelir yıkarsan başka tabi (çakılmazsan tabi) ben gelirsem çakılmam (iddialı sözleri seviyorum kusura bakma )
    RED ARMY!!! BARİKAT..

Toplam 196 Sayfadan Sayfa 184 İlkİlk ... 84134174182183184185186194 ... SonuncuSonuncu