Toplam 196 Sayfadan Sayfa 181 İlkİlk ... 81131171179180181182183191 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1959 adet sonuctan sayfa basi 1,801 ile 1,810 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ekip-10- kç savaşı

Uye Rutbesi
    Razor&Dante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı hikmetbaba23 kullanıcısından alıntı Mesajı göster

ahada bir asker köyü daha reisleme asker köyü olanlar el kaldırsın dedik
    köyde ki asker merak edenlere gelsin

​Vurmayın

...Biz Varsak Siz Yoksunuz...
    Kara Kalpaklılar

Uye Rutbesi
    ahmedenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı hikmetbaba23 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    çok tehlikeli adamsın ümüt hocam

senin için mehmet hocam

hayırlısı diyelim mustafa hala k.ç de çok kıymetli arkadaşlar var kıymetsiz olan azınlıkta

Daha bir aksiyon yapmadık Hikmet,
    inşallah bizde 2 tokmak çakarız biryerlere

ORGINALE 1000ATLI
    S7 RattleSnake
    S3 Koca_yiğit

Bir hikmetbaba klasiği

Server için güzel hareketler tebrik ederim

Ne zaman yapacak diye beklerken hikmetbaba golü attı. Elinize sağlık abi ve sait kardeşim. Benim gözüm sülodayı da. aga nerdesin koy raporları şuraya artık.
    KURDUN DİŞİNE KAN DEĞDİ KORKUN!

-PÖH-

Alıntı ahmedenes kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    İncelik var da espride değil. 1 raporun peşinde koşmakla bize yetişemediğini farkedememişsin.
    Size yetismek istedigimide nerden cikardin?alti ustunoyun oynuyoruz tekin25 bana hakaret etti dalga gecti bedelini odedi bunun icin bilerek bunu yapiyorum. Siz cok havaya girmissiniz oyun oynuyoruz abartmayin bukadar

Alıntı deniz_senoglu kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Size yetismek istedigimide nerden cikardin?alti ustunoyun oynuyoruz tekin25 bana hakaret etti dalga gecti bedelini odedi bunun icin bilerek bunu yapiyorum. Siz cok havaya girmissiniz oyun oynuyoruz abartmayin bukadar
    Hakli adam yanlis biseymi dedi acemi demiş 155 nüfus köyde 1 k manco birakan sen degilmiydin hocam ?

Hikmet abi yine ayni reisliyor milleti yalniz hikmet abi boynuz kulagi geciyo korkun saitten

Alıntı akrep kral kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Hakli adam yanlis biseymi dedi acemi demiş 155 nüfus köyde 1 k manco birakan sen degilmiydin hocam ?
    Senin nikin ne hocam bi tanit kendini kiminle konusuyoruz bir bilelim ki ona gore cevap verelim acemilik goreceli bir kavramdir insanlar hata yapabilir yaptigi hatayla o insani yargilarsaniz ucu acik bir ortam olusur,seviye duser kufur etmekte. Hatadir bir kilifi olur benim hesabimdan 3 kere cakilma ve basarisizlik olmustur bunu hesaba baglamak yanlistir siz sifrelerinizi verirsiniz kilickirana tarhana ya scrip ten saldirilari cikarlar sonrada basaridan bahsedilir ki bununda ucu aciktir bilmem anlatabildimmi
    Deniz_senoglu ismini bir arastir istersen beni daha iyi tanimis olursun

Alıntı Cefakar kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Hikmet abi yine ayni reisliyor milleti yalniz hikmet abi boynuz kulagi geciyo korkun saitten
    Biri bos digeri tamamen basarisiz bir hamle tercih diyelim

Alıntı deniz_senoglu kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Senin nikin ne hocam bi tanit kendini kiminle konusuyoruz bir bilelim ki ona gore cevap verelim acemilik goreceli bir kavramdir insanlar hata yapabilir yaptigi hatayla o insani yargilarsaniz ucu acik bir ortam olusur,seviye duser kufur etmekte. Hatadir bir kilifi olur benim hesabimdan 3 kere cakilma ve basarisizlik olmustur bunu hesaba baglamak yanlistir siz sifrelerinizi verirsiniz kilickirana tarhana ya scrip ten saldirilari cikarlar sonrada basaridan bahsedilir ki bununda ucu aciktir bilmem anlatabildimmi
    Deniz_senoglu ismini bir arastir istersen beni daha iyi tanimis olursun
    Ben bu server tanidim deniz senoglunu. Tanismamiza vesile olan konu ise 2 kere reisledigi koyleri "reislendi" yazip oyunculari saldirmamalari icin uyarmasi gerekirken, kucuk hesaplar pesinde kosup reisledigi koylere kahraman atan bir oyuncu. Ben boyle tanidim cevremde tanimayanlarada boyle tanittim.

Toplam 196 Sayfadan Sayfa 181 İlkİlk ... 81131171179180181182183191 ... SonuncuSonuncu