Toplam 196 Sayfadan Sayfa 180 İlkİlk ... 80130170178179180181182190 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1959 adet sonuctan sayfa basi 1,791 ile 1,800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ekip-10- kç savaşı

Elinize sağlık.K.ç yönetimi şu an 6-7 düzenbazın elinde.Onlarda hesap siler gider yakında.Takipte kalın.

Alıntı Yugi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Elinize sağlık.K.ç yönetimi şu an 6-7 düzenbazın elinde.Onlarda hesap siler gider yakında.Takipte kalın.
    mustafa zaten biz en başından beridir bunu söylüyoruz ama anlatamadık ne yazık ki

Alıntı hikmetbaba23 kullanıcısından alıntı Mesajı göster

ahada bir asker köyü daha reisleme asker köyü olanlar el kaldırsın dedik
    köyde ki asker merak edenlere gelsin

mrcanbolatın asker köyünün raporunda 21k balta 6k toyton var.köy reislendiğinde ise 33k balta 12k toyton varmış kendisi söyledi ve tebrik etti bizi.ben de burdan çok teşekkür ederim kendisine bu orduyu bastığı için gönül isterdi ki savunma yapıp çakalım nasipte reislemek varmış böyle kaliteli oyuncuları bizlere rakip yapan küfürbaz çocuklar utansın diyeceğim de utanma nedir bilmezler.
    EDEP YAHU-TimeofDying-Sait

Uye Rutbesi
    hikmetbaba23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ahmedenes kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    her türlü tatil planlarınıza uygun çözümler EKİP10 bünyesinde yapılmaktadır.
    çok tehlikeli adamsın ümüt hocam

Alıntı mrozubek kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    1 tarlaya 1 asker köyü , eline sağlık hikmet abi.
    senin için mehmet hocam

hayırlısı diyelim mustafa hala k.ç de çok kıymetli arkadaşlar var kıymetsiz olan azınlıkta

Uye Rutbesi
    hikmetbaba23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

asker köyü reisleme reislenen köyde nekadar asker vardı diye merak edenler
    işte reislenen köyde bukadar asker vardı hepsi puf oldu başka asker köyü olanlar el kaldırsın

reisledigim asker köyüde güzelmiş

Uye Rutbesi
    Razor&Dante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı cemo01 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    mustafa zaten biz en başından beridir bunu söylüyoruz ama anlatamadık ne yazık ki

Benim bildiğim 2 kişi var. Gerisiyle herhangi bir problemim yok şahsen

...Biz Varsak Siz Yoksunuz...
    Kara Kalpaklılar

Alıntı cemo01 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Abi sizde az değilsiniz.Sizin içinizde de vardı.Neyse ben yıllarımı verdiğim birliğin kimin ellerinde olduğunu gördüm.Egoist bir genel başkan ve yanında arkideşleri var.K.çyi bu tarz kişiler yönetemeyecekler size güvencesini veriyoruz.Gerçek k.çlilerde artık oradan ayrılmalı artık.Buraya uzun uzun şeyler yazıp k.çyi yönetenleri rezil etmek çok isterdim.Lakin onlar rezil olsalar bile bu yüzsüzlükle yaşayacak kişiler.Kalın sağlıcakla.

ahada bir asker köyü daha reisleme asker köyü olanlar el kaldırsın dedik
    köyde ki asker merak edenlere gelsin

daha önce forumda yazmıştım asker köylerinizi reisleyip merkezlerinizi yıkacağız diye.kuru sıkı atmadığımızın laf kalabalığı yapmadığımızın kanıtı burda.herkeze sevgiler saygılar
    EDEP YAHU-TimeofDying-Sait

Abi sizde az değilsiniz.Sizin içinizde de vardı.Neyse ben yıllarımı verdiğim birliğin kimin ellerinde olduğunu gördüm.Egoist bir genel başkan ve yanında arkideşleri var.K.çyi bu tarz kişiler yönetemeyecekler size güvencesini veriyoruz.Gerçek k.çlilerde artık oradan ayrılmalı artık.Buraya uzun uzun şeyler yazıp k.çyi yönetenleri rezil etmek çok isterdim.Lakin onlar rezil olsalar bile bu yüzsüzlükle yaşayacak kişiler.Kalın sağlıcakla.
    eyw abim. valla biz küfürbaz ve onu destekleyenleri çok eski kç liler de olsa tanımıyoruz ve aynı kefeye koyuyoruz. küfüre destek veren küfürbazdır.

abi ne yaptınız def hesaplarında tahıl - ye düşücek bıraksaydınız köyde çaksaydık sait hikmet abi ikinizde kınıyorum
    şaka maka tebrik ederim 2 tarafıda
    .

Toplam 196 Sayfadan Sayfa 180 İlkİlk ... 80130170178179180181182190 ... SonuncuSonuncu