Toplam 196 Sayfadan Sayfa 167 İlkİlk ... 67117157165166167168169177 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1959 adet sonuctan sayfa basi 1,661 ile 1,670 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ekip-10- kç savaşı

Alıntı Yugi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    10 senelik tecrübesi var deniz abi boşver Casusluk yapmaktan başka bildiği bir şey yok.
    onuda yapamamış casusluk yapmadan merkezini yıktırdı bunlar gerçek ama kızmaca yok

Uye Rutbesi
    baydarian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı deniz_senoglu kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    onuda yapamamış casusluk yapmadan merkezini yıktırdı bunlar gerçek ama kızmaca yok
    sen ne geziyon buralarda Deniz

takılmadın bize elemelere bak neler çekiyorsun. heheheheh
    S7 piton, S4 baydarian , s7 baydarian her daim ZÜLFİKAR...

Uye Rutbesi

Alıntı deniz_senoglu kullanıcısından alıntı Mesajı göster

1.cisi casusluk yapmadım
    2.cisi köroğlu hesabına 1 saldırı çıkmadan yan köyünden saldırı geldiğinde kendisine msj attım buna rağmen saldırı geldi. ( Kendisine yazın söyler)
    3.cü olarak Yugi adam olmuş gelmiş buraya yazıyor. Sen kimsin? Ben asla casusluk yapmadım yapmam. o hesabı yıkmak içinde ally çekmedim. gruptan yazılmış bir msj'dı. Sanırım grupta karakter sorunu olanlar vardı iletildi bir şekilde. Casusluk yapıcak olsam KÇ de hesabı olan birsürü arkadaşım var. Her türlü yaparım. Ben milletide pohpohlamam birileri gibi yalakalıkta yapmam. Beni s3 te herkes tanır. Arkamdan konuşanlarda vardır o da umrumda değil. Buraya gelip birileri gibi sürekli de sızlanmam. İcraatımı yaparım yapamazsamda oyunuma bakarım. S3 daima olucak ve BARUTYÜZBAŞI s3 te daima olucaktır.

Yugi sen yaz çiz

Ben KÇ den ayrıldığımda sayın genel başkanınız gereksiz benim için üşenmemiş telefon açmış barut oraya casusluk yapmak için geçti xx isimli oyuncuyu yıkacağı için demiş. Her bölgede arkadaşım var. Casussun diyen 'erkek' var ise özelden yazsın. Sen casussun buda kanıtı desin. Hatta buradan paylaşsın.
    Beyinlerimiz savaşsın isterim;ama görüyorumki silahsızsınız bayım.
    BARUTYÜZBAŞI

Kardeş casus olduğun tescillendi sen halâ ne diyorsun ? Dostların varmış Casusluğuna yalan da eklenmiş oldu.Şaban abiye ben dedim attı seni.Ayık ol okey?

Uye Rutbesi
    hikmetbaba23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardeş casus olduğun tescillendi sen halâ ne diyorsun ? Dostların varmış Casusluğuna yalan da eklenmiş oldu.Şaban abiye ben dedim attı seni.Ayık ol okey?
    neyin peşindesiniz anlamadım başka işiniz yokmu rapor atın rapor

Anlamamazlıktan gelmeyi çok iyi yapıyorsunuz zaten.Ama anladıktan sonra anlamamazlıktan gelmenin bir mantığı yok Hikmet bey.Siz burayı raporla doldurun.Siz hesap silince bakarız neler olmuş diye.Teşekkürler şimdiden.

Uye Rutbesi

Anlamamazlıktan gelmeyi çok iyi yapıyorsunuz zaten.Ama anladıktan sonra anlamamazlıktan gelmenin bir mantığı yok Hikmet bey.Siz burayı raporla doldurun.Siz hesap silince bakarız neler olmuş diye.Teşekkürler şimdiden.
    nekadar gereksiz bir adamsın yav ha bire ortalığı karıştırırsın biz hesap silmeyiz aga tarih yazmamış hikmetbaba23 in hesap sildigini daha bunu anlamamışsan bişey demiyorum

Hikmet bey , k.ç her zaman ilkleri başaran bir birlik olmuştur.Sizin de bunu tecrübe edineceğinizin güvencesini size veriyorum.Gereksiz diyerek beni incitemezsiniz.Daha sağlam hakaretler bulun.

Uye Rutbesi

Hikmet bey , k.ç her zaman ilkleri başaran bir birlik olmuştur.Sizin de bunu tecrübe edineceğinizin güvencesini size veriyorum.Gereksiz diyerek beni incitemezsiniz.Daha sağlam hakaretler bulun.
    hey yarabbi ben kç den bahsettimmi ki gereksiz sana dedim elbette kç de gerekli kişiler var ama sen onlardan degilsin beni ugraştırma kendine başka bi eglence bul aga

Hikmet bey, saatin geç olmasından dolayı idrak yollarınızın tıkanmış olmasını normal karşılıyorum.Yarın mesajımı tekrar okursanız anlayacaksınız.Tekrar anlamazsanız Ekip10 içindeki dostlarınıza iletebilirsiniz.İyi geceler.

Toplam 196 Sayfadan Sayfa 167 İlkİlk ... 67117157165166167168169177 ... SonuncuSonuncu