Toplam 196 Sayfadan Sayfa 165 İlkİlk ... 65115155163164165166167175 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1959 adet sonuctan sayfa basi 1,641 ile 1,650 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ekip-10- kç savaşı

Alıntı HANBİRLİKLERİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ne oldu bu KÇ yi daha süpürmedinizmi
    han birlikleri arkadaşım ekıpler mınık dunyalarındakı mınık hesaplarla ugrasıyorlar yan koylere cakılıyorlar falan fılan
    h

Alıntı MoğoL Khann kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    han birlikleri arkadaşım ekıpler mınık dunyalarındakı mınık hesaplarla ugrasıyorlar yan koylere cakılıyorlar falan fılan
    h
    hahahahahahahahahahaha 2 feyk yiyip tutuşunca köy isimleri-profil 80 kere değiştirip sağa sola mesajlar atan ''oyuncu'' mu bunu söylüyor? az kaldı az fırtına şiddettini arttıracak sen profille oynamaya devam et en iyi romalı

Ahmet ağlama oğlum burda
    S7:Cephane

S3:
    Cephane

Ahmet ben sana casusluk yapıcam ekip içinde whatsapa gel

S3:
    Cephane

Uye Rutbesi

Ahmet sana büyüğümsün diye abi derdim ama Artık onuda demeyeceğim 2-3 yaştan sebep abilik olmaz. Bu arada bana yıkma sevdiğim bir abim dediğin kişiden hesabımı yıktırmaya kalkıyorsun Karakter uçmuş maşallah. İnsanlar birşey derken demekki doğru diyormuş. Klasik KÇ lisin işte
    Beyinlerimiz savaşsın isterim;ama görüyorumki silahsızsınız bayım.
    BARUTYÜZBAŞI

Klasik k.çlisin diyor ama yaptığı casuslukları filan anlatmıyor.Klasik ekipli işte xddd

Uye Rutbesi

Benim ne casusluğum olmuş Benim casuslukla vs. işim olmaz. 10 yıldır bu isim ile oynayabiliyorsam Hee KÇ içinde beni seven dostlarım var. Maalesef onlarıda size tabi söylemem
    Sirius tarafından (03-07-2017 Saat 18:42) değiştirildi. Sebep: Kelimelere dikkat
    BARUTYÜZBAŞI

Alıntı TheMythjohN kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Benim ne casusluğum olmuş Benim casuslukla vs. işim olmaz. 10 yıldır bu isim ile oynayabiliyorsam Hee KÇ içinde beni seven dostlarım var. Maalesef onlarıda size tabi söylemem
    Lutfen seviyemizi dusuemeyelim arkadaslar bu arada barutyuzbasi artik bi casus bas lutfenokadar kiyde casus basamiyormusunally gecip casus istiyorsun
    Sirius tarafından (03-07-2017 Saat 18:44) değiştirildi.

Uye Rutbesi

Alıntı deniz_senoglu kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Lutfen seviyemizi dusuemeyelim arkadaslar bu arada barutyuzbasi artik bi casus bas lutfenokadar kiyde casus basamiyormusunally gecip casus istiyorsun

O kısım seni değil beni ilgilendirir Ayrıca seviye kısmıda seni değil abiciklerini ilgilendirir Yani sen yazma.
    BARUTYÜZBAŞI

Alıntı deniz_senoglu kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sırf köy gözetlemek için casus basanlar oluyor şimdi ben birini casuslayamadıgımda 1 k casusum var olmuyor sormak abes birşeymi laf olsun torba dolsun konuşuyorsun

S3:
    Cephane

Toplam 196 Sayfadan Sayfa 165 İlkİlk ... 65115155163164165166167175 ... SonuncuSonuncu