Toplam 196 Sayfadan Sayfa 154 İlkİlk ... 54104144152153154155156164 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1959 adet sonuctan sayfa basi 1,531 ile 1,540 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ekip-10- kç savaşı

Uye Rutbesi
    hikmetbaba23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu şimşekler kalmıştı arkadaşta onuda çaktı gönül rahatlıgıyla silebilir

http://www.travian-reports.net/tr/report/165887dc718 şu raporun tarihinden önce valentinonun 1 tane yan köyüne saldırı gitmedi adamın profilinde karakter kokuyor bence böyle laf kalabalığı yapan bir oyuncunun hesap silmesi kç içinde iyi birşey

arkadaş yan köyü reisliyememiş yıkıp göçmenle alıcakmış sanırım göçmeni atınca yan köy yıkılmış sayılmıyor herhalde

ilgili profil

.

Uye Rutbesi

Bu fotodan sonra 300 nüfus aşşa inmiş Yahu KÇ içindekiler hep böylemi veda edecek? Ya küfür ediyor ya zırzırlanmaktalar.. Yeni kç ye dahil olanlar alışamadılar tabi iç durumlarına.
    Beyinlerimiz savaşsın isterim;ama görüyorumki silahsızsınız bayım.
    BARUTYÜZBAŞI

Ne kadar gevşek adammış lan bu Valentino.1 operasyona baktı çirkefleşip gerçek yüzünü göstermesi.Daha merkezi sıfırlanmamış hemen bir ağlamalar zırlamalar,komutan olduğu birliğe birsürü laf söylemeler ve en kötüsü profilden rakibe hakaret etmeler.EDEP YAHU.Tabi kç birliğindeki arkadaşlara da yazık,komutan yapacak adam bulamamışlarsa.
    EDEP YAHU-TimeofDying-Sait

Uye Rutbesi

Alıntı EDEP YAHU kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ne kadar gevşek adammış lan bu Valentino.1 operasyona baktı çirkefleşip gerçek yüzünü göstermesi.Daha merkezi sıfırlanmamış hemen bir ağlamalar zırlamalar,komutan olduğu birliğe birsürü laf söylemeler ve en kötüsü profilden rakibe hakaret etmeler.EDEP YAHU.Tabi kç birliğindeki arkadaşlara da yazık,komutan yapacak adam bulamamışlarsa.
    Doğru diyosun sait bende dedim kim bu edep yahu

Alıntı hikmetbaba23 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Doğru diyosun sait bende dedim kim bu edep yahu
    şuna baksanıza göçmen ile almak istedim diyor iyi o zaman çağrılar yıktıkları yere göçmen atsınlar yan köy yıkmış olmasınlar

.

Alıntı HeroiiN kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    şuna baksanıza göçmen ile almak istedim diyor iyi o zaman çağrılar yıktıkları yere göçmen atsınlar yan köy yıkmış olmasınlar

Hem reisleyemiyor hem de ağlıyor
    S7:Cephane

S3:
    Cephane

Uye Rutbesi

bütün tarlalar depolar sıfırlanmıştır tebrikler arkadaşıma

Alıntı ahmedenes kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    şu tarafsız yazılarınızı yan köy yıkmaya başladığınızda da yazsaydın sana katılacaktım, bu saatten sonra tarafsız yazılarınıza gülmekten katılıyoruz.

kardeşim gülmeye devam et oyun adabı gidiyor beni tanımıyorsun boş boş yazı yazıyorsun burada ben küfür etmiyorum burada oyunu toparlayalım diyorum hepimiz zevk alalım oyundan diyorum toplam atılan mesaj sayıma bak benim normalde forumda işim olmaz ama bu sıkıntının başlangıç yeri burası bunu toparlamamız lazım diye düşünüyorum

Toplam 196 Sayfadan Sayfa 154 İlkİlk ... 54104144152153154155156164 ... SonuncuSonuncu