Toplam 196 Sayfadan Sayfa 137 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1959 adet sonuctan sayfa basi 1,361 ile 1,370 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ekip-10- kç savaşı

Alıntı TheMythjohN kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    eline sağlık barut başkan

Uye Rutbesi

Alıntı cemo01 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    eline sağlık barut başkan
    teşekkür ederim yavaş yavaş katkı sağlayacağız tabi
    Beyinlerimiz savaşsın isterim;ama görüyorumki silahsızsınız bayım.
    BARUTYÜZBAŞI

Alıntı TheMythjohN kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim yavaş yavaş katkı sağlayacağız tabi
    yavaş yavaş değil daha hızlı gitmen lazım hayırsız barut
    KURDUN DİŞİNE KAN DEĞDİ KORKUN!

-PÖH-

Uye Rutbesi
    hikmetbaba23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

¹raporları yanlışlıkla kç forumuna atmıştım

Uye Rutbesi

komedi resmen

İyi akşamlar. Eskiye dönüp baktım da merkezime gelmediğiniz için yazdığım bir yazıydı cevap verme gereği duydum. Geldiniz zarar verdiniz tebrik ederim ama keşke raporları paylaşırken gömülen 2 ordunuzun da raporlarını atsaydınız. -john- adlı arkadaşınız siz merkezime saldırırken bile yan köyüme saldırıyordu en sonunda hak ettiği gibi gömüldü.

Yan köycülüğe hayır. Onurlu,şerefli gelen herkese kapımız açık. Hepinize başarılar dilerim.

Uye Rutbesi

Alıntı ThorinMeşekalkan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar. Eskiye dönüp baktım da merkezime gelmediğiniz için yazdığım bir yazıydı cevap verme gereği duydum. Geldiniz zarar verdiniz tebrik ederim ama keşke raporları paylaşırken gömülen 2 ordunuzun da raporlarını atsaydınız. -john- adlı arkadaşınız siz merkezime saldırırken bile yan köyüme saldırıyordu en sonunda hak ettiği gibi gömüldü.

Yan köycülüğe hayır. Onurlu,şerefli gelen herkese kapımız açık. Hepinize başarılar dilerim.
    usdadım senin merkezine de geldim ben bizzat 15 tarlan gitti çakılan orduya gelince onlarıda sen ataydın bizahmet tarla bas biraz benim belirledigim bir zamanda yine çayını içmeye geliriz sıkıntı yok

Alıntı hikmetbaba23 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    usdadım senin merkezine de geldim ben bizzat 15 tarlan gitti çakılan orduya gelince onlarıda sen ataydın bizahmet tarla bas biraz benim belirledigim bir zamanda yine çayını içmeye geliriz sıkıntı yok

Her zaman beklerim. Yan köye gelmediğiniz sürece hiç bir sıkıntı yok. Oyun oynuyoruz burda ama onunda bir adabı olmalı diye düşünüyorum. İyi geceler.

Alıntı ThorinMeşekalkan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Her zaman beklerim. Yan köye gelmediğiniz sürece hiç bir sıkıntı yok. Oyun oynuyoruz burda ama onunda bir adabı olmalı diye düşünüyorum. İyi geceler.
    Ilk yan köy yıkımını bjk74 başlatmıştı arkadaşınızda uyarın onc e sonra gelin yazın bize
    ATEŞİ HARLAYIN!!!!
    #SÜVARİ2017GELİYORUZ
    KARA KALPAKLILAR

Toplam 196 Sayfadan Sayfa 137 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187 ... SonuncuSonuncu