Anket sonuçlarını görüntüle: Bu özelliklerin sonraki normal Travian sunucularında yer almasını ister miydiniz?

Katılımcı sayısı
366. Bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet, ikisi de olsun(Birlik bağışı ve savunma puanı dağıtımı)

191 52.19%
  • Sadece birlik bağışı

29 7.92%
  • Sadece savunma puanı dağıtımı

42 11.48%
  • Hayır, ikisi de olmasın.

104 28.42%
Toplam 16 Sayfadan Sayfa 1 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 156 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tüm Oyun Dünyalarında Rise of Alliances Özellikleri

Community Manager

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Varsayılan Tüm Oyun Dünyalarında Rise of Alliances Özellikleri

İsim:  Alliance_donation.png
Görüntüleme: 6792
Büyüklük:  352.7 KB (Kilobyte)

Sevgili oyuncularımız,

1 Nisan günü duyurduğumuz özelliklerden hangisinin gerçek olmadığını merak ediyorsunuz, ama bunu biraz farklı bir şekilde oynayalım. Yıl boyunca size küçük parçalar sunacağız, çünkü her seferinde tek bir değişiklik konusuna odaklanmanızı istiyoruz. Ve bugün size ilk değişikliğin hangisi olduğunu söyleyeceğiz.

Rise of Alliances birlik bağışı ve savunma puanı dağıtımı sistemini bundan sonra açılacak olan normal oyun dünyalarında sunmaya neredeyse hazırız, ancak bunu yapmadan önce sizden biraz daha geribildirim almak istiyoruz.

Dolayısıyla lütfen bu ankette oy verin ve ayrıntılı geribildirimlerinizle birlikte bu konuya yorum yapın ve arkadaşlarınızdan da bunu yapmasını isteyin; ne kadar çok ses duyarsak oyunu daha iyi nasıl geliştireceğimize ve hangi özellikleri oyuna getireceğimize karar vermemiz kolaylaşır.

1- Birlik bonusu nedir ?

Ekip çalışması Travian'da başarının anahtarı. Bağış yaparak tüm birlik için bonus kazanabilir ve diğer oyunculara karşı avantaj sağlayabilirsin. Bonuslar için yüksek miktarda hammaddeye ihtiyaç duyulacağı için tüm birlik üyeleri mutlaka katılmalı.

Birlik Bonusları nelerdir ? Ne gibi özellikleri bulunmaktadır ?

4 çeşit birlik bonusu bulunmaktadır. Bunlar ; Asker toplama, felsefe , metalurji ve ticaret.

Asker toplama (Hızlı asker yetiştirme):
    Askeri taktik savaşın nasıl sonuçlanacağı hakkında çok büyük önem taşımakta.Kuşatma teknolojisi ve kaliteli eğitmenler ordunun daha hızlı büyümesini sağlarlar.

Felsefe (Hızlı kültür puanı üretimi): Krallığın büyüyebilmesi için birden fazla orduya ihtiyaç bulunmakta. Halkın bilimdeki gelişimi mimarlıkta ve şehir planlamasında öncü olmanızı sağlar. Böylesine etkin bir kültüre sahip olmak diğer halkları krallığına katılmak istemelerinde çok önemlidir.

Metalurji (Silah ve zırh bonusu): Tarih boyunca bütün sorunlar bir tek prensibe göre sonuçlandırıldı: Daha güçlü olmak zorunlu. Geliştirilmiş zırh ve silahlar düşmanlara korku salabilmeyi mümkün hale getirir.

Ticaret (Tüccar yük bonusu): İkmal yapılmayan bir savaş kaybedilen bir hazimettir. Yük beygirleri ve büyük araçlar tüccarların ihtiyaç duyulan bölgeye büyük miktarlarda destek gönderilebilmesini sağlar. Bu şekilde zor durumda olan bir dostun veya mücadele esnasında olunması çokta önemli olmaz.

2- Savunma Puanı Dağıtım Sistemi nedir ?

Savunma puanları da artık desteğe gönderilen asker miktarlarına göre destekte bulunan hesaplara ayrı ayrı ekleniyor.

Travian Ekibiniz
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  savunma.png
Görüntüleme: 667
Büyüklüğü:  477.7 KB (Kilobyte)  

travianı kurtarmak adına yapılacak en güzel yenilik serverdaki sahtekarları fake savunma multi hesaplarını altın madde satışlarını bitirmektir ama nerdeeeee bunu yapmadığınız sürece travianın sonu geldi artık

Rise of Alliances oynamayan cogu kişi bu ıkı ozellıgın ne oldugunu tam olarak bılmeyebılır , ( Ben mesela )

avantaj yada dejavantaj , Hayaligenç S.mod bunu detaylı olarak bu baslık altında yada yonlendırme ile yardımcı olursa daha net karar verilebilir bence.

Yerin kulagı vardır derler , Benimde kulagım var
    peki ben yermiyim ? Hayır ! YEMEM

Ben suan neye oy verdımı bılmedım mesela baktım acıklama yok hayır dedım :/ hango özellik bunlar

Uye Rutbesi
    HurGeNeraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Önce Oyundakı Multı Hesap Altın Satışı Para İle Hammadde Asker Satışlarına Bi Çözüm Bulunda Ondan Sonra Ne Yapacaksanız Yapın Bu Konular Halledilmedikce Ne
    Ne Yaparsanız Yapın Boş Bi Halta Yaramayacak..

Alıntı osmancan71 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ben suan neye oy verdımı bılmedım mesela baktım acıklama yok hayır dedım :/ hango özellik bunlar
    yazmış ya ( birlik bagışı ve savunma puanı dagılımı diye )

Yerin kulagı vardır derler , Benimde kulagım var
    peki ben yermiyim ? Hayır ! YEMEM

Uye Rutbesi

Haksız rekabei bi ortadan kaldırın sonra getirirsiniz yenilikleri

Evet sahte hesapları birbirine parayla altın satmaları ve multıhunterlerin daha dikkatli davranması.

multıhunterların oyunda olmadıgı bır server cvp alabıldıgımız adıl bir yönetım bunlarıda ekleyın mh lar göz göre göre bot kullanıma multı köylere izin verıyor temizlenmedıgı sürece ne gelirse gelsin boş oyuncu kaybından başka birşey olmıyacak

Alıntı HurGeNeraL kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Önce Oyundakı Multı Hesap Altın Satışı Para İle Hammadde Asker Satışlarına Bi Çözüm Bulunda Ondan Sonra Ne Yapacaksanız Yapın Bu Konular Halledilmedikce Ne
    Ne Yaparsanız Yapın Boş Bi Halta Yaramayacak..

Uye Rutbesi
    Cadı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu özellikleri bilmediğim için oy kullanamıyorum
    C A D I

Toplam 16 Sayfadan Sayfa 1 12311 ... SonuncuSonuncu