Anket sonuçlarını görüntüle: Bu özelliklerin sonraki normal Travian sunucularında yer almasını ister miydiniz?

Katılımcı sayısı
366. Bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet, ikisi de olsun(Birlik bağışı ve savunma puanı dağıtımı)

191 52.19%
  • Sadece birlik bağışı

29 7.92%
  • Sadece savunma puanı dağıtımı

42 11.48%
  • Hayır, ikisi de olmasın.

104 28.42%
Toplam 16 Sayfadan Sayfa 8 İlkİlk ... 678910 ... SonuncuSonuncu
Toplam 156 adet sonuctan sayfa basi 71 ile 80 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tüm Oyun Dünyalarında Rise of Alliances Özellikleri

Uye Rutbesi
    X MACHİNE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı uA1905 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Roa o kadar ilgi gordumu ki roanin ozellikleri normal swlere ekleniyor ? Savunma puan paylasimi def hesaplarini ortaya cikariyor mesela benim koyumde kesilen defler defans hesabinin savunma puanina yazilicak adamda direk gidip onu yikar gereksiz eklentiler roadan tek ozellik eklene bilir oda asker kaydirma birlik arasi askerleri istedigin koye kaydira bilmek guzel onun disinda roadan normal sw lere uygun ozellik yok
    ++++++++++++

Uye Rutbesi

Multihunterlara da admin'e de zerrebkadar inancim yok. Kimin eli kimin cebinde belli degil. Kim nereden ne kadar para kaldiriyor belli degil. Adam 1x serverda 1 haftada 3 tane vaha aliyor, sikayet ediyorsun bir sey bulunamiyor... Gecen yil adamin birinin koyunu patlattim. (adam sabah uyandi ana avrat kufur etti, sallamadim cunku 2 saat sonra gene saldiricam) tam ikinci sortiyi yapicam hesap kitleniyor (sikayet etmedigim halde) aradan 10 saat geciyor yoldaki destekler yetisiyor tabi. Sabaha karsi da mh efendi adamin hesabi aciyor. Bunun hesabini admin'e sordugumuzde bize oyun kurallari linkini atti. O gun sogudum hepsinden. Turk'lerin oldugu bi server hilesiz hurdasiz olmaz bunu ogrendim..

Alıntı Eaglewarrior kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Multihunterlara da admin'e de zerrebkadar inancim yok. Kimin eli kimin cebinde belli degil. Kim nereden ne kadar para kaldiriyor belli degil. Adam 1x serverda 1 haftada 3 tane vaha aliyor, sikayet ediyorsun bir sey bulunamiyor... Gecen yil adamin birinin koyunu patlattim. (adam sabah uyandi ana avrat kufur etti, sallamadim cunku 2 saat sonra gene saldiricam) tam ikinci sortiyi yapicam hesap kitleniyor (sikayet etmedigim halde) aradan 10 saat geciyor yoldaki destekler yetisiyor tabi. Sabaha karsi da mh efendi adamin hesabi aciyor. Bunun hesabini admin'e sordugumuzde bize oyun kurallari linkini atti. O gun sogudum hepsinden. Turk'lerin oldugu bi server hilesiz hurdasiz olmaz bunu ogrendim..
    söylediklerinize kısmen katılıyorum. Lakin "Türk'lerin olduğu bir server hilesiz hurdasız olmaz bunu öğrendim..." demeniz biraz hoş olmadı. Oyun dünyasında hiç Türk yapımı hile gördünüz mü? Neredeyse hiç yok. Asıl değinmeniz gereken nokta şu; insanlar hiç emek harcamadan bir şeyler başarmaya çalışıyor. Bu kadar kolay olmamalı oyun. Bu tipte bir şey belirtseydiniz daha sağlıklı olur. Hile ile oynamak sadece Türklere has bir durum değil. Ayrıca insanların oyunlarda ki bu davranışı tamamen gerçek hayat ile aynı. İnsanlar gerçek hayatta da şöhret için her türlü hileye başvurması hepimizin malumudur. Anlayacağınız bu tip şeyler sadece bulunduğumuz zamanın sorunları değil. Geleceğinde sorunlarıdır. Adminlere bu konuda fazla yüklenme taraftarı da değilim. Keza 7/24 bilgisayar başında değil bu insanlar ve belirli bir kriterler dizisine göre hareket ediyorlar (bana göre).

Gerçek hiçbir zaman şiddet tarafından çürütülemez!
    Erich Fromm

Uye Rutbesi

Aslında bazı yeni özellikler gün,el mesela yeni iki ırk olması
    Ama ben ce bu özelikler olmasın ben şimdilik evet

öncelikle şu mh denen şahıslar özverili olmalı soru soruyorsun 1 gün sonra anca cevap geliyor şikayet desen aynı kezza otomatik cevaplar yanlış işler hazır metni kopyalayıp servis ediyorsunuz parayla defans satanmı mı dersin hammadde satanmı dersin ne ararsanız var almış başını gidiyor düzensizlik bu oyuna ceki düzen adil bir yönetim getirmediğiniz sürece kan kaybetmeye devam edecek vede ediyor

billal bunlar alışmış hazıra konmaya şimdi hazır metni yapıştırırlar hahahahah

Ben server 7 de olan biteni gördükten sonra oyundan iyice soğudum şifreyi benden başka bilen olmadığı halde hesaba giriliyor mesajlar siliniyor neler neler ??? Oyun nasıl canlanır benim görüşüm en iyi yenilik 2 yeni ırkın eklenmesi olurdu ama o işte 1 nisan şakası olarak kalır ama yaparlarsa bu işi %50 her serverda oyuncu sayısı artar

Boşuna Kafanızı Yormayın.
    Her 2 Özellikte Olacak Zaten.
    Amaç Foruma Alışın, Özelliklere Alışın.
    Bizim Oyumuzun Bir Değeri Yok.
    Değeri Olsa, Yukarda Bir Sürü Sorunu Yansıtan Arkadaşların Dediği Gibi Onları Oylardık.

Alıntı Esir Kurt kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Boşuna Kafanızı Yormayın.
    Her 2 Özellikte Olacak Zaten.
    Amaç Foruma Alışın, Özelliklere Alışın.
    Bizim Oyumuzun Bir Değeri Yok.
    Değeri Olsa, Yukarda Bir Sürü Sorunu Yansıtan Arkadaşların Dediği Gibi Onları Oylardık.
    doğru düzgün kimse her ikiside olsun diye yorum yapmıyor ama anket %50 , Turkiyedeki seçim gibi oldu , kime sorsak oy vermiyor ama adamlar %50 alıyor buda biraz ona benzedi .
    Hayır .

Toplam 16 Sayfadan Sayfa 8 İlkİlk ... 678910 ... SonuncuSonuncu