Anket sonuçlarını görüntüle: Bu özelliklerin sonraki normal Travian sunucularında yer almasını ister miydiniz?

Katılımcı sayısı
366. Bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet, ikisi de olsun(Birlik bağışı ve savunma puanı dağıtımı)

191 52.19%
  • Sadece birlik bağışı

29 7.92%
  • Sadece savunma puanı dağıtımı

42 11.48%
  • Hayır, ikisi de olmasın.

104 28.42%
Toplam 16 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 123412 ... SonuncuSonuncu
Toplam 156 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tüm Oyun Dünyalarında Rise of Alliances Özellikleri

Olmasın o zaman Rise of Alliances Özellikleri

hiçbir anlamı kalmaz

foruma yeni kayıt oldum ve ilk mesajımı yazıyorum bu anket vesilesi ile şimdi savunma puanı derken bahsedilen ben destek yolladığımda bana da savunma puanı gelmesi ise olsun çünkü bu yüzden tüm madalyaları cermenler alıyor tüm destek askerler onda koskoca serverda bana saldıran yok ben nasıl madalya alıyım.birlik bağışı olmasın çünkü multi sorunu daha da alevlenir ( ya da bağış yapmak istemiyorum birliğe) hunların ve mısırlı halkların eklenmesinin 1 nisan şakası olduğunu düşünüyorum.
    dip not:rise of alliance nedir hiçbir fikrim yok
    nasssın tarafından (03-04-2017 Saat 14:41) değiştirildi.

Varsayılan travian yenilikleri

travian 2004 yılına dayanan bir oyun ve klasik dönemden beri aktif olarak bu oyunu oynuyorum oyun ne zaman altın ve gümüş e döndü madde.. asker.. gümüş.. satışı başladı Parayı basan oyunda ağa oldu paşa oldu bot kullanımlarına ses çıkarılmadı işte o zamandan beridir bu oyun kan kaybetmeye başladı yapılacak hiç bir yenilik bu adaletsizliğin önüne geçilmedikçe hiç bir anlam taşımıyor onun için de ben hiç bir yenilik istemiyorum olarak kullandım oyumu
    _bjk_1903_

Roa o kadar ilgi gordumu ki roanin ozellikleri normal swlere ekleniyor ? Savunma puan paylasimi def hesaplarini ortaya cikariyor mesela benim koyumde kesilen defler defans hesabinin savunma puanina yazilicak adamda direk gidip onu yikar gereksiz eklentiler roadan tek ozellik eklene bilir oda asker kaydirma birlik arasi askerleri istedigin koye kaydira bilmek guzel onun disinda roadan normal sw lere uygun ozellik yok
    GALATASARAY

Alıntı VİBE® kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    yazmış ya ( birlik bagışı ve savunma puanı dagılımı diye )
    O ney oluyo işte burda duydum bentelden girdiğimden arastırmadım
    osmancan71 tarafından (03-04-2017 Saat 14:47) değiştirildi.

Binlerce özellik dahi getirilebilinir sorun değil.. Sadece sizden beklentimiz; Eski sürüm, yeni sürüm, en yeni sürüm.. üç sürümden de oyun dünyaları açmanız ve isteyenin istediği sürümü oynaması...

Kahraman envanterlerinin olmadığı serverları özledik..

Alıntı osmancan71 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    O ney oluyo işte
    okuduğum kadarıyla savunma atan kişiye de savunma puanı gidiyor % bilmem kaçı kadar 20 olması lazım. diğeri de bağış sınırı var birliktekiler o kadar bağış yaparsa bölgede aktif olan tılsımı kullanabiliyor hazine 10 yada 20 yapıp işte roa da bir sürü bölge var her bölgenin tılsımı var bölgede üstünlük falan kurmak gerekiyor kullanabilmek için heralde tam bilmiyorum

s1-ToTeM / s2-VİBE
    NORTH.W BİRLİKLERİ

Alıntı Tuğberk_ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    okuduğum kadarıyla savunma atan kişiye de savunma puanı gidiyor % bilmem kaçı kadar 20 olması lazım. diğeri de bağış sınırı var birliktekiler o kadar bağış yaparsa bölgede aktif olan tılsımı kullanabiliyor hazine 10 yada 20 yapıp işte roa da bir sürü bölge var her bölgenin tılsımı var bölgede üstünlük falan kurmak gerekiyor kullanabilmek için heralde tam bilmiyorum
    İcat cıkarmasınlar ıyıkı yok demişim

Alıntı osmancan71 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    İcat cıkarmasınlar ıyıkı yok demişim
    saçma zaten ya klasik candır

s1-ToTeM / s2-VİBE
    NORTH.W BİRLİKLERİ

Zaman öğretir genç sıkıntı yapma K.Ç
    Alıntı Cadı kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bu özellikleri bilmediğim için oy kullanamıyorum

Toplam 16 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 123412 ... SonuncuSonuncu