Toplam 18 Sayfadan Sayfa 17 İlkİlk ... 715161718 SonuncuSonuncu
Toplam 179 adet sonuctan sayfa basi 161 ile 170 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KÖF Birlikleri +/-

cemil yeni bir şeyler deniyor, önce algı operasyonu, sonra ılımlaştırma,kabul ettirme ve temenni.

ı ıh olmadı sana puanım 3 kanka.
    sebeplerine gelince. küfrü meşrulaştırmak ile küfrû meşrulaştırmak farklı şeyler. klasik bir üç harfli sendromuna şahitsiniz forum halkı.

yeterli sayıda üç harfli gelir, çember oluşturulur. ve biri bine katarak birbirlerini sıvazlarlar. doğru konuşmaları ya da yanlış konuşmaları önemli değildir, doğru ya da yanlış yapmaları da önemli değildir. işte burada bencillik başlar, aynı finalde elemede olduğu gibi...konumuz bu değil. sadece örnek verdim.

kimseyi afaroz edemediğin gibi cemilciğim, kişisel hak ve özgürlüklere kısıtlama da getirmeye senin bir yetkin yok. eğer meşrulaştırmak istediğin şey hoşuna da gidiyorsa bunu burada bulamazsın. bizler her şeyi saygı çerçevesinde doğru temellerle tartışıyoruz. sen onu alacaksın, şeytanselotla, onun ortağı salihle, kutsal değerlere zırt pırt küfreden hiperle,onun destekçisi turgayla,yağızla köy isminden profilden küfreden maşalarınla olacaksın. yani bataklığınızda. KÖF ,ayıya dayı demediği için belki yüzlerce üyesi olmayacaktır, ama en azından rakip wow 90 olduğunda " hehe tokat vurduk ama " diye piyasada da algı yapmayacak kadar dürüst ve onurludur. KÖF, sırf ortalama 7 aylık bir oyunda insanların maddi manevi değerlerini kullanıp maşa görevi üstlendirerek onlara leke sürdürmeyecek kadar "oyun bilinci" taşıyan "eğlence" temalı bir oluşumdur. ban günü 18 marta gelenin nemalanacağı bir şey değil. saymakla bitmez kısa tutacağım zira sizinle insanca "konuşmaya" çalışmak, gölgelerle boks yapmaya benzer.

Köf, sizde asla olmayacak olanlardır..
    ve onları söylersem..
    artes beni banlar

zekiyim ama banlanmak için çok gencim.
    zekiyim ama aptal değil.
    Birileri demişler hakkımda o öldü, şimdi yazsınlar Liseli geri döndü..
    Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

eskiden olsa dert edinir yine anlatmaya çalışırdım , çocukluk işte

şimdi bakıyorum ki zaten söyleneni anlamak gibi bir niyeti yok , veriyorum layığını yolluyorum ne yapayım.

hakettiğim küfürden asla erinmem. bazı tiplerin küfür etmesi ise başarmaya delalettir , şeref madalyası sayarım. bu tipleri peşime kuyruk etmişsem doğru yere doğru temaslar yapmışım demektir.

hadi bakalım kadrolular ve fakecanlar , saldırın
    3 Düşün 1 Oyna !

boeinght350 // partical // by bay

OffLee/COF

(: CSD

Alıntı zekiLiseli kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    cemil yeni bir şeyler deniyor, önce algı operasyonu, sonra ılımlaştırma,kabul ettirme ve temenni.

ı ıh olmadı sana puanım 3 kanka.
    sebeplerine gelince. küfrü meşrulaştırmak ile küfrû meşrulaştırmak farklı şeyler. klasik bir üç harfli sendromuna şahitsiniz forum halkı.

yeterli sayıda üç harfli gelir, çember oluşturulur. ve biri bine katarak birbirlerini sıvazlarlar. doğru konuşmaları ya da yanlış konuşmaları önemli değildir, doğru ya da yanlış yapmaları da önemli değildir. işte burada bencillik başlar, aynı finalde elemede olduğu gibi...konumuz bu değil. sadece örnek verdim.

kimseyi afaroz edemediğin gibi cemilciğim, kişisel hak ve özgürlüklere kısıtlama da getirmeye senin bir yetkin yok. eğer meşrulaştırmak istediğin şey hoşuna da gidiyorsa bunu burada bulamazsın. bizler her şeyi saygı çerçevesinde doğru temellerle tartışıyoruz. sen onu alacaksın, şeytanselotla, onun ortağı salihle, kutsal değerlere zırt pırt küfreden hiperle,onun destekçisi turgayla,yağızla köy isminden profilden küfreden maşalarınla olacaksın. yani bataklığınızda. KÖF ,ayıya dayı demediği için belki yüzlerce üyesi olmayacaktır, ama en azından rakip wow 90 olduğunda " hehe tokat vurduk ama " diye piyasada da algı yapmayacak kadar dürüst ve onurludur. KÖF, sırf ortalama 7 aylık bir oyunda insanların maddi manevi değerlerini kullanıp maşa görevi üstlendirerek onlara leke sürdürmeyecek kadar "oyun bilinci" taşıyan "eğlence" temalı bir oluşumdur. ban günü 18 marta gelenin nemalanacağı bir şey değil. saymakla bitmez kısa tutacağım zira sizinle insanca "konuşmaya" çalışmak, gölgelerle boks yapmaya benzer.

Köf, sizde asla olmayacak olanlardır..
    ve onları söylersem..
    artes beni banlar

zekiyim ama banlanmak için çok gencim.
    Ilımlılaştıırma değilde içselleştirmış bence. Edilen küfürü kendisine şeref madalyası olarak takacakmıs yokmu bır babayiğit siftah yapsında çerçeveletip assın koflee

bizim oralarda demagog derler , bazı semtlerde zeki diyorlar demek ki. koyunun olmadığı yerlerde abdurrahman çelebi dendiğini duymuştum. zeki görmeyen de bunlara zeki diyor demek ki.

şimdi şu koca paragraf zırvaya laf yetiştirsem aklım bana küser. en çok şurasını sevdim ama finallerde ter dökmüş sevgili arkadaşlar; sizler Türk ekiplerinin o arenada bugüne kadarki tüm birikiminden kat kat fazlasını söküp alarak maddi ve manevi değerlerinizi istismar ettiren birer maşaymışsınız. tövbe estagfrullah.

sakın şimdi bu herzeyi klavyesinden dökene ''o sırada sen napıyordun'' diye sormayın. zoruna gider mazallah
    3 Düşün 1 Oyna !

boeinght350 // partical // by bay

OffLee/COF

(: CSD

Alıntı OffLee kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    bizim oralarda demagog derler , bazı semtlerde zeki diyorlar demek ki. koyunun olmadığı yerlerde abdurrahman çelebi dendiğini duymuştum. zeki görmeyen de bunlara zeki diyor demek ki.

şimdi şu koca paragraf zırvaya laf yetiştirsem aklım bana küser. en çok şurasını sevdim ama finallerde ter dökmüş sevgili arkadaşlar; sizler Türk ekiplerinin o arenada bugüne kadarki tüm birikiminden kat kat fazlasını söküp alarak maddi ve manevi değerlerinizi istismar ettiren birer maşaymışsınız. tövbe estagfrullah.

sakın şimdi bu herzeyi klavyesinden dökene ''o sırada sen napıyordun'' diye sormayın. zoruna gider mazallah
    asla sana bir şey yapmadın diyemeyiz, allah şahit, organik tarımın dibine vurdun cemilciğim. finalde bir çok çuvallayan üç harfli gibi.. seninle tartışmak gereksiz, çünkü tartışma niteliğine uygun biri olmadığını biliyorum. mümkünse oradan yatağın doğru tarafından kalmış bir kemal başer, zaharya veyahut antonina gelsin. nitekim üçü dışında zaten tartışabileniniz yok.

ve burada lafı uzatıp birlik sayfasını işgal etmek istemiyorum havaya konuşarak.

zekiyim ama w=fx formülüne uyar boşa yol katetmem.
    zekiyim ama aptal değil.

Zekiliseli inci sozlukte hikaye yazıyor musun ?
    Bu acı geçiyo mu ?

özel hayatıma dair bilgiler vermiyorum. evliyim.
    zekiyim ama aptal değil.

Banned Yasaklı Kullanıcı

Alıntı zekiLiseli kullanıcısından alıntı Mesajı göster

zekiyim ama w=fx formülüne uyar boşa yol katetmem.
    delta x de liseli. Ortaokullular anlamaz. Her gittikleri yolu iş sanar başarı diye foruma yazarlar...

Uye Rutbesi

Konular ne kadar gereksiz uzamışBi birlik sayfasında anca bu kadar anlamsız tartışmalar olurBırakın millet oyununa baksın

Evli ve liseli allah yenge hanim a sabır ıhsan eylesin zor is sizin kisi çift kişilik gibi bir sey herhalde hiç sorun degil liseli bey büyük hilmi nin doktor dostları çok önce dediğim gibi adres ve telefonunuzu bırakınız emin olun canla başla size yardımcı olacak memleketin fedakar cefakar doktorları vardır

Toplam 18 Sayfadan Sayfa 17 İlkİlk ... 715161718 SonuncuSonuncu