Toplam 5 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 50 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gece başkanı'ndan açıklama

Banned Yasaklı Kullanıcı

Alıntı osmancan71 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    içi boşmuş demekki hem yatırılan paraları geri çekicez yazıları yazılsın forumda hemde yeni açılan bi servera bukadar kısa sürede başlamak.. neyse yaa benim oynadığım son 3 sw de artarak devam eden birşey yönetimin bu şekilde ağır cezaları. bide s3 de tepki verirsiniz artık
    5x e def koymazsak olelim daha iyi cikarayim mi mesajlari ?

Senin yaptigin ne biliyon mu biyerde aptallik yapip sonra kimsenin farketmedigini dusunup yapmaya dewam etmek..
    Egleneceksen dewam mesaj kas hadi bos yasmaya dewam et klavyenin en uzun erkegi
    Twitch tarafından (28-03-2017 Saat 23:12) değiştirildi.

Banned Yasaklı Kullanıcı

Alıntı zekiLiseli kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    zamanında radagast çok ısrar etti goblinlere siz de saurona karşı cephe alın diye kime niyet kime kısmet tabi.
    Uykun gelmedi mi la senin hadi yerine bakim saat 12 den sonra +18 ibaresi istiyorum buraya

buda sümük gibi üstüne bastıkça yapışıyo

Korkarım Server 3 te Kimsenin Ordusu Silinmesin Yoksa Arkadaşlar Hesap Silip İlk Açılan Server a Başlayacaklardır

Kıskanmayın arkadaşlar.

Uye Rutbesi
    hipeROCKtif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

içi boşmuş demekki hem yatırılan paraları geri çekicez yazıları yazılsın forumda hemde yeni açılan bi servera bukadar kısa sürede başlamak.. neyse yaa benim oynadığım son 3 sw de artarak devam eden birşey yönetimin bu şekilde ağır cezaları. bide s3 de tepki verirsiniz artık
    Içi boş falan değil en sevdiğim trol osmanri Bu açıklamayı yapan kişiler zaten turnuvaya gidecekler. Nida nin da dediği gibi s1 de silerek dostlarımıza destek verdik turnuvada da desteğe devam edicez. Meselemiz s3 ve kc dir. Gelen bu nedenle geliyor.

hipeROCKtif s1-GECE , x3-H Z Z

çoban dağa küsmüş dağın haberi olmamış
    bu söz için tam yeri sanırım

Uye Rutbesi

buda sümük gibi üstüne bastıkça yapışıyo
    osmancan ne dersin bizde gidelim miBelki bi kaç montanalı veya gececi görürüz

Uye Rutbesi
    hipeROCKtif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı JoKeR53 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Gelin orhanri yı de cagiracam

hipeROCKtif s1-GECE , x3-H Z Z

Alıntı hipeROCKtif kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Içi boş falan değil en sevdiğim trol osmanri Bu açıklamayı yapan kişiler zaten turnuvaya gidecekler. Nida nin da dediği gibi s1 de silerek dostlarımıza destek verdik turnuvada da desteğe devam edicez. Meselemiz s3 ve kc dir. Gelen bu nedenle geliyor.
    nidaya yazmadım onu. genele yazdım. ama destek için diyosan bişi diyemem. şuan travian için oynanacak en mantıklı yerde turnuva zaten. eğer söylenen gibi silmeler kitlemeler felan yoksa

Alıntı JoKeR53 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ben sevmem öyle işi s1 de oynuyom zaten 2. serverda oynamam ilgilencek vaktim yok hem orda da aynı tantana olcak mh müdahale edecek üste yazdım ya işte artarak devam etti diye. ne diye kendimi yorayım hiç uğruna.

Toplam 5 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 ... SonuncuSonuncu