Toplam 3 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 123
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 23 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Adminler

Alıntı ArTeS kullanıcısından alıntı Mesajı göster

isime gelmedigi zaman kilitliyorum ben. Diger adminler modlar forum kurallarina uyuyor. Forum kurallarini yazarim, yurutme de yurutur. Tek asker ben miyim. Hıh. Merak edenler icin forum kurallari
    forum.travian.com.tr/showthread.php?t=99150

Cok eglencelidir. Isinize yarayacak gizli bilgiler kurallar mevcut ancak cogu uye haberdar bile degil. En sevdigim kural da 26. maddenin ilk cumlesi. Bayiliyorum.
    Dip: Kitlemiyorsak vardir bir sebebi, bakin gezdim dolastim, attim lafi, ama kamu spotu gibi forum kurallarini yapistirdim gectim.

ArTeS sıtayla.
    ++++++++++++

Birlikteki bütün hesapların kolay gelişmesi için roma açılması ve yağma köyü olarak bıraklımak üzere HAKOPS'un yanına koyup deli gibi yağmalanmasını gerçekten multi hesaba katmaya oyun yöneticileri oyunun adaletini ne zaman sağlıyacaklar.

Sıralama: 32
    Puanlar: 86360
    Üyeler: 40

Gönder

DELÜÜÜ Tam1Deli
    Üye Alım Ephimeus
    Kaptan Captain
    Birliğin kurucusu Lykiay
    Başkan 35İzmirli35

Kısaltma: *TELLİ*
    Isim: *TELLİOĞULLARI*

Smod & Event Manager
    Forum Super Moderatoru

hayaligenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı omefas kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Görmemişim kusura bakmayın ama oyun içersinde bir mesaj gelse fena olmazdı , forumu takip etmiyoruz
    Merhaba ;

Bu konu da adminlerimize iletimi sağladık. Güncellemeler oyun içi bilgi kutusuyla duyuruları da sağlanacaklar

İyi Forumlar

Alıntı Mackarzec219 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Birlikteki bütün hesapların kolay gelişmesi için roma açılması ve yağma köyü olarak bıraklımak üzere HAKOPS'un yanına koyup deli gibi yağmalanmasını gerçekten multi hesaba katmaya oyun yöneticileri oyunun adaletini ne zaman sağlıyacaklar.

Sıralama: 32
    Puanlar: 86360
    Üyeler: 40

Gönder

DELÜÜÜ Tam1Deli
    Üye Alım Ephimeus
    Kaptan Captain
    Birliğin kurucusu Lykiay
    Başkan 35İzmirli35

Kısaltma: *TELLİ*
    Isim: *TELLİOĞULLARI*
    Merhaba;

§16. Forum üyelerinin, oyun içinde kural ihlali yapan oyuncuları forumda şikayet etmeleri; ceza alan oyuncuların ise cezalarına itirazlarını forum genelinde yapmaları yasaktır. Bu tip şikayet ve itirazlar belirtilen yerlere yapılmalıdır.

Oyunda alınan cezaların forumda konu edilmesi yasaktır. Buna hile iddiaları da dahildir. Bu tür şikayetler belirtilen yerlere (Multihunter / Customer Service Representative (Admin) ) yapılmalıdır.

§17. Oyun içi şikayetler Multihunter isimli oyun yöneticisine yapılır.
    Bu yöneticilerle ilgili yapılacak şikayetler ve ceza itirazları ise admin@travian.com.tr adreslerine mail atılarak yapılmalıdır.

İyi Forumlar
    __нαуαℓιgєηc__
    $єηισя $üρεƦ ʍøδαƦεтöƦ & ευεπт ʍαπαĝεƦ
    тяανιαη тєαм – тя

Alıntı Nicholai Hel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Federal ajan hayali imdb 9.9 tür polisiye/dram.

Ruhum özlem duyuyor, baharsız geçen yıllarıma...
    by hayaligenc

Toplam 3 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 123