Toplam 4 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Divan Geliyor!!!!

Banned Yasaklı Kullanıcı

Alıntı hipeROCKtif kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    s1 de az ağlamadın can. Hatta bi keresinde operasyon yapıyordum abi bana fake yada saldırı atma hastanedeyim diye yalvaran sen değilmiydin. Hatta oksijen maskesiyle resim atan da sendin isteyen herkese ss sini atarım. Baya yaralamışım seni ki bu kadar gocunuyorsun
    Saldırı atacak bu zamanı mı buldunuz diye attı fotoğrafı, ki espri olsun diye..yalvarma falan yok ortada,okumak için göz isimli organını seçmelisin. Tabi yine bir kıvırış, laf çevirme vs vs.. Ki homo sapiens değil homo neanderthalensis olduğunuzu bütün gece birlikleri olarak kanıtladınız
    Suç can da insan yerine koydu birilerini de.
    Senin ekipçe çapın "yaralamaya" yetmez bilesin

Ha şunu da ekleyeyim, sen vurursun altınla tamamlarlar biz vurruz imara açarlar

Uye Rutbesi
    hipeROCKtif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı makevelie kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    sikletim değilsin yavrum inan koskoca s1 boyunca 30k tokmak basamamış bir adama rakip olarak gidecem pehhh sendeki heveste güzelmiş be gülüm
    He güzelim o dediğinden

hipeROCKtif s1-GECE , x3-H Z Z

Alıntı Nicholai Hel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Saldırı atacak bu zamanı mı buldunuz diye attı fotoğrafı, ki espri olsun diye..yalvarma falan yok ortada,okumak için göz isimli organını seçmelisin. Tabi yine bir kıvırış, laf çevirme vs vs.. Ki homo sapiens değil homo neanderthalensis olduğunuzu bütün gece birlikleri olarak kanıtladınız
    Suç can da insan yerine koydu birilerini de.
    Senin ekipçe çapın "yaralamaya" yetmez bilesin

Ha şunu da ekleyeyim, sen vurursun altınla tamamlarlar biz vurruz imara açarlar

ahahaha yav siz şu adamı ciddiye alıyorsunuz adam kendini bir halt sanıyor zaharyaya karayele kafa tutuyor

s1 boyunca cıkardığı en yüksek ordu 10k tokmağı geçemezken yaptığı operasyonlarda 50k gibi çerez ordu olan bir köy dahi sıfırlayamamış griye savaşmaya geliyorum diyip aldığı merkezi dahi koruyamayan sonrada askersiz köye geldiniz diyip pişkin pişkin sırıtan ve yine s1 boyunca millete gerek multi hesaplardan gerek kendi hesabından ana avrat küfür etmekten başka birşey yapamamış eleman değilmi bu karneye bakbe puhahahaha böyle bir adam hakkında çok bile yorum yaptık bir halt sanacak kendini
    l

çıkarttığı 5-10k tokmağında sıfırlattığı merkezinde ettiği küfürlerinde ssleri duruyor isteyen olursa atarım

ahahaha
    makevelie tarafından (25-03-2017 Saat 13:42) değiştirildi.
    KUMARBAZ HARİKASI ##The king Rihanna

Rihanna
    saw diesell
    & KARA BULUT

Uye Rutbesi
    hipeROCKtif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ahahaha yav siz şu adamı ciddiye alıyorsunuz adam kendini bir halt sanıyor zaharyaya karayele kafa tutuyor

s1 boyunca cıkardığı en yüksek ordu 10k tokmağı geçemezken yaptığı operasyonlarda 50k gibi çerez ordu olan bir köy dahi sıfırlayamamış griye savaşmaya geliyorum diyip aldığı merkezi dahi koruyamayan sonrada askersiz köye geldiniz diyip pişkin pişkin sırıtan ve yine s1 boyunca millete gerek multi hesaplardan gerek kendi hesabından ana avrat küfür etmekten başka birşey yapamamış eleman değilmi bu karneye bakbe puhahahaha böyle bir adam hakkında çok bile yorum yaptık bir halt sanacak kendini
    Sen simdi boyle aglitorsun ya birden aklima ne geldi. Senin birliğin nar-4 ken birliğini follos ettiğimde nasılda birligine ağlak ağlak ally ler geçip def basın hepimizi yıktılar diyodun Ayrıca her zaman yaptığın gibi boş muhabbetten lafları çarpıtıp durursun anca. O saydığın kişilerle kendimi bir tutmadım ayrıca kişiye göre kimin iyi kimin kötü olduğu herkese gore değişir. Tartışmaya açık bir konu değildir. Senin çene çalmaktan başka yaptığın bişey olmadığı gibi. Kapış güzelim?

hipeROCKtif s1-GECE , x3-H Z Z

Banned Yasaklı Kullanıcı

Aynen yakup, yapacak birşey yok ölü taklidi yaparsak gider

rez .....

gitti sabri ben yakubu bekliyodom ama olsun

koca yürekli yakup valla ben şikayet etmedim
    osmancan71 tarafından (25-03-2017 Saat 14:03) değiştirildi.

Banned Yasaklı Kullanıcı

Alıntı hipeROCKtif kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Gereksizlerin gereksiz konuşmaları bende sinir yapmaz abisi. Nede olsa konuştuğunuz kadarsınız
    Şekeriniz elinizden alındı sildiniz gittiniz.. Bu kadar tırsak olma sen kahvaltı da yürek yeme fazla geliyor sana

Banned Yasaklı Kullanıcı

Tamam vurmayın öldü bende yakup banlanır diye bekliyordum

Edit: hiperden sonra yakup banlandı
    Nicholai Hel tarafından (25-03-2017 Saat 14:01) değiştirildi.

Uye Rutbesi
    çiçili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sabri reis gelmiş forma hemen banlattınız ayıp size
    TR8 KÜRŞAD_40 CERİ TR5 GLACİER S3 DESPİSE53 S6 AGRESİFHADEME S1 VSUA ,CİCERO53,ROMALI KASAP S12 MABED,S17 CRB_WARİOR 3X DREAMSOLDİER ...
    BÜYÜK ADAM OLMANA GEREK YOK ADAM OL YETER.

bende geleyim o zaman sessiz sessiz oynayalım

Toplam 4 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 SonuncuSonuncu