Toplam 8 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 73 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Server 3 Oyun Dünyası Başlıyor !

Alıntı Cihat zerger kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Merhaba;

S3 Servere İştirak Edecek Katılımcıların Bilgisine...........

Geçmiş Yıllarda S3 Server de KUZEY Olarak Performans Sergileyen, kadrolar TR serverlerde Oynamama Kararı Almıştır. Önümüzdeki Süreçte KUZEY İsmi ile de Performans Sergilemeyeceğiz, Tarafımızca Misyonunu Tamamlamıştır.
    Bizler Organizasyon veya Takım Olarak Sadece Final Serverinde Performans Sergileyeceğiz. Şimdiden Tüm Katılımcılara Başarılar............... Zevki Bir Server Gerçirmeniz Dileğiyle......................

Saygı ve Sevgilerimizle...............
    S3 Server KUZEY Organizasyonu Adına.

DEHAM
    Bir Garip
    Emekçi.

reis siz server 3 e gelmeme kararı almışsanız şayet insanlar gönül rahatlığı ile wow kurabilir
    oynadığınız süreler boyunca rakiplerinize aman vermemişsiniz rakiplerinizde yıkılmadık reislenmedik köy bırakmamışsınız
    tabiki bu tecrübe ve kalitenizin tr serverlarına fazla geleceği biliniyordu avrupa serverinde ruslar korksun artık size karşı oynayacağı için

Alıntı HANBİRLİKLERİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    reis siz server 3 e gelmeme kararı almışsanız şayet insanlar gönül rahatlığı ile wow kurabilir
    oynadığınız süreler boyunca rakiplerinize aman vermemişsiniz rakiplerinizde yıkılmadık reislenmedik köy bırakmamışsınız
    tabiki bu tecrübe ve kalitenizin tr serverlarına fazla geleceği biliniyordu avrupa serverinde ruslar korksun artık size karşı oynayacağı için
    aslında gelselerdi , bu kadar övgüye layıklar mı bi test ederdik

Uye Rutbesi
    çiçili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı volkan170 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese selamlar ;

Başta kendimi tanıtmak isterim

Volkan ,32 yaşındayım, Makina Mühendisiyim

2016 Finallerden sonra server3 le yeniden oyuna katılmaya karar verdik.

Son server 3 te K.C birliklerinin 10 wow köyünden 8 tanesini aldığını ve wowların tamamını rakipsiz olarak kurduklarını duydum (net bilgi değil)

Bu şekilde rakipsiz bir server da oynamak istemem açıkçası, kimseninde oynamak isteyeceğini düşünmüyorum.

Server 3 için bir birlik kurmayı planlıyorum.

Birlik için düşüncelerim şu şekilde ;

1- (+,+) bölgesinde
    2-Gri bölge etrafında oynayacak kaliteli 20 oyuncudan oluşacak ana birlik (Çok aktif)
    3-30 oyuncudan oluşacak,defans yapacak 2. birlik (Daha az zaman ayırabilecek arkadaşlar)
    4-30 oyuncudan oluşacak, wow ordusu hazırlayacak 3. birlik

yani toplamda 80 elit oyuncudan kurulu , hızlı organize olabilen ve iletişimi kaybetmeyecek kompakt bir birlik.

(Server 2 de ruling - server 3 te K.C oyuncuların 3/4 üne sahipti) bu da herşeyi zorlaştırıyor.

Zaten ruling kaybetti , K.C de rakipsiz kaldı.

Kurulacak birlikte yer almak isteyen arkadaşlar lütfen bana ulşasın. Çok az vaktimiz var.

Whatsaap grupları kurularak oyun öncesi kararlarda alabiliriz.

mail adresimden veya burdan ulaşabilirsiniz...
    7-8 yıllık oyuncuyum boyle ekip görmedim s3 arenasında başarılar diyelim
    TR8 KÜRŞAD_40 CERİ TR5 GLACİER S3 DESPİSE53 S6 AGRESİFHADEME S1 VSUA ,CİCERO53,ROMALI KASAP S12 MABED,S17 CRB_WARİOR 3X DREAMSOLDİER ...
    BÜYÜK ADAM OLMANA GEREK YOK ADAM OL YETER.

aslında gelselerdi , bu kadar övgüye layıklar mı bi test ederdik

kanka eğerki gelselerdi oyundan tad alamaz sürekli yıkılmayı beklerdiniz bırak böylesi daha iyi

kanka eğerki gelselerdi oyundan tad alamaz sürekli yıkılmayı beklerdiniz bırak böylesi daha iyi

geçen server göremedik hep yıkılıp reislendiler
    FIRÇAYA BİLE ...SAP OLAMAYAN ODUNLAR
    TRAV
    İANDA PARA İLE BALTAYA SAP OLAMAZLAR

KILIÇ_KIRAN

Alıntı çiçili kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    7-8 yıllık oyuncuyum boyle ekip görmedim s3 arenasında başarılar diyelim
    Bırakın bu laf sokma çabalarını arkadaşlar . Burda birşey anlatılmaya çalışılıyor ona odaklanın. Tabiki bir yazıyı okuyup değerlendirmek belli bir IQ ister o yüzden hor gör gömüyorum ve anafikri sizin için açıklıyorum.

Gücün esiri olup herkes 1 birliğe toplanmasın. Oyunun amacı keyif almak . Yıkılacaksakta yıkılırız ama WOW lar 3-4 farklı birlik tarafından kurulsun bir rekabet olsun.

Yoksa ben bilmiyor muyum burdan adam toplayarak sağlam birlik kurulamayacağını , gelenlerin çoğunun casus olacağını.

Çok inada binerse açarız 5 arkadaş 5x30 hesap sonuna kadarda oynarız. O kadar zaman ayırmak istemiyoruz

Uye Rutbesi
    çiçili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bırakın bu laf sokma çabalarını arkadaşlar . Burda birşey anlatılmaya çalışılıyor ona odaklanın. Tabiki bir yazıyı okuyup değerlendirmek belli bir IQ ister o yüzden hor gör gömüyorum ve anafikri sizin için açıklıyorum.

Gücün esiri olup herkes 1 birliğe toplanmasın. Oyunun amacı keyif almak . Yıkılacaksakta yıkılırız ama WOW lar 3-4 farklı birlik tarafından kurulsun bir rekabet olsun.

Yoksa ben bilmiyor muyum burdan adam toplayarak sağlam birlik kurulamayacağını , gelenlerin çoğunun casus olacağını.

Çok inada binerse açarız 5 arkadaş 5x30 hesap sonuna kadarda oynarız. O kadar zaman ayırmak istemiyoruz
    benim kafa fazla çalişmaz bana takılma siz girin tozu dumana katın bizde izleyek
    TR8 KÜRŞAD_40 CERİ TR5 GLACİER S3 DESPİSE53 S6 AGRESİFHADEME S1 VSUA ,CİCERO53,ROMALI KASAP S12 MABED,S17 CRB_WARİOR 3X DREAMSOLDİER ...
    BÜYÜK ADAM OLMANA GEREK YOK ADAM OL YETER.

Alıntı çiçili kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    benim kafa fazla çalişmaz bana takılma siz girin tozu dumana katın bizde izleyek
    teşekkürler...

Alıntı KILIÇ_KIRAN kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    geçen server göremedik hep yıkılıp reislendiler
    yok kanka adamlar avrupaya hazırlanıyoruz diye hesapları silmişler size bırakmışlar yoksa kuzey birlikleri server 3 e nam salmış yıllardır başarıları toplayan rakiplerine aman vermeyen bir birlik
    onları devirebilmek ne mümkün
    adamları ruslar deviremedi turnuvada sizmi devirebileceksiniz.

Bizler Hiç Bir Zaman Tabela veya Sonuç Odaklı Bir Amaç İle Oyun Oynamadık S3 Server Bizler İçin Hoş Sada Zaman Geçirdiğimiz, Sahur Beklerken Keyf Yaptığımız DOST Meclisi Olmuştur. Final ve S3 Birbirini Takip Eden Sunuculardır.Bir Oyun Hırsımız Olsa Farkılı Sunucularda da Bulunur Büyümeye Çaba Sarf Ederdik, Yıllarca Sadece S3 te Kalmazdık.
    Biz Final Serverine Eleme Oynamadan Gittiğimiz İçin Çakışma Gerçekleşmiyordu, Bu Yıl Katılımın Artması, Gelen Dostların Alışması İçin Bir Eleme Grubunda da Performans Vereceğiz, S3 İle Tam Çakışma Yaşanır. S3 Hiç Bir Zaman Önceliğimiz Olmadı.
    Ayrıca TR serverlerin Geldiği Durum Hepimizin Malumu, Bu Kadar Dejenerasyon İçinde Çok Ta Hoş Muhabbet Olmayacağı Aşikar, Dolayısı İle Hem Zaman Hemde Para Harcamak Mekruhu Aşar, Buda Bizim Fıtratımıza Ters.
    " RUS" Konusunada Bir İki Kelam Edecek Olursak Travian da Rakip 1-) Zaman 2-) Oyuncunun Kendisidir. Performans veren Ekip Oyuncuları Zamanında Doğruları Yaparsa Rakip Birşey Yapamaz, Rakipler Ancak Zamanında Yapılmayan, Eksik Kalan veya Doğru Yapılmayan İşlerden Oluşan Boşluklardan Nemalanabilir. Final Serverinde Öncelikli Rakibimiz Her Ne Kadar RU ve Mütkefik Kadroları Görünse de, Temelde Rakip TR&TR dir. TR Olarak Bizler Ön yargısız, Özverili Saygı ve Sevgi Çerçevesinde Liyakata Önem Vererek Performans Sergilersek Kimse Rakip Olamaz, Bireyesel Yetenek Anlamında En İyi Oyuncular TR de. Takım Olduğumuz Gün On Gömlek Fark Atarız Tüm Rakiplere.................

Toplam 8 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 ... SonuncuSonuncu