Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hesabım neden siliniyor?

Varsayılan Hesabım neden siliniyor?

Merhaba arkadaşlar. Oyun içinde bir anda hesabımın 5 gün içerisinde admin tarafından silineceği şeklinde bir mesaj aldım. İllegal hiçbir şey yapmadığım halde neden böyle bir şeyler karşılaşıyorum? Benzer bir durum yaşayan varsa ve neler yapmam gerektiğini bilen varsa bilgilendirebilir mi?

Alıntı Astyanax kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Oyun içinde bir anda hesabımın 5 gün içerisinde admin tarafından silineceği şeklinde bir mesaj aldım. İllegal hiçbir şey yapmadığım halde neden böyle bir şeyler karşılaşıyorum? Benzer bir durum yaşayan varsa ve neler yapmam gerektiğini bilen varsa bilgilendirebilir mi?
    Yasa diş işlere bulaşmişsin.
    Seyduna, birliği NORTH.W., dostları ile birlikte milyonlarca hammadde harcadı, savunma için milyonlarca korkusuz askerini feda etti. Ve bu şaheseri ilk olarak kurma başarısını göstererek oyunun galibi oldu.

Oyunun ilk gününden beri oynuyorum ve fazla zamanımı veremeyeceğimi bildiğimden sadece 2 köyde bıraktım. Hayır bir sebep de belirtmemişler, sıradan bir mesajla silinme işlemi... Boşu boşuna altın aldırıyorlar, kafalarına göre siliyorlar herhalde.

Banned Yasaklı Kullanıcı

muhtemelen senin ip adresin üzerinden deepwebde silah,uyuşturucu,kadın ticareti gibi şeyler dönüyor. acilen system32 klasörünü sil, tedaşı ara ve elektriği iptal ettir. federaller peşinde.

Alıntı Nicholai Hel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    muhtemelen senin ip adresin üzerinden deepwebde silah,uyuşturucu,kadın ticareti gibi şeyler dönüyor. acilen system32 klasörünü sil, tedaşı ara ve elektriği iptal ettir. federaller peşinde.
    deepweb hacklendi diyolar %85 küçülmüş federaller yapmış olamaz

Banned Yasaklı Kullanıcı

Alıntı osmancan71 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    deepweb hacklendi diyolar %85 küçülmüş federaller yapmış olamaz
    ı-ıh, bak server değiştirme yoluna gitmişler ilk kurbanlarından birisi karşımızda. yerinde olsam natürel hayatı tercih eder 20 yıl teknolojiden uzak dururum

Fena sinirlendim ya. Terbiyesizlik yaptıkları başka bir şey değil.

Fena sinirlendim ya. Terbiyesizlik yaptıkları başka bir şey değil.
    oluyo öyle şeyler bende bu sene aldım bi kilitlenme cezasız açtılar sonra

Bu konuda yapabileceğim ne var acaba? Multihunter'a da mesaj atamıyorum.

Bu konuda yapabileceğim ne var acaba? Multihunter'a da mesaj atamıyorum.
    Bilgisayara format at sorun hallolur

s1-ToTeM / s2-VİBE
    NORTH.W BİRLİKLERİ

Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu