Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kayırma

Varsayılan kayırma

Her server birilerinin başına gelen olay bu server da bizim başımıza gelmiştir. Hesapta hiçbir program vs kullanımı yoktur. Multihuntera mesaj yazmamız bile oyundan engellendiği için, verdiğiniz maillere öğlenden beri 3 ayrı mail atıp cevap bile alamadığım için, imzada görmüş olduğunuz t4.4 rekor roma mancınığı kitaba işlenmediği için kısacası bu oyunda adam kayırıldığı için buraya konu açma gereği duydum. Son çare almanyaya mail atacağım şimdi. Tek bir kelime ediyorum bunun sorumlularına. Ayıptır. Herkese keyifli oyunlar dilerim. ACP sırası bir gün size de gelene kadar...

• Hesabınız kilitlendi!
      Sebep: ACP Silme

Aynısı geçen server başıma geldi 3. Göçmen çıktığı an ACP silme ile hesap kitlendi maillere cevap alamadım Almanya ya yazdım 15 saat sonra hesap cezasız açıldı silmeyi iptal ettiler yakında 15 li kalmadı 28 saate göçmen attım bu server oynasaydım yine aynısı olurdu eminim bize kasıtları var başka açıklaması yok ����
    Alıntı Sollasido kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Her server birilerinin başına gelen olay bu server da bizim başımıza gelmiştir. Hesapta hiçbir program vs kullanımı yoktur. Multihuntera mesaj yazmamız bile oyundan engellendiği için, verdiğiniz maillere öğlenden beri 3 ayrı mail atıp cevap bile alamadığım için, imzada görmüş olduğunuz t4.4 rekor roma mancınığı kitaba işlenmediği için kısacası bu oyunda adam kayırıldığı için buraya konu açma gereği duydum. Son çare almanyaya mail atacağım şimdi. Tek bir kelime ediyorum bunun sorumlularına. Ayıptır. Herkese keyifli oyunlar dilerim. ACP sırası bir gün size de gelene kadar...

• Hesabınız kilitlendi!
      Sebep: ACP Silme

Uye Rutbesi
    Tywin Lannister - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Geçmiş olsun. Maalesef altın satıcılarını temizlemeye çalışırlarken arada hatalar olabiliyor. Muhtemelen bilgisayarda oyun için kullanmasanız bile Vpn aktif olabilir.

Roma mancınığını işletmeniz için server sıfırlanmadan önce oyundan alınmış linki ve raporun fotoğrafını sizin imzanızda ki gibi reports yoluyla değil, benim yada yukarıdaki arkadaşın imzasındaki gibi ekran fotoğrafı alarak forum adminlerine iletmeniz gerekiyor. Ordunuz elbette doğru ama sizin oluşturduğunuz raporun sahtesini 5 dakika içerisinde herkes oluşturabilir. Bunun kayırma ile alakası yok talimatlar açık.

Tekrar geçmiş olsun.

Dip: Akar hala rekortmen
    AT KAFASI - FURY - TYWIN LANNISTER

rekorunda değilim hocam onu da araya sıkıştırayım dedim varsın akarın olsun yenilerini basarız müsade edip hesabı açarlarsa. Hesabı açmalarında da değilim şuan aslında. Öğlenden beri 3 mail attım ( admin@travian.com.tr ) Olumlu ya da olumsuz dönen olmadı buna çıldırıyor insan. Şimdi bir yetkili buraya gelecek ve bu konunun yeri burası değil admin@travian.com.tr ye mail atın diyecek. Attım kardeşim attım 3 tane attım hem de 1 tane de travian merkezine attım bakalım hangisi önce cevaplanacak

Aynı sorundan muzdaribiz biz de. Öğlen 12 gibi lock yedi. O zamandan beri ulaşmaya çalışıyoruz her hangi bir şekilde dönüş olmuyor. Ne multi ne bot var lock yiyoruz anasını satayım, başlayalı 1 gün olmuş daha bütün tarla köyleri gidecek şimdi ah multi ah...
    2017 YAZ SPEED BOMBA GİBİ GELİYORUZ :

Uye Rutbesi
    Tywin Lannister - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı My Pleasure kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Aynı sorundan muzdaribiz biz de. Öğlen 12 gibi lock yedi. O zamandan beri ulaşmaya çalışıyoruz her hangi bir şekilde dönüş olmuyor. Ne multi ne bot var lock yiyoruz anasını satayım, başlayalı 1 gün olmuş daha bütün tarla köyleri gidecek şimdi ah multi ah...
    Sıkmayın canınızı hocam 300lere gitmeye bahane olur
    AT KAFASI - FURY - TYWIN LANNISTER

aynı sorunu yaşıyorum ben de. Öğlenden beri maile cevap gelmedi göçmenler hazır olacaktı bu saate kadar yalan oldu hepsi

Boşuna silmeye almadım Tr serverde oynamak istemiyorum.Şimdi oluyormu bilmem ama Normal swde speed olmayan swde serverin 4, günü 600 balta sallayan ile saldırı yemiştim.Ohh dedim adam oynuyor bee Ben full altın ile 200 tokmak anca yapabilmiştim.Üstüne her yere atamıyordun saldırı kilit yeme olayı yüzünden.Adam pervasızca bizim birliği duman etti tek başına.
    QAENK tarafından (16-03-2017 Saat 19:32) değiştirildi. Sebep: eksik kelime

tipik türk serveri işte hiç bi illegal bişe yapmassın ama bi bahaneyle kitlerler sen herbişeyden geri kalıncada tm acıyoruz derler tipik travian ama oyunun 2. gününde olurmu böle bişe...

Smod & Event Manager
    Forum Super Moderatoru

hayaligenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merhaba ;

Forum kurallari madde 16 ve 17 göre, konuyla ilgili admin@travian.com.tr ye ya da server MH sine mesaj atınız.

Ayrıca rekor için bana özelden mesaj atarsanız sorunu çözebiliriz.

İyi forumlar
    __нαуαℓιgєηc__
    $єηισя $üρεƦ ʍøδαƦεтöƦ & ευεπт ʍαπαĝεƦ
    тяανιαη тєαм – тя

Alıntı Nicholai Hel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Federal ajan hayali imdb 9.9 tür polisiye/dram.

Ruhum özlem duyuyor, baharsız geçen yıllarıma...
    by hayaligenc