Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: merkez binası yıkıp her yere sığınak bastım !!

Varsayılan merkez binası yıkıp her yere sığınak bastım !!

Arkadaşlar benim bi arkadaşım var köyü reisleniyordu o da adama gıcıklık olsun diye tüm binaları yıktı buna merkez binasıda dahil sonra her yere sığınak bastı. şimdi merkez binası olmadığı için sığınakları yıkıp tekrar bina da kuramıyor adamda köyü reislemekden vazgeçti köy öyle kaldı ne yapması gerek

yapacağı en mantıklı şey hesabı silmeye alıp normal serverda hesap açmak oyunu az bilen biri için speed server zor gelir yağma köyü olur boşuna zaman harcamasın orda

Tanıdık birinden yardım isteyecek ve köyden birkaç sığınak yıktıracak mancınıkla.

Alıntı Logan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim bi arkadaşım var köyü reisleniyordu o da adama gıcıklık olsun diye tüm binaları yıktı buna merkez binasıda dahil sonra her yere sığınak bastı. şimdi merkez binası olmadığı için sığınakları yıkıp tekrar bina da kuramıyor adamda köyü reislemekden vazgeçti köy öyle kaldı ne yapması gerek
    Aha en ayar olduğum tipler.Kal öyle inşallah köyünü filler basar.

Alıntı Logan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Arkadasin yanlis yapmis, travianin en pis kaziklarindan biridir ici siginak dolu bir köy

Genellikle altin harcayip son turda bu isi yapmaniz gerekiyordu

Önceden yapip gelsin reislsin derseniz geleni salak yerine koymus olursunuz ki öylede yapmamis arkada
    -Süvari-
    KARA KALPAKLI

Kıdemli Üye
    Uye Rutbesi
    ultrAslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Birisi rastgele saldırı aticak zaten sıgınak doluysa sıgınağa carpicaktir. onun yerine merkez binası kurup bundan sonraki islemleri de böyle yapacak baska yolu yok
    OLD BUT GOOD

ltx Game of Teuton & s9 Serintürk & Inx Game of Teuton

Uye Rutbesi
    TIRSINULAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fıratcım nasılsım
    UOTE=ultrAslan;2150264]Birisi rastgele saldırı aticak zaten sıgınak doluysa sıgınağa carpicaktir. onun yerine merkez binası kurup bundan sonraki islemleri de böyle yapacak baska yolu yok[/QUOTE]

Düşünmeden konuşmanın cezası sonradan düşünmeye mahkûm olmaktır...

Bir daha aynısını yapacaksan, en azından merkezi yıkma. Bu arada; merkezi nasıl yıktınsa, sığınaklardan birini de öyle yık. Galiba seni tırsıtmışlar. Birisi mancınıklı köyünü yıkmış.

Dip yazını da şöyle değiş: "Düşünmeden oynamanın cezası oynamamaya mahkûm olmaktır..."

Uye Rutbesi

++++++++++++++++
    Alıntı LiveYourLifee kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Tanıdık birinden yardım isteyecek ve köyden birkaç sığınak yıktıracak mancınıkla.

Uye Rutbesi

++++++++++++++++
    Alıntı nax kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bir daha aynısını yapacaksan, en azından merkezi yıkma. Bu arada; merkezi nasıl yıktınsa, sığınaklardan birini de öyle yık. Galiba seni tırsıtmışlar. Birisi mancınıklı köyünü yıkmış.

Dip yazını da şöyle değiş: "Düşünmeden oynamanın cezası oynamamaya mahkûm olmaktır..."