Toplam 253 Sayfadan Sayfa 95 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2522 adet sonuctan sayfa basi 941 ile 950 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Speed 3x Saldırı ve Savunma Raporları

başkanım bizde merkez ordusunu çaktık ama arkadan gelenler iş yapmamış tüm organizasyon sıfır olmuş 2 seviye sur almışız ama iş yapmadıysa ne fayda

ceto01

çırak volki

Alıntı vmanyak kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    başkanım bizde merkez ordusunu çaktık ama arkadan gelenler iş yapmamış tüm organizasyon sıfır olmuş 2 seviye sur almışız ama iş yapmadıysa ne fayda

ceto01

çırak volki

abi butun travian oyuncularinin bir sekilde magdur olduklari konular var sade bizim ekiplik bir olay deil ama kimse sesini yukseltmio takip ediyorlar sadece
    [/YT]

Şimdi kaç gün barış süreci var, kaç gün askerler tahılsızlıktan ölmüyor ? Biri bunu tam olarak açıklar mı lütfen ?

hiçbi açıklama yok tahılsızlıktan ölen asker var barış süreci ne kadar telafi olarak her hesaba 50 altın verirler olacağı o ne askeri koyarlar geri hiç bi telafisi yok bence

Alıntı akar19 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    hesapda 40k kayip asker var her heapda bu kadar asker kayibi varsa siz dusunun olayin icerigini birde defler iyade edilmis cogunlugu tamam ama def koylerine yolanmis wowda 800k def birakilmis adam 4k mancoyla seviye almis 10m defi simdi nasil bir araya getirecez haftalarin emegi vardi ilmek ilmek insalar emek vermisdi bu kadar insanin el emeginin hakkini yatirdigi paranin hakkini kim verecek nasil bir care bulunacak ?
    Bizden tekrar işimizi okulumuzu sınavlarımızı geri bırakıp o defansı koymamızı bekliyorlar. Wowa hiç tanımadıgımız insanlar bile def gönderdi. ++ dan +- den -- den dostlarımız defanslarını wowa gönderdi. Bu defansları tekrar dan aynı yerlerine koymak kaç günümüzü alacak ?
    Sizin hatanızdan dolayı biz neden sıkıntıya giriyoruz ki hatayı siz yaptınız eski haline getirmekte sizin göreviniz. Burda siz derken forum adminlerini kastetmiyorum. Bu işte yetkili olan kimse emeklerimizi dagıtan kimse onlar uykusuz kalsın askerlerimizi tekrar wowa aynı sayıda koysunlar. Bari bu kadarını yapın.
    Wuhuu-FURY-Prometyum

Bize Her Yer TRABZON

Herkese iyi akşamlar diyerek mesajıma başlamak isterdim ama böyle bir akşam nasıl iyi olabilirki...

Sorularımı madde madde sorup gerekli merceklerden birligim adıma cevap almak istemimin en dogal hakkım oldugunu düşünüyorum ve bu mesajımı yazarken de emin olun hiç düzgün kafayla yazmıyorum emeklerimizin böylece heba olması gayet moral bozucu olsa gerek herkes için

S1-Yetkili mercekler server taşınması halinde gelen aksiliklerden vs den bahsettiler o esnada gercekleşen teknik bir hatadan dolayı sanırsam serverlar dünya genelinde erişim sorunu oluşmuş peki serverlar taşınacaksa ve hata oluşma şansı varsa neden önceden bilgilendirilmiyor.

S2-Aynı şekilde Travian dan gelen 2.bi acıklamada tahılsızlıktan ölen askerler iade edilecegi yazıyordu pardonda köylerine iade etmek nedir ben varsayalım 40 saattten defans cekmiştim köyüme adam 2 saatim mesafemde adam 24 saat sonra gelip beni yıkacaktır??? cözüm mü bu gercekten soruyorum

S3-Barış süreci ne zaman aktif? server kapalıyken ordular girmiş şaka gibi gercekten şaka gibi normal şartlarda 1 gram hasar veremicekler ordular dünyanın zararı veriyorlar farkındamısınız?

S4-Direk örnekle acıklayacagım dün saldırı cıkan xxx hesabı wow a geliyor ordusu sadece 50k emp 25k sezar 4500-5000 civarı mancosu var normal similatör yaptıgımızda 1 seviye dahi zarar veremiyor ordu yada varsayalım 1seviye alsın ya ordu gelip 9-10 seviye civarı alıyor neden mi cünkü sabah saatlerinde 10.6m civarı olan defans asker öldügü icin 800k civarına düşüyor ve 10.6m yerine 800k defansa giriyor ve yıkıyor wowu saka gibi gercekten Beyler 1 nisan degil farkındasınız degilmi? Bu soruna nasıl bir cözüm getireceksiniz acaba ne diceksiniz buyrun 30 altın mı diceksiniz sakın ama sakın öyle bişey yapmayın insanlara küfür eder gibi

S5-Bu roma ordusu yerine varsayalım 1 ordu degil aynı sekilde 5 ordu daha gelse bütün depoları pert etse? gene mi aynı uygulama bütün herkesin emeklerini silmek bu kadar mı kolay

S6-Dün gece yapılan opta ordular server kapalıyken giriyor suan net süreler hatırlamamakla beraber örnek veriyorum 00:00:00 a 5k koc giriyor sur yok köyde
    00:00:10 a 4k koc giriyor sur yok köyde
    00:00:11 e ordular giriyor ve köyde sur 20 şaka gibi degilmi şaka şaka beyler rahat olun admin birazdan gelip ŞAKA YAPTIK GENCLER DİYECEK

Bakın biz KB birlikleri olarak wow kurmaya cidden gelmedik oyun wow a dogru yönelince wowa döndük kurardık kuramazdık ama bunların hepsini normal şartlar altında düzgün bir oyun sürecinde görmek isterdik KB -BJK Birlikleri olarak son günlerde verdigimiz emeklerin haddi hesabı yok
    örnek vermek gerekirse ilk kendimden örnek vereyim ailemle suan tatilde olmam gerekirken oturup günün 20 saati oyun basında geciriyorum
    Game of ahır hesabı 2 hafta sonra askere gidecek bu adam arkadaslarıyla son günlerini dışarda eglenmek yerine oturup wowa bakmaya calısıyor
    fury of anarchy mustafa adamın okudugu bölüm cok agır sınav haftası derslerinden belki zaman ayırıp gecesini gündüzüne katıyor dephron un sınavlarına kac gün kalmış surada tabiki destek veren kb ve bjk birliklerinin onlarca bireyi de aynı sekilde mesajımın bu bölümünde cidden düşünerek yazmamaya basladıgımdan mesajımı sonlandırıyorum ve sorulara cidden mantıklı cevaplar gelecegini umuyorum

DİPNOT:EGER HİÇBİRŞEY YAPILMIYACAK BÖYLE DEVAM DİCEKSENİZ LÜTFEN BİZE BİR KERE KOLAYLIK YAPIN BİZİM HESAPLARIMIZI SİLİN.

Aga tarafından (24-05-2017 Saat 21:31) değiştirildi.

Alıntı aga kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    [ı]herkese iyi akşamlar diyerek mesajıma başlamak isterdim ama böyle bir akşam nasıl iyi olabilirki...

Sorularımı madde madde sorup gerekli merceklerden birligim adıma cevap almak istemimin en dogal hakkım oldugunu düşünüyorum ve bu mesajımı yazarken de emin olun hiç düzgün kafayla yazmıyorum emeklerimizin böylece heba olması gayet moral bozucu olsa gerek herkes için

s1-yetkili mercekler server taşınması halinde gelen aksiliklerden vs den bahsettiler o esnada gercekleşen teknik bir hatadan dolayı sanırsam serverlar dünya genelinde erişim sorunu oluşmuş peki serverlar taşınacaksa ve hata oluşma şansı varsa neden önceden bilgilendirilmiyor.

S2-aynı şekilde travian dan gelen 2.bi acıklamada tahılsızlıktan ölen askerler iade edilecegi yazıyordu pardonda köylerine iade etmek nedir ben varsayalım 40 saattten defans cekmiştim köyüme adam 2 saatim mesafemde adam 24 saat sonra gelip beni yıkacaktır??? Cözüm mü bu gercekten soruyorum

s3-barış süreci ne zaman aktif? Server kapalıyken ordular girmiş şaka gibi gercekten şaka gibi normal şartlarda 1 gram hasar veremicekler ordular dünyanın zararı veriyorlar farkındamısınız?

S4-direk örnekle acıklayacagım dün saldırı cıkan xxx hesabı wow a geliyor ordusu sadece 50k emp 25k sezar 4500-5000 civarı mancosu var normal similatör yaptıgımızda 1 seviye dahi zarar veremiyor ordu yada varsayalım 1seviye alsın ya ordu gelip 9-10 seviye civarı alıyor neden mi cünkü sabah saatlerinde 10.6m civarı olan defans asker öldügü icin 800k civarına düşüyor ve 10.6m yerine 800k defansa giriyor ve yıkıyor wowu saka gibi gercekten beyler 1 nisan degil farkındasınız degilmi? Bu soruna nasıl bir cözüm getireceksiniz acaba ne diceksiniz buyrun 30 altın mı diceksiniz sakın ama sakın öyle bişey yapmayın insanlara küfür eder gibi

s5-bu roma ordusu yerine varsayalım 1 ordu degil aynı sekilde 5 ordu daha gelse bütün depoları pert etse? Gene mi aynı uygulama bütün herkesin emeklerini silmek bu kadar mı kolay

s6-dün gece yapılan opta ordular server kapalıyken giriyor suan net süreler hatırlamamakla beraber örnek veriyorum 00:00:00 a 5k koc giriyor sur yok köyde
    00:00:11 e ordular giriyor ve köyde sur 20 şaka gibi degilmi şaka şaka beyler rahat olun admin birazdan gelip şaka yaptık gencler diyecek

bakın biz kb birlikleri olarak wow kurmaya cidden gelmedik oyun wow a dogru yönelince wowa döndük kurardık kuramazdık ama bunların hepsini normal şartlar altında düzgün bir oyun sürecinde görmek isterdik kb -bjk birlikleri olarak son günlerde verdigimiz emeklerin haddi hesabı yok
    örnek vermek gerekirse ilk kendimden örnek vereyim ailemle suan tatilde olmam gerekirken oturup günün 20 saati oyun basında geciriyorum
    game of ahır hesabı 2 hafta sonra askere gidecek bu adam arkadaslarıyla son günlerini dışarda eglenmek yerine oturup wowa bakmaya calısıyor
    fury of anarchy mustafa adamın okudugu bölüm cok agır sınav haftası derslerinden belki zaman ayırıp gecesini gündüzüne katıyor dephron un sınavlarına kac gün kalmış surada tabiki destek veren kb ve bjk birliklerinin onlarca bireyi de aynı sekilde mesajımın bu bölümünde cidden düşünerek yazmamaya basladıgımdan mesajımı sonlandırıyorum ve sorulara cidden mantıklı cevaplar gelecegini umuyorum

dipnot:eger hiçbirşey yapılmıyacak böyle devam dicekseniz lütfen bize bir kere kolaylık yapın bizim hesaplarımızı silin.

[/ı]
    her cümlesine katılıyorum...
    ​We Are TESTERE

Uye Rutbesi
    Tywin Lannister - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Aga kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi akşamlar diyerek mesajıma başlamak isterdim ama böyle bir akşam nasıl iyi olabilirki...

S1-Yetkili mercekler server taşınması halinde gelen aksiliklerden vs den bahsettiler o esnada gercekleşen teknik bir hatadan dolayı sanırsam serverlar dünya genelinde erişim sorunu oluşmuş peki serverlar taşınacaksa ve hata oluşma şansı varsa neden önceden bilgilendirilmiyor.

S2-Aynı şekilde Travian dan gelen 2.bi acıklamada tahılsızlıktan ölen askerler iade edilecegi yazıyordu pardonda köylerine iade etmek nedir ben varsayalım 40 saattten defans cekmiştim köyüme adam 2 saatim mesafemde adam 24 saat sonra gelip beni yıkacaktır??? cözüm mü bu gercekten soruyorum

S3-Barış süreci ne zaman aktif? server kapalıyken ordular girmiş şaka gibi gercekten şaka gibi normal şartlarda 1 gram hasar veremicekler ordular dünyanın zararı veriyorlar farkındamısınız?

S4-Direk örnekle acıklayacagım dün saldırı cıkan xxx hesabı wow a geliyor ordusu sadece 50k emp 25k sezar 4500-5000 civarı mancosu var normal similatör yaptıgımızda 1 seviye dahi zarar veremiyor ordu yada varsayalım 1seviye alsın ya ordu gelip 9-10 seviye civarı alıyor neden mi cünkü sabah saatlerinde 10.6m civarı olan defans asker öldügü icin 800k civarına düşüyor ve 10.6m yerine 800k defansa giriyor ve yıkıyor wowu saka gibi gercekten Beyler 1 nisan degil farkındasınız degilmi? Bu soruna nasıl bir cözüm getireceksiniz acaba ne diceksiniz buyrun 30 altın mı diceksiniz sakın ama sakın öyle bişey yapmayın insanlara küfür eder gibi

S5-Bu roma ordusu yerine varsayalım 1 ordu degil aynı sekilde 5 ordu daha gelse bütün depoları pert etse? gene mi aynı uygulama bütün herkesin emeklerini silmek bu kadar mı kolay

S6-Dün gece yapılan opta ordular server kapalıyken giriyor suan net süreler hatırlamamakla beraber örnek veriyorum 00:00:00 a 5k koc giriyor sur yok köyde
    00:00:11 e ordular giriyor ve köyde sur 20 şaka gibi degilmi şaka şaka beyler rahat olun admin birazdan gelip ŞAKA YAPTIK GENCLER DİYECEK

Bakın biz KB birlikleri olarak wow kurmaya cidden gelmedik oyun wow a dogru yönelince wowa döndük kurardık kuramazdık ama bunların hepsini normal şartlar altında düzgün bir oyun sürecinde görmek isterdik KB -BJK Birlikleri olarak son günlerde verdigimiz emeklerin haddi hesabı yok
    Game of ahır hesabı 2 hafta sonra askere gidecek bu adam arkadaslarıyla son günlerini dışarda eglenmek yerine oturup wowa bakmaya calısıyor

DİPNOT:EGER HİÇBİRŞEY YAPILMIYACAK BÖYLE DEVAM DİCEKSENİZ LÜTFEN BİZE BİR KERE KOLAYLIK YAPIN BİZİM HESAPLARIMIZI SİLİN.

Birliklerin çoğunluğunun kanaati rollback olduğu halde aksi bir karar bu oyunu oynayanlara hakaret olacaktır. Açıklama bekleniyor "hala".
    AT KAFASI - FURY - TYWIN LANNISTER

Alıntı Aga kullanıcısından alıntı Mesajı göster

cok merak ediyorum dier yabanci serverlerdede ayni skinti omusmudur ama kendi kendimi kandiriyormusum gibi geliyor sade tr serverinde oldugundan eminim
    [/YT]

Uye Rutbesi
    crysis82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SiverekLi-Eyyup kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Tüm Emerk Veren Kardeşlerimi Abilerimi Ablalarımı Tebrik Ediyorum. Güzel Askerler Basıp Emek Vermişler... HeLL Birlikleri Olarak Gereken Cevap Tam Zamanında Verilmiş Olup Yeşil Vadi Wowu Geriye Düşmüştür...

Yeşil Vadi Ekibini De Savunmalarından Dolayı Tebrik Ederim....

Saygılarımla

HeLL Birlikleri GeneL Başkanı

SiverekLi
    Ne kadar genel başkan böyle
    İsimleri silmek kolaydır lakin bıraktığı izleri silmek İMKANSIZDIR...
    bistrol-CrYsiS-KOMUTANNN

Toplam 253 Sayfadan Sayfa 95 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonuncuSonuncu