Toplam 253 Sayfadan Sayfa 90 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2522 adet sonuctan sayfa basi 891 ile 900 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Speed 3x Saldırı ve Savunma Raporları

Alıntı semfoni_08 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    kaç hesapları var tek plan alamadılar natar dan kata kulle ile çaldılar gelip birde oyun öğretmeye çalışmayın bu işin kitabını yazmış değerli insanlardan oluşuyor S&S ailesi bol şanslar dileriz bize ulaşmaları için 40 fırın ekmek yemeleri lazım diğer wow larını da alırırız gerekirse sıfır sıkıntı
    kaç hesapları var tek plan alamadılar natar dan kata kulle ile çaldılar gelip birde oyun öğretmeye çalışmayın bu işin kitabını yazmış değerli insanlardan oluşuyor S&S ailesi bol şanslar dileriz bize ulaşmaları için 40 fırın ekmek yemeleri lazım diğer wow larını da alırırız gerekirse sıfır sıkıntı
    KATA KULLE DERKEN ?? SİZİN GİBİ KENDİNİ BEĞENMİŞLER OLDUGU SÜRECE BU TRAVİAN HİÇBİR ZAMAN KEYİF VERMİCEK.. Forum o kadar sıkıcı ki biraz canlandıralım diyoruz hemen işi saçma sapan yerlere çekiyorsunuz bu oyunun zevkli tarafı karşılıklı atışmalar seviyeli oldugu sürece ben eğleniyorum bu şekilde sizde eğlencesine bakın kata külli falan yakışmıyor o kadar natar varken alamadık ama 6 K tokmakla gelip almışım tebrik etmek düşer laf etmek değil kalitenizi böyle gösteriyorsunuz saygılar ))) SÖYLEMİYECEKTİM AMA GEÇMEK İSTEMŞYORUM DARBE BİRLİĞİNİN ÜYELERİNİNİN YAN KÖYLERİNİ YIKARKEN HİÇ UTANMIYOR MUYDUNuz ? Bu oyunun edebi adabı var merkezine giremediğin Ada'mın yan köyüne girilmez bizde ama siz yaklaşık 20 tane savunmasız merkezinin 100 birim uzağındaki yan köyleri yıkacak kadar ucuz oyuncularsınız hepinizi katmıyorum bunu yapanlara lafım sizlere tekrar cevap verilmicektir kaliteniz ortada eyvallah ))

Uye Rutbesi

oyun ogretmeye calısmak gıbı bır amacım yok sadece gozukenı soyledım ben

dedıgım gıbı amac eglenmek herkese wow yolunda basarılar )

Uye Rutbesi

Alıntı ihsanmeric kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    KATA KULLE DERKEN ?? SİZİN GİBİ KENDİNİ BEĞENMİŞLER OLDUGU SÜRECE BU TRAVİAN HİÇBİR ZAMAN KEYİF VERMİCEK.. Forum o kadar sıkıcı ki biraz canlandıralım diyoruz hemen işi saçma sapan yerlere çekiyorsunuz bu oyunun zevkli tarafı karşılıklı atışmalar seviyeli oldugu sürece ben eğleniyorum bu şekilde sizde eğlencesine bakın kata külli falan yakışmıyor o kadar natar varken alamadık ama 6 K tokmakla gelip almışım tebrik etmek düşer laf etmek değil kalitenizi böyle gösteriyorsunuz saygılar ))) SÖYLEMİYECEKTİM AMA GEÇMEK İSTEMŞYORUM DARBE BİRLİĞİNİN ÜYELERİNİNİN YAN KÖYLERİNİ YIKARKEN HİÇ UTANMIYOR MUYDUNuz ? Bu oyunun edebi adabı var merkezine giremediğin Ada'mın yan köyüne girilmez bizde ama siz yaklaşık 20 tane savunmasız merkezinin 100 birim uzağındaki yan köyleri yıkacak kadar ucuz oyuncularsınız hepinizi katmıyorum bunu yapanlara lafım sizlere tekrar cevap verilmicektir kaliteniz ortada eyvallah ))
    2 wow aldık bizim tılsımı alanlardan bu saatte de sana kimliğini kim sordu hayret biz turnuva da oynarken de gri de idik arkaya saklananlardan olmadık olmayız bol şanslar
    Karadeniz Yelkenlisi

2 wow aldık bizim tılsımı alanlardan bu saatte de sana kimliğini kim sordu hayret biz turnuva da oynarken de gri de idik arkaya saklananlardan olmadık olmayız bol şanslar
    Dostum yalana hiç gerek yok bizim tek wowumuz vardı darbe birliği olarak Onuda bırakıp hançerle beraber wowa devam ediyoruz 2 wow diyip yalana başvurmayalım lütfen yaşlı başlı adamlarsınız hiç gerek yok rapor gösterin madem 2 wow aldıysanız ?? Lafla Olmuyor

Dostum yalana hiç gerek yok bizim tek wowumuz vardı darbe birliği olarak Onuda bırakıp hançerle beraber wowa devam ediyoruz 2 wow diyip yalana başvurmayalım lütfen yaşlı başlı adamlarsınız hiç gerek yok rapor gösterin madem 2 wow aldıysanız ?? Lafla Olmuyor

yalancılıkla itham etmeseniz vallahi yazmayacaktım da

baya bir birleşmeniz var hançer değildir darbedir darbe değildir vatandır ismini hatırlamıyorum natarı kesip reislenmesiyle birlikte reisleri atıp aldık köyü malesef önemli görmediğimiz için rapor saklanmamış yoksa kanıtı sunardım size

ayrıyeten oyundan keyif alma noktanıza katılıyor tatlı atışmalar her daim olsun oyunun tadı böyle çıkıyor diyor iyi geceler temennilerimle susuyorum

edit: oyun eğlence aracı olmalı kavga değil kısmı sizin postunuz değilmiş uyku sersemi kusuruma bakmayın yanlış görmüşüm ama baki kalsın yazdığım silmeyeyim.. hakaret çirkin söz olmadan tatlı rekabete atışmalara her daim varız..

amaç eğlenmek tekrar iyi geceler
    astrea tarafından (24-05-2017 Saat 00:33) değiştirildi.
    Zeus'la&Themis'in kızı - fazilet ve adalet tanrıçası
    **
    Topuklu pitbull

Alıntı astrea kullanıcısından alıntı Mesajı göster

baya bir birleşmeniz var hançer değildir darbedir darbe değildir vatandır ismini hatırlamıyorum natarı kesip reislenmesiyle birlikte reisleri atıp aldık köyü malesef önemli görmediğimiz için rapor saklanmamış yoksa kanıtı sunardım size

ayrıyeten oyundan keyif alma noktanıza katılıyor tatlı atışmalar her daim olsun oyunun tadı böyle çıkıyor diyor iyi geceler temennilerimle susuyorum

edit: oyun eğlence aracı olmalı kavga değil kısmı sizin postunuz değilmiş uyku sersemi kusuruma bakmayın yanlış görmüşüm ama baki kalsın yazdığım silmeyeyim.. hakaret çirkin söz olmadan tatlı rekabete atışmalara her daim varız..

LÜTFEN KOPUKLUK OLMASIN FEDAİİ KÖYÜNÜN WOWU TEK WOWUMUZDU DARBE BİRLİĞİNİN VE SS GÜM BİRLİĞİNDEN orange hakkı abi EHTİYAR EVANES köyünde oynuyordu. ANLAŞMA YAPILDI SİZ BİZE PLAN VERİCEKTİNİZ BİZ O WOWU SİZE BIRAKACAKTIK NEDEN HANÇERLE BİRLEŞTİK O WOWDA DEVAM ETMEYE KARAR VERDİK. FAKAT KOPUKLUKLAR OLDU ANLAŞMA İŞİ YALAN OLDU.. HAKKI ABİ DE WOWDAN DAHA KIYMETLİ OLDUGU İÇİN BİZ DEFLERŞ ZATEN ÇEKTİK.. Oda geldi reisledi zaten )BAŞARILARINIZI SEVİYELERLE GÖRMEK İSTERİZ. Bu arada söylediklerim de tüm mesajlar kayıtlı halen özelden yazarsanız numaramla gönderebilirim iyi geceler

forumda büyük harfle yazmak yasaktır, tekrar etmeyiniz lütfen hayaligenc
    ihsanmeric tarafından (24-05-2017 Saat 00:45) değiştirildi.

Alıntı astrea kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Kesinlikle katılıyorum sizi kırmak gibi bir niyetim yok işin eğlencesindeyiz herkes siz gibi yazdığı sürece sorun yok zaten iyi geceler dilerim )

LÜTFEN KOPUKLUK OLMASIN FEDAİİ KÖYÜNÜN WOWU TEK WOWUMUZDU DARBE BİRLİĞİNİN VE SS GÜM BİRLİĞİNDEN orange hakkı abi EHTİYAR EVANES köyünde oynuyordu. ANLAŞMA YAPILDI SİZ BİZE PLAN VERİCEKTİNİZ BİZ O WOWU SİZE BIRAKACAKTIK NEDEN HANÇERLE BİRLEŞTİK O WOWDA DEVAM ETMEYE KARAR VERDİK. FAKAT KOPUKLUKLAR OLDU ANLAŞMA İŞİ YALAN OLDU.. HAKKI ABİ DE WOWDAN DAHA KIYMETLİ OLDUGU İÇİN BİZ DEFLERŞ ZATEN ÇEKTİK.. Oda geldi reisledi zaten aksini söyleyen var ise saldırı raporlarını foruma koysun) BAŞARILARINIZI SEVİYELERLE GÖRMEK İSTERİZ. Bu arada söylediklerim de tüm mesajlar kayıtlı halen özelden yazarsanız numaramla gönderebilirim iyi geceler

forumda büyük harfle yazmak yasaktır, tekrar etmeyiniz lütfen hayaligenc

4 plan da alındığında hesap ve rc başındaydım ona rağmen wow karşılığı plan anlaşması ile ilgili bilgim yok başka abilerimiz vermiştir belki sözü ama S&S birliğinde her karardan her oyuncunun haberi olur bir farklılık varsa da S&S adına bir söz verilmediğinin garantisini verebilirim size..
    konu eğlenceli atışmadan çirkin bir hale geldi

yineliyorum plan çaldık en komik çalış hikayesi şenliğinden sonra en komik wow reisleme raporu geldi bence yeterince keyifli ve eğlenceliydi tadı kaçmamalı kalpler kırılmamalı

seviye basılır seviyeyi basıcak plana sahip olduktan sonra

yeniden iyi geceler diliyorum.. 1 -2 komik raporlar forumu fazla meşgul ettik
    astrea tarafından (24-05-2017 Saat 00:55) değiştirildi.
    Zeus'la&Themis'in kızı - fazilet ve adalet tanrıçası
    **
    Topuklu pitbull

çok şükür kendine gelmeye başladı
    Wuhuu-FURY-Prometyum

Bize Her Yer TRABZON

Alıntı 61-Puni3sher-61 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    çok şükür kendine gelmeye başladı

kanka ara sor sunları eger gelmicekse bi tatile cıkalım bıktım wowa bakmaktan

Toplam 253 Sayfadan Sayfa 90 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonuncuSonuncu