Toplam 253 Sayfadan Sayfa 204 İlkİlk ... 104154194202203204205206214 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2522 adet sonuctan sayfa basi 2,031 ile 2,040 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Speed 3x Saldırı ve Savunma Raporları

Alıntı Esrarengiz1i kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yine ne kadar gereksiz muhabbetler dönüyor her server olan şeyler tamamen temiz oyun istiyorsanız açmatın multisiz oynayın, dost yağması olmadan yağma yapın, serverın ilk günü 10 larca kafes hesabı açıp hemen köy atarken usta oyuncu olunuyor kimse sütten çıkma ak kaşıl değil kaldı ki bir çok kişi altını belli yerlerden alıyor buda yasal ve etik değil kimse meleseyi çözme derdinde değil herkes birbirine taş atma derdinde herkes aynu derecede kirli bi çok oyuncu almadı mı bu deflerden ya da madde satın almadı mı nedir bu laga luga şimdi
    Dip: aycanla enes aynı ekipte ise karşı tarafının şansı zaten çok yoktur
    hepsine onay veririm ama aycan keşke aktif olaydı bu server

Alıntı harmanım kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Tılsımlar çıkmadan hemen 1 gün önce

ilk 20 de bulunan birlikleri bölge bölge ayırdım... Sonra hesap sayılarını çıkardım, ırklarını çıkardım...

Hesap olarak ilk 20 de bulunan birliklerimizde 367 adet oyuncu vardı...

Diğer oluşumlardan bize en yakını 250 civarı idi

Bu matematiksel verilerden ve mantıken defansımızında ordumuzunda diğer birliklerden fazla olması çok normal değil mi ?

Peki; bundan sadece 3 gün önce yani KB WoW 99 ları gördüğü gün...

Savunma sayılarımızda burun farkı ile biz öndeydik... Nerden geliyo bu suyun değirmeni ?

Ve açık ara en fazla savunma punına sahip bir ekibin..
    Öncelikle K&B bu wowda tek değil. Bjk birliği wow alındıktan sonra her aşamada yanımızda olmuştur. Onlarda bizim gibi server boyunca aktif savaştan çıktıgı için ekip olarak hazır bir şekilde wowa katıldılar. İsmi her ne kadar yazılmasada MARAZ ekibindeki dostlarımızda desteklerini esirgemediler. Ayrıca ahmetin de dediği gibi daha önce hiç tanımadıgımız oyuncular dan wowumuza destek geldi.

Biz bu servera savaşmaya geldik. -+ da oldukça kalabalık olan ve daha önceden bir çok kez karşı karşıya geldiimiz bir birliğe karşı hazırlıksız çıkacak değildik. Savunmayı saglam tuttuk. Defi ezdirmedik ve 2 bölgeden daha çok defansı wowumuza koyduk.

Ayrıca sayı konusunda yanılıyorsun. Wow için ne gerekiyorsa onu yapan 60 kişi, olaylardan bagımsız 10 birlikten çok daha faydalıdır. Çakılan her ordu anında defans basımına geçti Wowa rota kurdu.

Aktif savaşınn bize tek zaraeı kesilen mançolar ve çakılan ordular oldu. Server başından beri wow düşüncemiz olsaydı o konudada kimseden geri kalmazdık.
    Wuhuu-FURY-Prometyum

Bize Her Yer TRABZON

Alıntı Aga kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ne yapmamız lazımdı efendim sayımız az wowdan defleri geri cekin millet bu kadar kişiyle bu kadar defans basılmaz kuralları aykırı falan tarzında bi basın acıklaması mı yapmam gerekiyordu birlik de

KB WOW 99 u gördügü andan bahsetmişsiniz belki -- nin en büyük def hesaplarından birinin defansı o saatlerde bizim wowdaydı -- nin defansı kb ye tamamen kendi rızasıyla tanımadıgımızdan birinden geldiyse bu KB nin sucumudur defans atan kişiyi de bir gram tanımıyorum

350-250 gibi sayılardan bahsetmişsiniz oturup 1 kere bile saymadık kac kişiyiz diye ama 100 ün üstünde olmadıgımız kesin ama bakıyorum ki o 100 kişi dolu dolu 100 kişiymiş
    ordusunu caktıktan sonra bir gram laf etmeden def basan
    veya yeri gelen oplarda plan veya mimara 300k tokmagını korkmadan savunmaya yatıran 100 kişiden bir kacı
    wowdaki defansın roma kısmının sadece bir kısmı selim abiye ait sadece
    fury nin 5m üstü kişisel defansı vardı +- ++ -- 3 bölgeden kişisel olarak defans atan bir cok dostumuzda ayrı bir konu

Sıcak savaş bize belki cok zararı oldu bölgede azınlıga karşı savaşta ama emin olunki sıcak savaş yapan ve azınlık olan taraf arkasını kollamak zorundadır Def in bu kadar yüksek sayıda olmasının en büyük sebebi ise eminimki Benim asker köyümü ucaran IYI ekibidir o gün beni sıfırlamasalar bizde belki bu defans belki de bu ordular olmazdı

++++++++++++++++++++++++++++++++

TIRSIN ULAN & mezarSoyucu

Uye Rutbesi
    SLAYER06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Öncelikle Herkese Selam Arkadaşlar....
    Bi kaç sayfa geriden gelerek mesajları okudum. Gereksiz konuşmalar gereksiz tartışmalar, ortalığı karıştırmaya yönelik hareketler vs vs vs...

Biz SLAYER06 ekibi olarak yaklaşık 1.5 yıldır oynamıyoruz. Bu server Ortagım Dostum Henke Hanifi'nin ısrarları üzerine yeniden ROMA REKORU'nu kırmak için geldim...
    Ama oyunu 3x serverı en son oynadıgımız server gibi bulamadık...

Nedeni ne mi ? Bizim zamanımızda Herkesin 1 hesabı olurdu. Defans hesabı olarakta 2 adet temsılcı yanı hesap ortaklarının baktıgı ana hesaba temsılcılıkle gırdıgı 2 adet hesap.
    Ama bakıyorum , görüyorum ve herkesten duyuyorum ki herkes 20 30 abartıyorum 50 ,100 hesapla oyuna başlamış.
    Bir kısmı defans hesabı bir kısmı YAGMA hesabı olarak kullanılan hesaplar.
    TOP10 da baktıgımızda ABSÜRT bir yağma rakamları görülmekte...
    Herkes bilirki bu oyunda ROMA ırkı yağma yapamaz. Yapar ama TOP 10 a girmesi nerdeyse imkansızdır. Ama baktıgımızda 10 kısıden 4 veya 5 tanesi ROMA'lı... Ve rakamlar UÇUK YAĞMA SAYILARI... Amaç ne büyük ordu yapmak rekor ordu yapmak...
    Şükürler olsun ki bu gune kadar yaptıgımız rekor orduların hepsı tertemız... SIFIR YAGMA... Kendi emeğmiz...

Gelelim ŞAHSİ defanslara.... BU OYUNUN KURALI BELLİ : HER OYUNCU 1 ADET HESAP KULLANABILIR...

1 hesaptan 5 Milyon defans nasıl çıkar ? Soruyorum size bunun cevabı nedir ? MULTI HESAPLAR değil mi ?

Dinime küfür eden müslüman olsa diye bir söz var ATALARIMIZ çok güzel söylemiş...

Arkadaşlar Oyunu KİRLETEN hepimiziz... Az düşünün bence.... Hanginiz TEMİZ OYNUYORSUNUZ ?

100 lerce multı hesap açıp hepsine ayrı IP ve Port atayım. Hem defans basıp hem yagmalayıp... Saldırı Geldıgınde defansı yıgıp...
    Sahsi defansım diyorsan birde... OYUNUN İÇİNE ETTİNİZ.... Anlayın artık...

Bence Az SUSUN... Önce hepınız TEMIZ OYUN oynamayı öğrenin... Sonra Gelip Burda Konuşun...

Lafını Genel Konusuyoruz... Temız oyun oynayalar sözlerimin dısında... Bu da son oyunumuz olur... Oyun belki eski tadına eski temizliğine döner. Belki o gün tekrar geliriz...

SLAYER06
    Oktay

Alıntı Aga kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ne yapmamız lazımdı efendim sayımız az wowdan defleri geri cekin millet bu kadar kişiyle bu kadar defans basılmaz kuralları aykırı falan tarzında bi basın acıklaması mı yapmam gerekiyordu birlik de

KB WOW 99 u gördügü andan bahsetmişsiniz belki -- nin en büyük def hesaplarından birinin defansı o saatlerde bizim wowdaydı -- nin defansı kb ye tamamen kendi rızasıyla tanımadıgımızdan birinden geldiyse bu KB nin sucumudur defans atan kişiyi de bir gram tanımıyorum

350-250 gibi sayılardan bahsetmişsiniz oturup 1 kere bile saymadık kac kişiyiz diye ama 100 ün üstünde olmadıgımız kesin ama bakıyorum ki o 100 kişi dolu dolu 100 kişiymiş
    ordusunu caktıktan sonra bir gram laf etmeden def basan
    veya yeri gelen oplarda plan veya mimara 300k tokmagını korkmadan savunmaya yatıran 100 kişiden bir kacı
    wowdaki defansın roma kısmının sadece bir kısmı selim abiye ait sadece
    fury nin 5m üstü kişisel defansı vardı +- ++ -- 3 bölgeden kişisel olarak defans atan bir cok dostumuzda ayrı bir konu

Sıcak savaş bize belki cok zararı oldu bölgede azınlıga karşı savaşta ama emin olunki sıcak savaş yapan ve azınlık olan taraf arkasını kollamak zorundadır Def in bu kadar yüksek sayıda olmasının en büyük sebebi ise eminimki Benim asker köyümü ucaran IYI ekibidir o gün beni sıfırlamasalar bizde belki bu defans belki de bu ordular olmazdı

Deflerinizi a kişişinden gelmiştir b kisisinden gelmiştir c kisisinden satın alınmıştır bunu tartışmiyoruz helali hoş olsun koydunuz savundunuz ancak konuşulan dönemde hell wowu nda 8-10 m varken rakip birliklerde nerdeyse hep yarısı en iyisinin 3m eksiği varken saldırılar olduğunda bize eklenen 5m def satın aliniyorda KB ye giden 8-10m ne oluyor demek isteyip sadece bizim üstümüzden siyaset yapmayın herkese objektif bakın demek istemiştir olabileceğini vurgulamıştır bu yüzden yeşil vadi oyuncularının (karakteri bozuk kisilerin) oyununa gelip birbirimize laf söylemeye gerek yoktur. .

Merhaba denk geldi cevaplamak istedim.. Bir hesabın 5 milyon defi olması imkansız fakat kendimden biliyorum birçok dostum hesabıma defans basmak için oyun başında başladı en az 5 kişilerdi ve sadece hesabıma def bastılar 2-3 milyon arası.. Bu defans basmaya gelen dostların SAYISI arttıkça 5 milyonu bulabilir bu rakam yani bu mümkün. Tek hesaptan 5 milyon defans basıldı demiyorlar şahsi 5 milyon defansım var diyorlar ki açıklamasını yaptım dostları sırf o hesaba defans basmak için oyuna başlamış olabilir teşekkür ederim kolay gelsin
    Alıntı SLAYER06 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Herkese Selam Arkadaşlar....
    Bi kaç sayfa geriden gelerek mesajları okudum. Gereksiz konuşmalar gereksiz tartışmalar, ortalığı karıştırmaya yönelik hareketler vs vs vs...

Biz SLAYER06 ekibi olarak yaklaşık 1.5 yıldır oynamıyoruz. Bu server Ortagım Dostum Henke Hanifi'nin ısrarları üzerine yeniden ROMA REKORU'nu kırmak için geldim...
    Ama oyunu 3x serverı en son oynadıgımız server gibi bulamadık...

Nedeni ne mi ? Bizim zamanımızda Herkesin 1 hesabı olurdu. Defans hesabı olarakta 2 adet temsılcı yanı hesap ortaklarının baktıgı ana hesaba temsılcılıkle gırdıgı 2 adet hesap.
    Ama bakıyorum , görüyorum ve herkesten duyuyorum ki herkes 20 30 abartıyorum 50 ,100 hesapla oyuna başlamış.
    Bir kısmı defans hesabı bir kısmı YAGMA hesabı olarak kullanılan hesaplar.
    TOP10 da baktıgımızda ABSÜRT bir yağma rakamları görülmekte...
    Herkes bilirki bu oyunda ROMA ırkı yağma yapamaz. Yapar ama TOP 10 a girmesi nerdeyse imkansızdır. Ama baktıgımızda 10 kısıden 4 veya 5 tanesi ROMA'lı... Ve rakamlar UÇUK YAĞMA SAYILARI... Amaç ne büyük ordu yapmak rekor ordu yapmak...
    Şükürler olsun ki bu gune kadar yaptıgımız rekor orduların hepsı tertemız... SIFIR YAGMA... Kendi emeğmiz...

Gelelim ŞAHSİ defanslara.... BU OYUNUN KURALI BELLİ : HER OYUNCU 1 ADET HESAP KULLANABILIR...

1 hesaptan 5 Milyon defans nasıl çıkar ? Soruyorum size bunun cevabı nedir ? MULTI HESAPLAR değil mi ?

Dinime küfür eden müslüman olsa diye bir söz var ATALARIMIZ çok güzel söylemiş...

Arkadaşlar Oyunu KİRLETEN hepimiziz... Az düşünün bence.... Hanginiz TEMİZ OYNUYORSUNUZ ?

100 lerce multı hesap açıp hepsine ayrı IP ve Port atayım. Hem defans basıp hem yagmalayıp... Saldırı Geldıgınde defansı yıgıp...
    Sahsi defansım diyorsan birde... OYUNUN İÇİNE ETTİNİZ.... Anlayın artık...

Bence Az SUSUN... Önce hepınız TEMIZ OYUN oynamayı öğrenin... Sonra Gelip Burda Konuşun...

Lafını Genel Konusuyoruz... Temız oyun oynayalar sözlerimin dısında... Bu da son oyunumuz olur... Oyun belki eski tadına eski temizliğine döner. Belki o gün tekrar geliriz...

SLAYER06
    Oktay

Cok dogru yerlere temas etmissin oktay (slayer06)kardesim. Hatta oledir ki boyle multi hesap acip def ya da yagma kasmazsan artik seni oyuncu yerinede koymazlar hatta forumda rep bile alamazsin o derece yasallasti bu olaylar malesef

Dünya harikası

Oyuncular İsim Birlik Seviye
    1. merhaba&nnn 4 KAFADAR&ÇAPANOĞLU ORHUN 95
    2. We Are TESTERE Welcome To HeLL HELL WOW 91
    3. Dead Or Alive HANÇER& D@RBE &VATAN HNÇR-DRB 85
    4. harley davidson YEŞİL VADİ YŞL VADİ 75
    5. I am EGO BJK K&B K&B 44
    6. Ehtiyar&Evanes ★S&S★ ERSAN ULUSAN S&S 41
    7. astrea ★S&S★ ERSAN ULUSAN S&S 22
    8. AYI YOGi ★S&S★ ERSAN ULUSAN S&S 17 -
    9. kulali TURKEY & ORHUN ORHUN 2 -
    10. SiverekLi HeLL o Gencler )) HELL WOW 0 -
    11. Peace FORZA GÖZTEPE MARAZ 0 -
    12. -taka- ★S&S★ ERSAN ULUSAN S&S 0 -
    13. Tuncay74 Kara Vadide bizimdir HELL WOW 0 -

Güncel WoW

HeLL wowdaki def artışının nedenlerinden biri;

corsann tarafından (02-06-2017 Saat 17:25) değiştirildi.

https://www.youtube.com/watch?v=0dmljo7wGsk
    http://i.hizliresim.com/gZVQW5.jpg

Bu hain Eren'i kim aldı lan crixalis team'a :SD:AD:AD:

https://www.youtube.com/watch?v=0dmljo7wGsk
    http://i.hizliresim.com/gZVQW5.jpg

Toplam 253 Sayfadan Sayfa 204 İlkİlk ... 104154194202203204205206214 ... SonuncuSonuncu