Toplam 253 Sayfadan Sayfa 194 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2522 adet sonuctan sayfa basi 1,931 ile 1,940 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Speed 3x Saldırı ve Savunma Raporları

Alıntı CHM kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    kim kızdırdı çapanoğlu nu emrindeyiz abimm
    Oyunun cılkı çıktı. Foruma 8 yıldır yazmıyordum yusufum ni yazdım. Hesabımıza küfürün bini bin para
    KONUŞURKEN BİR DÜŞÜN KARŞINDA ÇAPANOĞLU VAR

söz konusu kb se seneryo çokk kendi yaptıklarını iyi atarlar milletin üstüne geçmiş buna şahit hastalıklı tayfa ne diyim ama tebrik ederim iyi yıkılmışlar
    gecen server tilsimina fake attigimda 1 saat boyunca bna fake mi gercek mi diye agladiginda cek defini uzatma dedigimde seni yikacam seni yikacam hesap satin alip seni yikacam diye aglayan chm degilmisin iyi ekuri olmussunuz sende genel baskan yardimcisi ol hell de muhtesem yönetim kadrosu

ha sloganinizda belli ; aglamayan bebege süt vermezler

Hele siverekli olmayanlar sussun haddinizi bilin

Uye Rutbesi

Doğru diyon eyüüpp abi akşam buluşak la siverek töreni yapın bana :d

Wow için gelmediğimiz bir serverda rakibimizin wowunu reisleyerek bu yola girdik. Wowu ilk aldıgımız da Ahmet tamirhane kurmaya çalışmıştı sonra fark ettik ki elimizdeki defans wow için yatan pardon hazırlık yapan ekiplerden daha çoktu. Bir deneme yapalım dedik, göstere göstere seviye bastık buna ragmen ucu ucuna da kaybettik. Açıkcası bütün bölgelerden gelen saldırıları karşılamaktan oldukça zevk aldık. O kadar defansı eve götürmüş olmadık bastıgımıza degdiler.

K&B ve bjk bu serverdan dibine kadar zevk aldı. 2 birlik hem savaşıp hemde wow oynayabilecegini tüm servera gösterdi. En başından beri bu düşüncemiz olsaydı çok daha iyi olacaktı ama saglık olsun. Emeklerimize saglık.

Saldıran hell ve orhun birliklerini tebrik ederim.

FURY of ANARCHY-Mustafa
    Wuhuu-FURY-Prometyum

Bize Her Yer TRABZON

Uye Rutbesi

Lüleburgaz neresındesin sana ev satak
    burgazın yarısı benim , sana lazımsa bişi söyle halledelim
    dedde - Bilo Ağa
    Hababam Güm Güm Güm..!

Alıntı çavuş aga kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    burgazın yarısı benim , sana lazımsa bişi söyle halledelim
    üzunköprüden gelip arsa alayım oradan ben
    Yaş kırk dört yolun yarısı +9 Dante gibi ortasını geçtik ömrün. (her beş şubatta dante'den bir yıl daha alıyoruz )

Uye Rutbesi

Alıntı SUSPİRİA kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    üzunköprüden gelip arsa alayım oradan ben
    olur tabi niye olmasın ama uzunköprü daha güzel nabacan burgazdan arsayı
    dedde - Bilo Ağa
    Hababam Güm Güm Güm..!

Bi vurusla bin ses geldi. Şair ne demişti ya unuttum ))

[QUOTE=61-Puni3sher-61;2161852]Wow için gelmediğimiz bir serverda rakibimizin wowunu reisleyerek bu yola girdik. Wowu ilk aldıgımız da Ahmet tamirhane kurmaya çalışmıştı sonra fark ettik ki elimizdeki defans wow için yatan pardon hazırlık yapan ekiplerden daha çoktu. Bir deneme yapalım dedik, göstere göstere seviye bastık buna ragmen ucu ucuna da kaybettik. Açıkcası bütün bölgelerden gelen saldırıları karşılamaktan oldukça zevk aldık. O kadar defansı eve götürmüş olmadık bastıgımıza degdiler.

K&B ve bjk bu serverdan dibine kadar zevk aldı. 2 birlik hem savaşıp hemde wow oynayabilecegini tüm servera gösterdi. En başından beri bu düşüncemiz olsaydı çok daha iyi olacaktı ama saglık olsun. Emeklerimize saglık.

Saldıran hell ve orhun birliklerini tebrik ederim.

FURY of ANARCHY-Mustafa[/

benim yazacaklarımı yazmıssın bize birşey bırakmamıssın.nediyelim saldıran ve savunan bjk ve kb birliğimizi tebrikederim

Toplam 253 Sayfadan Sayfa 194 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244 ... SonuncuSonuncu