Toplam 253 Sayfadan Sayfa 110 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2522 adet sonuctan sayfa basi 1,091 ile 1,100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Speed 3x Saldırı ve Savunma Raporları

saldıran ve savunan ekiplerin emeklerine sağlık..
    Zeus'la&Themis'in kızı - fazilet ve adalet tanrıçası
    **
    Topuklu pitbull

Bu tahıldan askerlerin ölmemesi ilk defa işe yaradı galiba güzel defans güzel saldırı iki tarafıda tebrik ederim başarıalr devamını dilerim
    acaba plan mı wow mu mimarmı diye baya iyi incelemş gençler
    ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR

CETO01

Operasyonda emeği olan dostlarımı tebrik ederim çok güzel bir ekip çalışmasıydı.. -/+ ekipleri olarak server başından beri gerek saldırı gerek savunma konusunda çok güzel raporlar aldık ve inanılmaz zevkli bir server inanılmaz zevkli bir bölgeydi.. Her iki tarafı tekrardan tebrik ediyorum.. Diğer bölgelerden de depremler güzel raporlar bekliyoruz )

Alıntı 61-Puni3sher-61 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Saldıran ekibi kutlarım. O kadar farklı birlik çok güzel koordine oldular. Birlikteki tüm tılsımlara inşa planlarına ve wowa eş zamanlı fake atıldı. Büyük emek göstermişler ama bizde güzel analiz yaptık doğru yeri tahmin ettik. 2 tarafında emegine sağlık.

Oyun raporlarla güzel. Biz oyunculara doğru düzgün bir platform saglanırsa iyi kötü bu oyundan zevk alıp zevk vermesini biliriz.
    ogulcan mimar gercek dediginde ilk sorum analizi kim yapti oldu senin yaptigini duyunca bide casus raporlarini görünce mustafa nere gercek diyosa orasi gercektir dedim emeginize saglik

saldiran tarafida bastiklari ordulardan dolayi tebrik ederim

gitti druyidlerim

Alıntı _köle_ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ogulcan mimar gercek dediginde ilk sorum analizi kim yapti oldu senin yaptigini duyunca bide casus raporlarini görünce mustafa nere gercek diyosa orasi gercektir dedim emeginize saglik

saldiran tarafida bastiklari ordulardan dolayi tebrik ederim

gitti druyidlerim

Eyvallah kanka oğulcanlar yüzünden inşayada 1.5m koyduk. mimara gerçek diyorum inandıramadım

Yanlış çıksa ben kayıptım
    Wuhuu-FURY-Prometyum

Bize Her Yer TRABZON

Alıntı Aga kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Bişey diyeyim mi gençler kaç yıldır -/+ da oynuyorum 2 serverdır K&B de oynuyorum bu ekip başka ekip bu birlik başka birlik hem de bir çok arkadaşın oyunu salmasına rağmen. Tebrikler savunan K&B birliğine ve saldıran birliklere

Şimdi kimde asker kaldı 1 adım one çıksın akar hariç

Saldıran ekibi tebrikler...ve artık oğulcanın oyunu tamamen bırakmasını talep ediyorum zira oğulcanın olduğu birlik haksız rekabet oluşturuyor serverda.....
    FOREVER MOSSOAD

TAHRİP HOFFMAN

Alıntı hasan_dede kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Şimdi kimde asker kaldı 1 adım one çıksın akar hariç
    dede KB nin butun askeri benim siz basin
    [/YT]

2 ekibide tebrik ederim iyiki rapor yok dedik
    ​We Are TESTERE

Toplam 253 Sayfadan Sayfa 110 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonuncuSonuncu