Toplam 29 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 1234513 ... SonuncuSonuncu
Toplam 285 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Turnuva Hazırlıkları Öncesinde...

İlk mesajı okudum Milliyetçilik yapmış iyi de yapmış , dünya da herkes yapıyor bunu bizim de yapmamız lazım ama gel gör ki kendilerinin bile ne olduğunu anlamadığı bir yazıyı imzalarına koymaları milliyetçilik anlayışıyla ters düşüyor. Bunu ilk yazıyı yazan için söylemiyorum. Onlar kendileri bilyorlar
    2014-2015 S8 Phantom-C&R , 2015 S3 Phantom-POYRAZ , 2016 S6 Indestructible-POYRAZ
    2016-2017 S7 Phantom-POYRAZ

[.........
    osmancan71 tarafından (08-03-2017 Saat 16:03) değiştirildi. Sebep: Kıme neyi anlatıyosam :D

eleme ne zaman başlıyor bilgisi olan var mı

Alıntı GazzzProom kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Ayrica belirtmek istediğim diğer konuda şu finale müttefik ile gitmek suç değildir türkü de rusu da romeni de istediği oluşumla birleşebilir sonuçta strateji oyunu bu birleşmenin hali önemli olan burda hani diyorsunuz ya ruslarin tayland var norveç var isveç var peki rus wowunda hangisinin ismi yaziyor ? Hic biri. Peki sizin birleşmelere bakalım bu sene wowda vietnam yaziyor seneye finalde türk wowunda en az 3 ülke ismi daha yazar yani birleşmeden birleşmeye fark var o yüzden burda attığınız adımları ruslar üzerinden örnek vererek burda milleti yemesin kimse sizin attığınız adımlar ile onlarinkinin arasında uçurum kadar fark var.
    Mimar tılsımının olduğu köyün ismi bile vietnam

öylesine tarafından (08-03-2017 Saat 16:13) değiştirildi.

Uye Rutbesi
    Epsilon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ahahaha hey Allahım yaa sen büyüksün
    Son 2 haftadır şimdiden gelecek turnuvada planlar yapan kişilere bakıyorum bi de burda yazılanlara ...
    Türkler olarak 3x mimara yeterli alakayı gösteremedik birkaç hesap dışında
    En sonunda koruma görevi vietnama verildi ve sonra o köy vietnamdan bizim wow hesabı tarafından reislendi ham akışı tahıl rotası çoğunlukla vietnama aitti
    Şurada yazılan her şeyin bi cevabı var da gereksiz buna da çok güldüm diye şahsen yazdım
    Epsilon tarafından (08-03-2017 Saat 16:30) değiştirildi.
    EPSİLON ********* COF TEAM

Uye Rutbesi
    Razor&Dante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı VİBE kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Selamlar ,

Su anda Server2 de aktıf olarak devam eden hesabımız , Tr serverlarında ki son oyunumuzdur ,

Ben ve ortagım artık Avrupada boy gösterecegız , egerkı bunun ıcın bır toplanma grubu vs vs farklı bır platform varsa ozelden yazarsanız sevınırım..

KURT KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİGİ AYAZI UNUTMAZ
    Şşş siz benlesiniz

...Biz Varsak Siz Yoksunuz...
    Kara Kalpaklılar

Es Selamın Aleyküm;
    Hiç Bir Katılımcı, Bir Diğerinden Daha Fazla Milliyetçidir veya Değildir, Aynesidir İşi Kişinin.
    Sayın Travian Gönüllüleri;
    Kişisel Perspektif İle Cımbız İle Alıp Hakim Olduğunuza İnandığınız Açıdan Sırf Polemik veya Geçmişin Muhasebesine Dem Vurmasın Kimse.
    Çok Net Bir Süreç , Server Reset Olur maksimum 90 Gün Elemeler İlan Edilir. Süre Eylen Varim , Dur Geliyim Değil.
    Çok Net Olun;
    Sevgi Bir Tercihtir İster Seversin, İster Sevmezsin Bu Kişinin En Özel Ruh Halidir, Kimseyi Enterese Etmez.
    Fakat Her Ne Koşul Olursa Olsun Muhatabına SAYGI Duymak Mecburiyetindesin.
    Kısacası Tercihen Sevgi, Mecburen SAYGI.
    Son Şık İse Kaile Almamaktır. Yok Sayarsın Görmezsin Duymazsın İlgilenmezsin.
    Hiç Kimse Mecbur Değil, Oynamak Zorunda da Değil. Her Hangi Bir Organizasyona Dahil Olmak Zorunda da Değil. Her Kezin Kantarı Kendi Belinde Server Çarşı Pazar.
    Beğenmeyen Buyursun Kendi Organizasyonuyla Girsin Oynasın Kim Karıştı ki ?
    Final Serverinde Organizasyon Değilde Katılımcıların Ülke İsmi İle Anılması Bizlerin Tercihinde Değil Kurgu Böyle.
    Kimi Zaman Yaptığımız Siyasi veya Sosyolojik Görülen Söylemler "cominty managment" Bir Alanda Bir Nebze Farkındalığa Vurgudur, Daha Ötesi Değil . Her Kezden Çok Ben Milliyetçiyim Dmek gibi Bir Abzürtlük Olamaz.
    Veya Sizin Milliyetçiliğiniz Bizimkinden Aşağıda da Denemez. Kavramlar Kişisel Bilgi Birikimi Algı Seviyesine Paralel Bireyin Uygulama Yeteneği İle Canlanır. El Elden Üstündür.
    Yeni Sezona Kim Kimin İle Hazırlanıyorsa Buyursun Hazırlansın.
    Kemal BAŞER Bir Teklifte Bulunmuş, Gayet Net Temiz Kanımcada Samimi. İsteyen İcabet Eder , İsteyen Etmez.
    Nasıl Sosyal Hayatımızda Gerek İş , Gerek Özelde Huyunu Suyunu Bildiğimiz Anlaştığımız Kişileri Tercih Edip Ona Göre Yaşıyorsak Burada da Aynı Tercihte Tüm Katılımcılar Özgür.
    Beğenen Beğendiği Yapıyla Oynasın. Oynamıyacaklarda Biraz Öteye Gitsin....

Uye Rutbesi
    Unique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı VİBE kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    yok valla hocam dahada TR serverlarında oynamam, 15 yaş altı kısılerı serverda Multıhunter yapıyorlar komk komık cezalar verıolar , gıder avrupada oynarım
    Server 2'deki cezadan sonra , gerçi niye verdiler falan bilmiyorum da ceza yemişsiniz geçmiş olsun
    Diabe-i Ezel Mutabakatı
    Aslanlar, İnsanlarla Pazarlık Yapmaz

Alıntı TürkBeyi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Server 2'deki cezadan sonra , gerçi niye verdiler falan bilmiyorum da ceza yemişsiniz geçmiş olsun
    Sağolasın oyundan atıyorum ceza sebebini normalde diğer yazıyordu. Bu diğer ne diye sordum çok komik bir cevap verdiler sonra %6 ceza ile açtılar

s1-ToTeM / s2-VİBE
    NORTH.W BİRLİKLERİ

Alıntı Tuğberk_ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sağolasın oyundan atıyorum ceza sebebini normalde diğer yazıyordu. Bu diğer ne diye sordum çok komik bir cevap verdiler sonra %6 ceza ile açtılar
    6 çokmuş ben olsam itiraz ederım. Ama sonuç alaman ben ıkı kez cezasız acıldım altın ıstedım telafi vermedıler

Toplam 29 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 1234513 ... SonuncuSonuncu