Toplam 29 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 123412 ... SonuncuSonuncu
Toplam 285 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Turnuva Hazırlıkları Öncesinde...

Alıntı COF Kemal Başer kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Kadın Vardır
    Yiğit Doğurur,
    Oymağı
    Devlet Eder ;
    Kadın Vardır
    (yiğ)İt Doğurur
    Memlekete
    Dert Eder.!

TÜRK ATASÖZÜ
    mesaj çok uzun kemal abi hepsini alıntılamayayım ben en iyisi dedim.

Hepimiz için gelecek sene finaller daha güzel ve daha başarılı geçecektir inşALLAH.

seneye finale katılım daha büyük olur inşALLAH.

atasözü mükemmel cuk oturmuş yerine...
    Biz Ki Ustasıyız Vatan Sevmenin...
    2010 S1 SALÇA ,2011 TT GROUP COFsalça , 2016 TT GROUP COFsalça , 2016 FİNALS COFsalça
    Zanaşa Nazdrovia CoF !!!

Banned Yasaklı Kullanıcı

Kuru milliyetçilikten kim fayda görmüş ki, biz görebilelim?

O WoW'un ismi herşey olabilir. Bugün orada Türk yazmıyorsa, içimizde yabancı olan bir kişiye bile saygı duyduğumuzu göstermek, herkesin bu ekipte bir yeri olduğunu belirtmek için yazmıyordur.

Herkes, neyin ne olduğunun bilincindedir. WoW ismi üzerinden kısır kargaşa yaratmak isteyenlerin, çaplarıda bellidir.

Harika mücadeleler verdik, her alanda. En büyük mücadelemizi kendi içimizde ki Hainlerle vermekten gerçekten üzgünüz. Gönül isterdi ki bu hainlere harcadığımız enerjiyi başka alanlarda kullanabilseydik...

Burada, her ne isimde olursa olsun, kendisini Travian Türkiye'nin bir parçası olarak gören, bu arenada birşeyler başarabilen, başarabilenlere bir nebze olsun destek olmayı amaçlayan herkesi bekliyoruz.

Seneye çok daha büyük bir ekiple, çok daha geniş bir sahada, çok daha fazla müttefik ile bu arenada buluşacağız.

İbrahim'in ateşine damla su taşıyan karıncadan ibret alırcasına, en azından safınızın belli olması için, büyük küçük demeden tüm desteklerinizi bekliyoruz.

Unutmayın ki, her ne isim ve şartta olursa olsun, başarı elde edilirse, bu "Türk" ismine yoğurulacaktır.

Ne mutlu, Türk'üm diyene!

Alıntı COF Kemal Başer kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Benle iletişime geçip "rus inşaat planı" vermek şartına karşılık s1 de bir hesaba 5x mimar isteme terbiyesizliğini gösterebilen bu çıkar menfaat dolu şahıslara cevap bile vermeyiniz!

Kadın Vardır
    Yiğit Doğurur,
    Oymağı
    Devlet Eder ;
    Kadın Vardır
    (yiğ)İt Doğurur
    Memlekete
    Dert Eder.!

TÜRK ATASÖZÜ
    Bu kısmı bizi ilgilendiriyordu duruşunuz için teşekkürler başkan bir de sizin kaleminizden okumak önemliydi bu olayı.

Turnuvaya gelince ilk defa bu kadar koordineli olundu görebildiğim kadarıyla , eminim ki başarı gelecektir yeter ki bu yoldan dönülmesin. Başarılar..
    S6 - Boranuğurlu , S1 - Ygzcn , S2 - Germanica , S1 - GeCeWow
    Aktif : S1 - Ygz&Can ---- ZORBA-HİLAL-GECE / YAĞIZ

Alıntı TatarKralı kullanıcısından alıntı Mesajı göster

O WoW'un ismi herşey olabilir. Bugün orada Türk yazmıyorsa, içimizde yabancı olan bir kişiye bile saygı duyduğumuzu göstermek, herkesin bu ekipte bir yeri olduğunu belirtmek için yazmıyordur.

Herkes, neyin ne olduğunun bilincindedir. WoW ismi üzerinden kısır kargaşa yaratmak isteyenlerin, çaplarıda bellidir.

Harika mücadeleler verdik, her alanda. En büyük mücadelemizi kendi içimizde ki Hainlerle vermekten gerçekten üzgünüz. Gönül isterdi ki bu hainlere harcadığımız enerjiyi başka alanlarda kullanabilseydik...

Burada, her ne isimde olursa olsun, kendisini Travian Türkiye'nin bir parçası olarak gören, bu arenada birşeyler başarabilen, başarabilenlere bir nebze olsun destek olmayı amaçlayan herkesi bekliyoruz.

Seneye çok daha büyük bir ekiple, çok daha geniş bir sahada, çok daha fazla müttefik ile bu arenada buluşacağız.

İbrahim'in ateşine damla su taşıyan karıncadan ibret alırcasına, en azından safınızın belli olması için, büyük küçük demeden tüm desteklerinizi bekliyoruz.

Unutmayın ki, her ne isim ve şartta olursa olsun, başarı elde edilirse, bu "Türk" ismine yoğurulacaktır.

Ne mutlu, Türk'üm diyene!

3 4 gün önce north sayfasına gelip northlar bizle inşa pazarlığı yaptı taleplerinden biri Türk wowunu Türkiyeli wow olarak değiştirmekti kesinlikle kabul edilemez demedin mi?

Kemal Başer Zaharya Cemil veya Sefa konuşsun artık. Bu çocuk bilmiyor beceremiyor Cof un saygınlığını yedi bitirdi ben üzülüyorum. İftira atıyor 2 gün sonra kendi aynı lafı ediyor?

bu sayfa çok şeye gebe sevdim bn bu sayfayi , kemal başeri övme etkinlikleri düzenliyelim burda , egosu biraz hava kaçirmiş hic yakişmiyor

Banned Yasaklı Kullanıcı

Alıntı 5n1p3r kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    3 4 gün önce north sayfasına gelip northlar bizle inşa pazarlığı yaptı taleplerinden biri Türk wowunu Türkiyeli wow olarak değiştirmekti kesinlikle kabul edilemez demedin mi?
    Sen yazılanı nerenle okudun Allah aşkına?

Kulaktan kulağa dedikodu yapıp, 1 söylenileni neden 5 olarak yansıtıyorsunuz?
    "Türk" demeyelim, "Türkiyeli" diyelim demişti. WoW isminden falan bahsedilmedi.

Sen yazılanı nerenle okudun Allah aşkına?

Kulaktan kulağa dedikodu yapıp, 1 söylenileni neden 5 olarak yansıtıyorsunuz?
    "Türk" demeyelim, "Türkiyeli" diyelim demişti. WoW isminden falan bahsedilmedi.

Ss ini almadığıma o kadar pişmanım ki Bizden eşsizi istediler ve böyle saçma talepte bulundular demedin mi? Üstüne böyle birşey mümkün değil demedin mi ? dememişsindir tabi ...

sadece merakımdan soruyorum, sırf bir browser oyunda, daha çok rus arkadaşı olduğu için ruslar ile oynayan bir oyuncuyu vatan haini ilan etmek hakaretler savurmak kupkuru sapsaçma milliyetçilik değil mi peki ?

Banned Yasaklı Kullanıcı

Alıntı castiel07 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    sadece merakımdan soruyorum, sırf bir browser oyunda, daha çok rus arkadaşı olduğu için ruslar ile oynayan bir oyuncuyu vatan haini ilan etmek hakaretler savurmak kupkuru sapsaçma milliyetçilik değil mi peki ?
    Yiğit'le konuş lütfen. İnsanlar ona burda düpedüz hakaretler yağdırırken, ben numarasını alıp özelden "sıkma canını, olur böyle şeyler, oyun çok hararetli, benimde oyunda o kadar tanıdığım Rus olsa bende o tarafta oynardım" demiş miyim, dememiş miyim? Kendisi de burda, doğrulayabilir. Hatta o günlerde muhabbetimiz de oldukça samimi tonda ilerliyordu.

Bu gün o arkadaş bu kadar ağır eleştiriliyorsa, bil ki Rus tarafında oynadığı için değil. İkili gözüküp, bir tarafı "enayi" yerine koymaya çalışıp, çuvalladığı için.

Yoksa, basit bir oyun. Kimlerle ne kavgalar ettik, neler neler tartıştık, tavla kapanır, kaybeden kazananı tebrik eder biter gider. Herkes hararet ile herşeyi söyleyebilir. İnsanların akıllarında kalan tek olgu, kendilerine yapılan "Omurgasızca" hareketlerdir. Bizim tepkimiz tam olarak bunadır.

Hiç tartışma yada atışmaya hevesim yok şahsım adına yapılan hakaretler ithamlar terbiyesiz ve seviyesizce yazılan yazılar zerre kadar umrumda değil onlari hiç cevaplama gereksinimi bile duymuyorum eğlenin kendinizce söylemek istedim belirtmek istedim şey SİZ DAHA BU YÖNETİM BU KAFAYLA DAHA ÇOK BOŞ GİDER BOŞ DÖNERSİNİZ FİNALLERDEN.

Ayrica belirtmek istediğim diğer konuda şu finale müttefik ile gitmek suç değildir türkü de rusu da romeni de istediği oluşumla birleşebilir sonuçta strateji oyunu bu birleşmenin hali önemli olan burda hani diyorsunuz ya ruslarin tayland var norveç var isveç var peki rus wowunda hangisinin ismi yaziyor ? Hic biri. Peki sizin birleşmelere bakalım bu sene wowda vietnam yaziyor seneye finalde türk wowunda en az 3 ülke ismi daha yazar yani birleşmeden birleşmeye fark var o yüzden burda attığınız adımları ruslar üzerinden örnek vererek burda milleti yemesin kimse sizin attığınız adımlar ile onlarinkinin arasında uçurum kadar fark var.
    GazzzProom tarafından (08-03-2017 Saat 14:39) değiştirildi.
    BURASI BİRAZ DİNLENSİN BİRİLERİNDE HARARET YAPIYOR SONRA (:
    https://m.youtube.com/watch?v=YIDuuCBSP0Y

Toplam 29 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 123412 ... SonuncuSonuncu