Toplam 3 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 123 SonuncuSonuncu
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: RoAx2 (S20) Saldırı ve Savunma Raporları

Bu serverde bi kere oynadım )) Servere bayada fark attıydım ortada bıraktım oyunu )) bu sv da tamamen satışlar sürüyor bölge için satan satana)) ekip çok kocaman olursa olurda) buraya gelenler büyük ekip olmuyo herkes zevk için . Herkese bol sans
    P.S Eski svlardan birisinde ismim: Gfbli&Cnwr di )) oynayan olduysa kesin hatirlar) Yagmaniz bol olsun

2x- TaF CoMPaNY
    3x - FURY

hangisini yaparken alıyorsunuz yanlış olmuş hangisini yaparken almıyorsunuz daha doğru bir sorum.ama açık arttırma bezdiriyor resmen

Girilen entry nerden siliniyor yahu
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_7588.jpg
Görüntüleme: 115
Büyüklüğü:  10.0 KB (Kilobyte)  
    aosungur tarafından (06-03-2017 Saat 06:09) değiştirildi.

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Screenshot_1.jpg
Görüntüleme: 128
Büyüklüğü:  14.6 KB (Kilobyte) Sonunda Paylaşabildim
    aosungur tarafından (06-03-2017 Saat 15:40) değiştirildi.

Alıntı RiTiMSiZ MeLoDi kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Gayet yakınım ben Kimsenin görmesine gerek yok

Trx'e gelmemeniz bizim hayrımıza.Hiç değilse +/+ kontrolunu alalım bir server...
    HABABAM GÜM GÜM GÜM

merhaba. birine saldırıyorum 400 askerini kestim ama yağma alamadım. sınırlı yağma yapabilirsiniz yazıyor ve hiç yağma alamıyorum. boşuna asker kaybediyorum bi bilgi alabilir miyim ? bilmediğim bişeymi var yoksa ne bileyim anlayamadım...

Alıntı hephaistos kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    merhaba. birine saldırıyorum 400 askerini kestim ama yağma alamadım. sınırlı yağma yapabilirsiniz yazıyor ve hiç yağma alamıyorum. boşuna asker kaybediyorum bi bilgi alabilir miyim ? bilmediğim bişeymi var yoksa ne bileyim anlayamadım...
    Forumu takip et önceki mesajları incele neden yagma yapamadigini anlarsin

Forum Moderatoru

Sirius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merhaba,

Roax2 S20 serverı yeni açıldığı için koruma süreleri aktiftir. Serverdaki oyuncuların ve ya sizin koruma süreleriniz bittiği takdirde saldırı ve yağmalamalar başlar.

Alıntı Sirius kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Roax2 S20 serverı yeni açıldığı için koruma süreleri aktiftir. Serverdaki oyuncuların ve ya sizin koruma süreleriniz bittiği takdirde saldırı ve yağmalamalar başlar.
    Yanlış soruyu cevaplamışsınız . Mesajda koruma süresi yazmıyor..modearatorler konulara cok ilgisiz pushing sistemini anlatamiyorsunuz

Forum Moderatoru

Sirius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mesajı okurken başka konuya daha bakıyordum net anlayamamışım. Daha önce bu hesapta temsilciliğiniz yok ise muhtemelen ıp çakışması yaşandığı için sınırlı yağma ile karşılaşmış olabilirsiniz.

Alıntı omefas kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yanlış soruyu cevaplamışsınız . Mesajda koruma süresi yazmıyor..modearatorler konulara cok ilgisiz pushing sistemini anlatamiyorsunuz
    Yanıtınız ile farkına vardım bende birden çok konu açınca kafam karışmış demek ki aydınlattığınız için sağolun düzelttim

Toplam 3 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 123 SonuncuSonuncu