Toplam 3 Sayfadan Sayfa 1 123 SonuncuSonuncu
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Roa

Varsayılan Roa

Bildiğiniz üzere yarına RoaX2 açılıyor.
    Açıkçası bu server madalyaya ve saldırıya oynamak istiyorum.Yani hem yağma yapıcam hem ordu çakınca rahat toparlayacam.Şimdi size sorum şu ;

En kolay hangisinde ordu çakınca yeniden toplanır ?
    Neden ilk hafta geçince top10 yağma genelde galya-romanın olur? Atlıları yüzünden mi yoksa cermenler çakıldığından mı ?
    Sizce roax2 de oyun başlar başlamaz vaha yağmalayacak ve madalya için (ayrıca kalıcı olarak oynayacak ve altın az buz alabilecek biri için)en iyi ırk hangisi ?
    HABABAM GÜM GÜM GÜM

roma galya birinci olmaz yağmada genelde cermen vardır. galyalar toytat bastığında dieğrlerinde 2.5 kat hızlı gittiği için iyi yağma yapar. vaha yağmalayacaksan cermen olcaksın baka türlü zor.

Alıntı fishbone kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    roma galya birinci olmaz yağmada genelde cermen vardır. galyalar toytat bastığında dieğrlerinde 2.5 kat hızlı gittiği için iyi yağma yapar. vaha yağmalayacaksan cermen olcaksın baka türlü zor.
    Cevabın için sağol ancak speed serverlerde 2-3.haftalarda artık top10 yağma birinci olurlar bunu kanıtlamak için sana özelden hesap verebilirim.Top10 u görürsün.
    2. olarak galya-roma yağma yapamaz mı ? çakılsa kolay toplamaz mı ?
    HABABAM GÜM GÜM GÜM

Alman roa 2x ve rus roa2x de galya ve romalılar yağmada top10 daydi.. bende galya ile başlayacağım. .

Alıntı omefas kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Alman roa 2x ve rus roa2x de galya ve romalılar yağmada top10 daydi.. bende galya ile başlayacağım. .

Birlik konusunda ne düşünüyorsun ?
    Ve sence galya nasıl yağma yapabilir serverin ilk anı ? Sadece multi hesap ile mi ? Ben server başından yağmaya geçerek gelişmek istiyorum.
    HABABAM GÜM GÜM GÜM

3 gün korumadan 250-300 arası toytagin şimşekle çıkıyorsun. .multiyi bilmem ama hız herşeyi degistirir. Rus roa2x de gördüm çoğunluk cermen seçmiş hammaddeleri galya topluyordu birligi bilmiyorum

3 gün korumadan 250-300 arası toytagin şimşekle çıkıyorsun. .multiyi bilmem ama hız herşeyi degistirir. Rus roa2x de gördüm çoğunluk cermen seçmiş hammaddeleri galya topluyordu birligi bilmiyorum
    Seni ATLAS birliğine davet etmek isterim.Farkındayım 250-300 toytatı ben multisiz dahi yaparım ancak sorun şu ben direk olarak yağma yapmak istiyorum.Çünkü malumunuz yağma madalyaları önemlidir.He dersen koruma sonrası 300 toytat ortalığın anasını ağlatır o başka.
    Peki romadaki imperatoris ve sezar hakkında ne dersiniz ?
    HABABAM GÜM GÜM GÜM

Roma pahalı askerleri var ilk koyde basmam o askerleri.. 4.cü köyü 5 gunde kurup orada da asker basilabilir , +,+ daysan birliğe gelirim sorun olmaz

Roma pahalı askerleri var ilk koyde basmam o askerleri.. 4.cü köyü 5 gunde kurup orada da asker basilabilir , +,+ daysan birliğe gelirim sorun olmaz

4.KÖY 5.GÜNE KADAR SARKIYOR MU ?
    Romalı çok pahalı bencede ve hızlı çakılma riski var
    Galya denicem ben.
    HABABAM GÜM GÜM GÜM

Ama cermende iş yapar ,oyunu ırklar kazanmaz oyuncular kazanir roma,galya,cermen farketmez

Toplam 3 Sayfadan Sayfa 1 123 SonuncuSonuncu