Toplam 148 Sayfadan Sayfa 96 İlkİlk ... 46869495969798106146 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1471 adet sonuctan sayfa basi 951 ile 960 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süvari ve kara kalpaklılar saldırı ve savunma raporları

Alıntı Maskeli SÜVARİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bizim birlikten bi adam saldırı cıkıyor sizin birinin yan köylerini yıkıyor.Bunu bana haber vermeden gidiyorsunuz baska birinin yan köyünü yıkıyorsunuz.Sonra olayı biz başlatmıs oluyoruz öyle mi ?
    Yol,yordam var.Bilmiyorsunuz.Tam oyuncu saldırdıktan sonra geleceksiniz bana diyeceksiniz ki.Kardeşim bu adam yan köy yıktı nedir bunun cezası? Bunu demek yerine cıkıp yan köy yıktığınızda SUCLU SİZ OLUYORSUNUZ.Cünkü yapmanız gereken şeyi ( Bana bilgi vermeyi ) yapmadınız.Sonra gelip burda devam ettirirz falan konusursunuz iste
    Problem ne burada ��
    ATEŞİ HARLAYIN!!!!
    #SÜVARİ2017GELİYORUZ
    KARA KALPAKLILAR

Uye Rutbesi

burakx isimli oyuncu sürekli boş konuşuyor neden kaale alıyorsunuz ki? O bunu yaptı şu şunu yaptı biz bunu o yüzden yaptık. Ben sizden daha ileriye işiyorum! Bağlantıyı kur..

Anlayana sivri sinek saz, anlamayana sazı .. az ee tamamlarsın tabi..
    Beyinlerimiz savaşsın isterim;ama görüyorumki silahsızsınız bayım.
    BARUTYÜZBAŞI

Alıntı Burakx kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Tehdit etmedim.
    Olacaklardan sorumlu tutulmayacağımızı belirttim. Yan köy saldırıları oldukça devam da edilecek. Bu konu burada kapansın.
    burak kardeşim senin yaptığın hata tek bir yıkım olayını örnek gösterip bütün birliği suçlamak..bir kişinin yaptığı olayı birlikselliştiremezsin..böyle yaparsan kusura bakma ama yıkmaya karar vermişsiniz bahane üretiyorsunuz derim..ayrıca wow hesabının depo köylerine kadar mevzuyu götürmen çok yanlış olmuş..normalde oyunda saldırılmaz diye bir kural olmamasına rağmen türk geleneğinde hoş karşılanmaz ...hem kendini hemde birliğinin ismini lekelersin...bir daha hiç bir oyun dünyasında konuşacak sözünüz kalmaz..
    GEZEGEN1 TR2 VATAN

Alıntı gezegen111 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    burak kardeşim senin yaptığın hata tek bir yıkım olayını örnek gösterip bütün birliği suçlamak..bir kişinin yaptığı olayı birlikselliştiremezsin..böyle yaparsan kusura bakma ama yıkmaya karar vermişsiniz bahane üretiyorsunuz derim..ayrıca wow hesabının depo köylerine kadar mevzuyu götürmen çok yanlış olmuş..normalde oyunda saldırılmaz diye bir kural olmamasına rağmen türk geleneğinde hoş karşılanmaz ...hem kendini hemde birliğinin ismini lekelersin...bir daha hiç bir oyun dünyasında konuşacak sözünüz kalmaz..
    Aynı hesabın iki yan köyüne aynı anda sıralı çıkmak ancak bunlara yakışır, alkışlıyoruz. Bu yazı bütün SIR Birliklerini kapsamıyor mu acaba ? Biraz aynaya bakın aynaya.. Bunlara yakışır cümlesi gayet tüm birliği kapsamakta. Biz yapınca mı bahane oluyor?

Bırakın boş işleri bırakın. Tutuşmayın hemen relax olun. Siz yan köy yıkarsanız bizde yıkarız. Eğer devam ederseniz en baştan söylüyorum sonra mızıkçılık olmasın Wow köyleriniz yıkılınca Ağ-la-ma-yın. Haydi eyvallah.
    Burakx | Sır

Uye Rutbesi

Aynı hesabın iki yan köyüne aynı anda sıralı çıkmak ancak bunlara yakışır, alkışlıyoruz. Bu yazı bütün SIR Birliklerini kapsamıyor mu acaba ? Biraz aynaya bakın aynaya.. Bunlara yakışır cümlesi gayet tüm birliği kapsamakta. Biz yapınca mı bahane oluyor?

Bırakın boş işleri bırakın. Tutuşmayın hemen relax olun. Siz yan köy yıkarsanız bizde yıkarız. Eğer devam ederseniz en baştan söylüyorum sonra mızıkçılık olmasın Wow köyleriniz yıkılınca Ağ-la-ma-yın. Haydi eyvallah.
    Siz kimsiniz de ağlicaz? Oyun bilde konuş. SIR da neymiş? İlla sizi yıkmak için bölgeler arası test mi yapalım yanlarınıza? akıllı ol evlat. Kimlerle oynadığını ve konuştuğunu bil.
    BARUTYÜZBAŞI

Alıntı TheMythjohN kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Siz kimsiniz de ağlicaz? Oyun bilde konuş. SIR da neymiş? İlla sizi yıkmak için bölgeler arası test mi yapalım yanlarınıza? akıllı ol evlat. Kimlerle oynadığını ve konuştuğunu bil.

Ay sen çok biliyosun kiminle konuştuğunu. Evet illa bizi yıkmak için test yapın. Bizde wow köylerini bi testten geçirelim. Bak ne kadar adil. Hoşuna gitti mi?
    Burakx | Sır

sende bu uslup varken ne desem boş sana nasıl biliyorsan öyle yap.

yan yıkımlarındaki başarılarının devamını dilerim.....
    GEZEGEN1 TR2 VATAN

Ay sen çok biliyosun
    asdafasdfs dgsgs
    KABIZ OĞLAN

s2---- +ELİT- birliği. hüdavendigar

Uye Rutbesi

Ay sen çok biliyosun kiminle konuştuğunu. Evet illa bizi yıkmak için test yapın. Bizde wow köylerini bi testten geçirelim. Bak ne kadar adil. Hoşuna gitti mi?

Senden mi çekinicez? En azından rakibimi tanıyacak kadar biliyorum. Sen onuda bilmiyorsun. Nasıl dokunduysa yıkım acıları burada sızlanıyorsun.

@Maskeli Süvari

Şunu kaale alıp konuşmayın lütfen. Burada vır-vır yapar geçer başka tarafa Çıkarı olmasa bu kadar konuşmaz zaten.
    BARUTYÜZBAŞI

Ben hakkıyla oynayanları tenzih ettigimi söyledim, işine geldiği gibi çarpıtma olayı .Senin tek amacın bahane üretmek bunu kör sultan bile gördü, daha da bu konuda yazmayı kendime zül görüyorum.
    Zihin fukara olunca, fikir ukala olurmuş. Katip

Toplam 148 Sayfadan Sayfa 96 İlkİlk ... 46869495969798106146 ... SonuncuSonuncu