Toplam 148 Sayfadan Sayfa 139 İlkİlk ... 3989129137138139140141 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1471 adet sonuctan sayfa basi 1,381 ile 1,390 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süvari ve kara kalpaklılar saldırı ve savunma raporları

Alıntı SUVARII kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Eğer SUVARI turnuvaya gelirse Sır birlikleri bu sefer nereye kaçacak merak ediyorum
    Bizim bir yere kaçtığımız yok kardeşim sır birlikleri orada duruyor. Ben ve bir kaç dostum turnuvaya geçtik s2 yi bıraktık.
    FORZA BEŞİKTAŞ !

Alıntı Ercey666 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Baskan hedefleri oradan ekipleri toparlayip geri gelmekmis bende diyorum ki gule oynayarak geldikleri s2 den donlarini toparlamadan kactilar bir dahaki s2 ye kim öle kim kala
    Hahahaha ercey bırak bu işleri çarşamba geliyor musun sen turnuvada köyüme onu söyle bana ?
    FORZA BEŞİKTAŞ !

Alıntı Maskeli SÜVARİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Eklenti 18623
    Eklenti 18624

Eklenti 18625
    Eklenti 18626

Eklenti 18627

Saldırıda ve savunmada emeği geçen herkesin eline sağlık

Bana gelen bilgiye göre 16 gün 1/2 hızlı asker basma tılsımı ile asker basılmıs

Saldırıda emeği geçen Süvari ailesini ve savunmada emeği geçen arkadaşlarımı tebrik ederim.

Ne şahsım nede ekibim bugüne kadar burada hiç bir şekilde seviyesiz yorumlarda bulunmadık ve aynı ciddiyetin gösterilmesini bekliyoruz. Sizin nasıl Süvari aileniz gibiyse ve o aileyi koruyorsanız, bizim içinde aynısı geçerlidir. Size yapılmasını istemediğiniz hiç bir şeyi karşınızdakine yapmayınız.

NOT : SÜVARİ birliği yardımlaşma ve dayanışmasından dolayı örnek olarak verilmiştir ve hiç bir şekilde seviyesizlikle itham edilmemiştir.
    badboys tarafından (19-06-2017 Saat 01:32) değiştirildi.
    “Körlerin ülkesinde, tek gözlü insan kral olur.” – Erasmus

badboys

Alıntı badboys kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Saldırıda emeği geçen Süvari ailesini ve savunmada emeği geçen arkadaşlarımı tebrik ederim.

Ne şahsım nede ekibim bugüne kadar burada hiç bir şekilde seviyesiz yorumlarda bulunmadık ve aynı ciddiyetin gösterilmesini bekliyoruz. Sizin nasıl Süvari aileniz gibiyse ve o aileyi koruyorsanız, bizim içinde aynısı geçerlidir. Size yapılmasını istemediğiniz hiç bir şeyi karşınızdakine yapmayınız.

NOT : SÜVARİ birliği yardımlaşma ve dayanışmasından dolayı örnek olarak verilmiştir ve hiç bir şekilde seviysizlikle itham edilmemiştir.
    Mehmet abi sen çekil aradan erceye haddini bildiririm ben burda seviyesiz yorum yapan biri varsa o erceydir
    FORZA BEŞİKTAŞ !

Uye Rutbesi

Alıntı xx_delis kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Hahahaha ercey bırak bu işleri çarşamba geliyor musun sen turnuvada köyüme onu söyle bana ?
    Carsamba gunu cok guzel bir sekilde gelecem beyninize kursun gibi isleyecem

XMAX

Alıntı Ercey666 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Carsamba gunu cok guzel bir sekilde gelecem beyninize kursun gibi isleyecem
    Ercey çarşamba gününü iple çekiyorum 2 günün var. 3.gün gelmezsen seni rezil ederim cümle aleme. sonra deme ben çarşamba dedim ama hangi çarşamba olduğunu söylemedim ki diye Jdfgklfhl senden beklerim.
    FORZA BEŞİKTAŞ !

Uye Rutbesi

Bizim bir yere kaçtığımız yok kardeşim sır birlikleri orada duruyor. Ben ve bir kaç dostum turnuvaya geçtik s2 yi bıraktık.
    Yok hocam sırların bir yerde durdugu falan yok. Parayla aldıkları hesapları bile sildirince bisey yapamaz oldular. Hepsi turnuvaya hesap açmıs diye duydum. Baksana forumda bile konusmuyorlar buradan belli degil mi bıraktıkları. Ama yaptıkları anlasmaya uymayıp yan köy yıkımına göz yumduklarını unutmadık. Her seyin hesabı soruldu sorulmayada devam edecek kimsenin suphesı olmasın.
    ​BESİKTAS

Uye Rutbesi

Alıntı SUVARII kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yok hocam sırların bir yerde durdugu falan yok. Parayla aldıkları hesapları bile sildirince bisey yapamaz oldular. Hepsi turnuvaya hesap açmıs diye duydum. Baksana forumda bile konusmuyorlar buradan belli degil mi bıraktıkları. Ama yaptıkları anlasmaya uymayıp yan köy yıkımına göz yumduklarını unutmadık. Her seyin hesabı soruldu sorulmayada devam edecek kimsenin suphesı olmasın.
    Reis salla gitsin benim ordu onlara gidiyor yaa tilsimlarina cakilacagimi dusunuyorlar cakilalim bakalim nasil dengeleri bozuluyor.

XMAX

Güzel bir operasyon sonu
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  166288b80b5.png
Görüntüleme: 5
Büyüklüğü:  54.7 KB (Kilobyte)  

Kardeşim en son 2 eşsizi aynı gün aldıktan sonra isminiz kaldı sadece.Kimseden ses soluk yok,foruma girmiyonuz
    Wowunuza fake atıyoz geri dönüyor daha ne diim

Toplam 148 Sayfadan Sayfa 139 İlkİlk ... 3989129137138139140141 ... SonuncuSonuncu