Toplam 148 Sayfadan Sayfa 106 İlkİlk ... 65696104105106107108116 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1471 adet sonuctan sayfa basi 1,051 ile 1,060 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süvari ve kara kalpaklılar saldırı ve savunma raporları

Uye Rutbesi
    TR PRİNCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Burakx kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Adamına göre muamele Kerem. Önce adam olacaklar sonra gelcekler karşımıza. Neymiş 3 sene önce yok 60 kişiyle bilmem ne bilmem ne bize dırdır yapıyolar siz 600-700 kişi ile bu kadar acınası haldeyseniz ve multilerinizle bile halen yıkamadıysanız bazı şeyleri siz 60 kişi iken peeeeh hadi kendi kendinizi kandırmaya devam edin.
    Server başında grupta yazmıştınız isim yapmış nickleri açalım veya millete multi hesaplarınızla gelin diye konuşuyordunuz şiödi adamlık duygularınozmı kabardı hayırdır
    ƬƦ ƤƦƖ̇ƝƇЄ

Uye Rutbesi

Serverın yardakçısı olmuşsunuz sizde süvari olun bare tüm korkaklar orda toplanıyor ahah yıkılmaktan korkanların dünyası süvari
    Bebelere balon 1lira
    ƬƦ ƤƦƖ̇ƝƇЄ

Serverın yardakçısı olmuşsunuz sizde süvari olun bare tüm korkaklar orda toplanıyor ahah yıkılmaktan korkanların dünyası süvari
    Simdi soyle aciklayim sana burak kardes. Yikilmakdan bir an bile korkmadik dersen yikarim yok demem beklerim serverin yardakcisi olsaydik elit le devam ederdik ama yardakcilari gorduk benim lafim herkese degil illaki ama senin gibi dusunenlere armagan olsun o zaman
    PADRONE / S2 VATAN

kac lira
    PADRONE / S2 VATAN

Uye Rutbesi

Alıntı ((PADRONE)) kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Simdi soyle aciklayim sana burak kardes. Yikilmakdan bir an bile korkmadik dersen yikarim yok demem beklerim serverin yardakcisi olsaydik elit le devam ederdik ama yardakcilari gorduk benim lafim herkese degil illaki ama senin gibi dusunenlere armagan olsun o zaman
    Valla reis çok güzel yazmışsın buna repp+++++ verilir
    ƬƦ ƤƦƖ̇ƝƇЄ

Adamına göre muamele Kerem. Önce adam olacaklar sonra gelcekler karşımıza. Neymiş 3 sene önce yok 60 kişiyle bilmem ne bilmem ne bize dırdır yapıyolar siz 600-700 kişi ile bu kadar acınası haldeyseniz ve multilerinizle bile halen yıkamadıysanız bazı şeyleri siz 60 kişi iken peeeeh hadi kendi kendinizi kandırmaya devam edin.
    Rakibini bilmiyosan konusmayacaksın kardeş.Adamına göre muamele ise senin durduk yere bize laf ettiklerini sayayım da bende ona göre muamele yapayım ?

Uye Rutbesi

Alıntı Maskeli SÜVARİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Rakibini bilmiyosan konusmayacaksın kardeş.Adamına göre muamele ise senin durduk yere bize laf ettiklerini sayayım da bende ona göre muamele yapayım ?
    Yaptıkları yapılanma ellerinde gümleyecek bunun farkındalar ondan sağa sola salya akıtıyorlar reis tabikide bizde s2den rezil kepaze olmuş bir şekilde turnuvaya gönderecez
    ƬƦ ƤƦƖ̇ƝƇЄ

Alıntı kuzeyce kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ne oluyopsunuz abı siz.? Yasin burak bi sakın beyler. bazı konulara yine açıklık getirmek bana düştü. Vatan birliğinini suvari ile ilgisi yok bundan hepimiz eminiz. gezen01 erdal abiyle şimdi gorüştük. Usluplarınaza dikkat edin. Yasın benim multim yok server basında bsalyıp bana verilen 3 4 heabı multı kabul edıyosak sızın bırlıgın yarısı multi kardeşim. saldırdını yıktınız tebrik ederiz. aşağalayıcı tavırlara gerek yok. Ama Emrah abının yazdıkları yanlış ne demek multi iftara atan adam benim gözümde de Ahlaksızdın haysiyetsizdir burak bu konuda dibine kadar haklı ben size hileci hurdacı diyor muyum multi suvarinini elemanı iyor muyum bunlar çok saçma ıthamlar multi ithamıda bu kadr saçma bir itham. Herkez kendine gelsin oyuynuzu oynayıın zevikimizin içine etmeyin.
    Kardeşim o halde burağın dediği Vatan birlikleri Süvari nin yardakçısıdır lafı da yanlış olduğuna göre Burak da haysiyetsizin önde gidenidir demek doğru mudur ?
    Kimse milletin haysiyetine laf edemez yanlış bi cümle kurmuştur kendini ifade edememiştir veya cidden yanlıs düşünüyordur.Adalet terazin şaşmasın kardeşim.Acınası durumdaymısız? Ben niye göremiyorum acaba bunu .Kendi durumumdan gayet memnunum size noluyor yani

Beyler biraz sakin. Kimse boş yere millete hakaret etmesin yada aşağılayıcı konuşmasın. Oyun oynuyoruz ve bu oyunun en önemli delili de raporlar. Bırakın raporlar konuşsun

Uye Rutbesi

Alıntı Maskeli SÜVARİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Kardeşim o halde burağın dediği Vatan birlikleri Süvari nin yardakçısıdır lafı da yanlış olduğuna göre Burak da haysiyetsizin önde gidenidir demek doğru mudur ?
    Kimse milletin haysiyetine laf edemez yanlış bi cümle kurmuştur kendini ifade edememiştir veya cidden yanlıs düşünüyordur.Adalet terazin şaşmasın kardeşim.Acınası durumdaymısız? Ben niye göremiyorum acaba bunu .Kendi durumumdan gayet memnunum size noluyor yani

kızdırmayın başkanı

Toplam 148 Sayfadan Sayfa 106 İlkİlk ... 65696104105106107108116 ... SonuncuSonuncu