Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: pushing

Varsayılan pushing

Pushing Koruması

Hızlı başlangıç, oyunda daha fazla hammadde olacağı anlamına geldiği için pushing koruması üzerinde tekrar düşünmeliydik. Yenilenmiş pushing koruması sürümü, bir köy temelli olarak işlemekte ve aşırılabilen veya aktarılabilen hammadde miktarını, köyün günlük üretiminin %20'si ile sınırlamaktadır.

yeni açılan serverda yağmada sınırlama mı gelmiş ? yetkili kişiler lütfen cevap verirmisiniz ?

Alıntı omefas kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Pushing Koruması

Hızlı başlangıç, oyunda daha fazla hammadde olacağı anlamına geldiği için pushing koruması üzerinde tekrar düşünmeliydik. Yenilenmiş pushing koruması sürümü, bir köy temelli olarak işlemekte ve aşırılabilen veya aktarılabilen hammadde miktarını, köyün günlük üretiminin %20'si ile sınırlamaktadır.

yeni açılan serverda yağmada sınırlama mı gelmiş ? yetkili kişiler lütfen cevap verirmisiniz ?

Eğer madde aktarıp yağmalıyorsan hesap pushing korumasına alıyor kendini

'aşırılabilen veya aktarılabilen'

veya diyor yani ikisi arasında fark yok .. ben buradan yağmada sınırlama
    geldiğini anlıyorum

'aşırılabilen veya aktarılabilen'

veya diyor yani ikisi arasında fark yok .. ben buradan yağmada sınırlama
    geldiğini anlıyorum
    Yıllarca yağma listesine girdim ama hiç böyle bir şey ile karşılaşmadım Ta ki köye madde atıp madde çeken arkadaşımızda bu uyarıyı görene kadar. Aynı ip de vardı işin içinde

çok değerli forum adminlerimiz açıklama yapana kadar neyin ne olduğunu bilemeyeceğiz ... yabancı roa2 serverlerına katılım çok çok az .. demek ki beğenilmemiş ... fransa 2x roa 1427.. ispanya 1000, endonezya 500 , yeni zellanda 500 , brezilya 300 , almanya 1000 kişi oynuyor ..

Alıntı BaşkanYardımcısı kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yıllarca yağma listesine girdim ama hiç böyle bir şey ile karşılaşmadım Ta ki köye madde atıp madde çeken arkadaşımızda bu uyarıyı görene kadar. Aynı ip de vardı işin içinde

forum moderatorlerimiz mesajları gördüğü halde ilgisiz kaldılar oysa buraya küfürlü mesaj yazsam yada multihunterı eleştirsem hemen konuyu kilitliyorlar .. yabancı server 2x roa da korumalar kalktı yağmalara geçtim ve ne görüyim yağmalara %20 sınırlama getirilmiş ...aynı iple alakası yok .. bu server oynanmaz en iyisi 3x i beklemek ...

Smod & Event Manager
    Forum Super Moderatoru

hayaligenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

forum moderatorlerimiz mesajları gördüğü halde ilgisiz kaldılar oysa buraya küfürlü mesaj yazsam yada multihunterı eleştirsem hemen konuyu kilitliyorlar .. yabancı server 2x roa da korumalar kalktı yağmalara geçtim ve ne görüyim yağmalara %20 sınırlama getirilmiş ...aynı iple alakası yok .. bu server oynanmaz en iyisi 3x i beklemek ...
    Merhaba;

Şikayet ediyorsanız şayet bari tutarlı olsunda hani haklısınız diyelim

Gelelim sorularınıza ;

1. ilgisiz değil merkezden gelecek yanıtı bekliyoruz . Ziraa merkezden yanıt gelmezse hiçbirimiz size buradan keyfimize göre cevap veremeyiz ki , kimsede böyle bir riske giremez .

2. Evet mh ya da küfürlü mesaj yazdığınız gereken işlemi yaparız ki bu da forum kurallarımızın herkes ulaşalabilecek düzeyde olması ve herkes tarafından bilindiği için anında işlem yapılmasından kaynaklanmaktadır.

Özetle ikisini kıyaslamak gerçekten çok şaşırtıcı Fakat bu düşüncenizden bir an önce kurtulmanızı şiddetle tavsiye ediyorum

Gereken bilgi geldiğinde buradan size duyaracağım .

Keyifli Forumlar
    __нαуαℓιgєηc__
    $єηισя $üρεƦ ʍøδαƦεтöƦ & ευεπт ʍαπαĝεƦ
    тяανιαη тєαм – тя

Alıntı Nicholai Hel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Federal ajan hayali imdb 9.9 tür polisiye/dram.

Ruhum özlem duyuyor, baharsız geçen yıllarıma...
    by hayaligenc