Toplam 3 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 123 SonuncuSonuncu
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: +/+ Birlik Durumu

Alıntı TheMythjohN kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bazı unutulmaması gereken durumlar mevcut. Ben en köklü birliklerden birisi olan KÇ(KötüÇocuklar) ekibinin yöneticisiyim. S3 ün daimi sahibi olan bu birlik 3 defa WOW kaybetmiştir. Bunlardan 1 tanesi bölge içindeki savaş sebebiyledir. SÜVARİ birlikleri sadece 2 birlik ile KÇ nin üstesinden gelmiş bir birliktir. O dönemlerden bugüne gelen bir dostluğumuz mevcut. SÜVARİ birlikleri gördüğüm serverlar da az ve öz oyun sonuna kadar neredeyse oyuncu kaybı olmadan gelmiştir. Sessiz birazda sakin duruyor olmaları onların pasif olacağı anlamına gelmiyor SÜVARİ kalabalık bir birlik. Bizlerin (KARA KALPAKLILAR) iyi olma nedeni sadece 3 birliğiz, serseri mayın gibiyiz Az ve öz. Saldırı zor ama savunması kolay bir durumdayız. Neyse arkadaş sorduğuna soracağına bin pişman olmuştur herhalde Hesabı silime almazsa iyi..
    Yok o silime almazda birileri serveri parmakliyor nufusta ilk 6 natar olmus
    -Süvari-
    KARA KALPAKLI

Herkese yorumları için teşekkürler. Anlaşılan karışık bir bölgede başlamışım. Eski serverlarda 10 gün geç başlayıp sonraki hafta yağma Top10 a girebilmiştim. Eski dediğim gene T4 classic değil.Bakalım gelişip bir şeyler yapabiliriz herhalde.

Uye Rutbesi
    B.Ç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Atılan yorumlar ile bizde kendi adımıza bir çok şey öğrendik 2. hafta bitecek diplomasi konusunda kim nedir bilmiyorduk köklü birliklerin varlığı güzel bir serüvenin başında olduğumuzun göstergesi ki ne mutlu konuyu açan arkadaşım başarılar diliyorum yazılan yazılar ile neredeyse tüm birlikler hakkında bilgi sahibi olmuşsundur aslında sayende bende öğrendim hakkında hayırlısı olsun artık.

Uye Rutbesi

+/+ boş benden demesi
    2014-2015 S5 Mercedez // 2015-2016 S5 Ç&T Mercedez
    2016-2017 S5 Ç&T Tekir

Alıntı simsekhırsızı kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    3 yılın ardından tekrar oyuna dönen yağmacı bir cermenim. Servera 9 gün geç başladım. Ama bol online süresi ve altınla hızlı gelişirim diye düşünüyorum. Ama 5 gün zorunlu koruma olduğunu görmek de üzmedi değil. Planları değiştirdi tabii. Tek başıma + + da hesap açtım ve bölgedeki birlik oluşumları hakkında yardımınızı almak isterim. Bölgede dominant bir birlik varsa da henüz göremedim. İyi oyunlar...
    +/+ Bölgesinde oyunun başında bir çok birlik olacağı öne sürülmüştü 5 veya 6 birlik gözüküyordu yanılmıyorsam. Arkadaşlar düzeltir zaten. s5' den tanıdığım "Ç&T" Birliği Daha fazla oyuncuyla gelen Süvari birliklerine katılarak Süvari Birliklerinin gücüne güç atmış olarak görüyorum. Onun dışında Metal birlikleri vardı bi aralar halende bi 40-45 kişi toplamında var sanırım fakat ne kadarı aktiftir bunu bilemem.

Biz Şehit ailesi olarak kemik kadromuz ile geldik aslında 50 - 60 kişi civarında bir oyuncu kitlesiyle oynamayı planlıyorduk fakat Süvari birliklerinin Alfabeyi sıralaması nedeniyle (birlik olarak) bizde oyuncu sayımızı biraz artırmayı başarabildik.

Dost birlikleri isimleri gibi içindekilerde çok dost canlısı insanlar aralarında konuştuklarım oldu.
    Bölge dışı olarak bakarsam da DEM Birliklerinin bölgesinde rakibi olmayışı ve aktif çok fazla oyuncu sayısınında olmasından dolayı şuan için benim gözümde favori konumundalar. Fakat tabi daha çook sular akar bu nehirlerden

Umarım biraz daha aydınlatabilmişizdir.

Herkese keyifli oyunlar diliyorum.
    Burakx tarafından (06-02-2017 Saat 23:54) değiştirildi.
    Burakx | Sır

Uye Rutbesi

Alıntı Burakx kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    +/+ Bölgesinde oyunun başında bir çok birlik olacağı öne sürülmüştü 5 veya 6 birlik gözüküyordu yanılmıyorsam. Arkadaşlar düzeltir zaten. s5' den tanıdığım "ÇT" Birliği Daha fazla oyuncuyla gelen Süvari birliklerine katılarak Süvari Birliklerinin gücüne güç atmış olarak görüyorum. Onun dışında Metal birlikleri vardı bi aralar halende bi 40-45 kişi toplamında var sanırım fakat ne kadarı aktiftir bunu bilemem.

Biz Şehit ailesi olarak kemik kadromuz ile geldik aslında 50 - 60 kişi civarında bir oyuncu kitlesiyle oynamayı planlıyorduk fakat Süvari birliklerinin Alfabeyi sıralaması nedeniyle (birlik olarak) bizde oyuncu sayımızı biraz artırmayı başarabildik.

Dost birlikleri isimleri gibi içindekilerde çok dost canlısı insanlar aralarında konuştuklarım oldu.
    Bölge dışı olarak bakarsam da DEM Birliklerinin bölgesinde rakibi olmayışı ve aktif çok fazla oyuncu sayısınında olmasından dolayı şuan için benim gözümde favori konumundalar. Fakat tabi daha çook sular akar bu nehirlerden

Umarım biraz daha aydınlatabilmişizdir.

Herkese keyifli oyunlar diliyorum.

Bir editini alırım ÇT değil Ç&T haha Zamanında sizlere altın tepsi ile +/+ yı sunmuştum olmadı Gene rakip olduk yapcek bişi yok
    2014-2015 S5 Mercedez // 2015-2016 S5 Ç&T Mercedez
    2016-2017 S5 Ç&T Tekir

Alıntı Yilmayan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bir editini alırım ÇT değil Ç&T haha Zamanında sizlere altın tepsi ile +/+ yı sunmuştum olmadı Gene rakip olduk yapcek bişi yok
    Sıkıntı yok ya. Takılıyoruz işte.
    Burakx | Sır

Konu kilit

8 gün önce eski hesabı silip yanlızkral hesabına geçtim. Geçmemle birlikte çiftçi köyü olan hesap 3-4 gün sonra Top10 a girdi ve şu anda 1.

Ve buradan DEM lerin birlikte oyun oynanacak adamlar olmadığını belirtiyorum.

Uye Rutbesi
    Unique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı simsekhırsızı kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Konu kilit

8 gün önce eski hesabı silip yanlızkral hesabına geçtim. Geçmemle birlikte çiftçi köyü olan hesap 3-4 gün sonra Top10 a girdi ve şu anda 1.

Ve buradan DEM lerin birlikte oyun oynanacak adamlar olmadığını belirtiyorum.
    Evet arkadaş birlik arkadaşlarına saldırıp ve "bu oyuncular boş gereksiz oyuncu" , "gereksiz oyuncu için beni kaybetmeyin" dediği için kovulmuştur. Kendi yerini bulup xkanakanlara geçmiştir. xkanakanları herkes çok sever hakkınızda hayırlısı , güle güle
    Diabe-i Ezel Mutabakatı
    Aslanlar, İnsanlarla Pazarlık Yapmaz

Haha bunlar hep boş laf. Bu oyunu gri bölgeye çiftçi köyü kurarak oynayan adamlarla işim olmaz.

Toplam 3 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 123 SonuncuSonuncu