Toplam 7 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 62 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: DEM Birlikleri oyunu farmwilleye çevirdi

Uye Rutbesi
    Unique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı JoKeR53 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Maşallah konuşma tarzı da tam oturmuş karakterine on numara olmuş.Onu diyen 40 kişiye söyle o zaman.Ben birliğe demiyorum madde çeken adama söylüyorum.Sen nerenden anlıyosun bilemem
    Siz kalkmışsınız buraya fake bir hesaptan konu açmışsınız. Kendiniz atıp kendiniz tutuyorsunuz bir şey olmuyor bizim mi konuşma tarzımızı eleştiriyorsunuz ? 3/5 adamı ayrı bölgelere yem etmek ile oyun oynanmıyor. Whatsapp konuşmaları atılsaydı buraya atardım sen içini rahat tut ama yasak. Birlik başkanına falan sor bakayım konuşmadım diyecek mi? Kimle konuştuğuna kadar söylerim rezil rüsva ederim.
    Sirius tarafından (02-02-2017 Saat 13:48) değiştirildi. Sebep: Kullandığımız kelimelere dikkat edelim lütfen
    Diabe-i Ezel Mutabakatı
    Aslanlar, İnsanlarla Pazarlık Yapmaz

Uye Rutbesi

İftira had safhada ağız bozukluğu hat safhada.Ben birlik başkanım konuşmadı vs.demedim zaten ben kendi adıma konustum.Sonuçta yapılan şeyin savunulcak tarafı olmadıgı için böyle bi kel alaka savunma sistemi geliştirmişin ben sana ne desem aynı şeyleri söyliceksin zaten.

Kimseyi kimsenin bölgesine yem ettiğimiz de yok arkadaşlar bizle oynamak için geldiler demekki arkadaşlarla iyi bi sohbet kurabilmişiz ki geldiler.Aynı arkadaşlar bize karşı bi server rakiptiler hatta.Sana garip gelebilir ama naparsın bizde böyle

Arkadaşlar dem birlikleri şuan yazdıklarınıza kızıyor.

Uye Rutbesi

Alıntı JoKeR53 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    İftira had safhada ağız bozukluğu hat safhada.Ben birlik başkanım konuşmadı vs.demedim zaten ben kendi adıma konustum.Sonuçta yapılan şeyin savunulcak tarafı olmadıgı için böyle bi kel alaka savunma sistemi geliştirmişin ben sana ne desem aynı şeyleri söyliceksin zaten.

Kimseyi kimsenin bölgesine yem ettiğimiz de yok arkadaşlar bizle oynamak için geldiler demekki arkadaşlarla iyi bi sohbet kurabilmişiz ki geldiler.Aynı arkadaşlar bize karşı bi server rakiptiler hatta.Sana garip gelebilir ama naparsın bizde böyle
    Arkadaşım, fake hesapla konu açıp sonra da kendiniz atıp, kendiniz tutmanızı eleştiriyorum gördüğün gibi ayrıca seninde başkanın hammadde ticareti, bot defans asker için kimin peşinde dönüyor gayet iyi biliyorum. 40 kişinin içinde kim var bilemem, 40 kişi alabiliriz demiş benim için gayet yeterlidir. Bu server'a başlarken süvari olan 300 kişi girmediğiniz belli zaten sayınız az girdiniz herkes gibi ve burada oyuncu da topladınız kemik kadro 40 kişi edecek olsa gerisi boş. Yani yorum yaparken imzanda da süvari yazarken bir kendi başkanının ne yaptığına bakacaksın sonrasında eleştiride bulunacaksın. İftira had safhada diyorsun 1 kişi de vay efendim şu konuda bize iftira attı diyemez. Sen iftira mı değil mi diye ilk önce bir araştır sonra konuşuruz.
    Diabe-i Ezel Mutabakatı

Hammaddeye olayına her zaman karşı durduk, ben s9' da da mucadele ettim burda da bir suru yazan var hammadde icin adamların yedi sülalesine küfür ettim. Iftira içerdiği icin konu kilitlenmeli.
    Zanaşa Nazdrovia COF!
    Manwe

Uye Rutbesi

Alıntı TheManwe kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Hammaddeye olayına her zaman karşı durduk, ben s9' da da mucadele ettim burda da bir suru yazan var hammadde icin adamların yedi sülalesine küfür ettim. Iftira içerdiği icin konu kilitlenmeli.

Umarım hesap ban yemez. Edit yapmak zorunda kalabilirsiniz
    2014-2015 S5 Mercedez // 2015-2016 S5 Ç&T Mercedez
    2016-2017 S5 Ç&T Tekir

Uye Rutbesi

Alıntı TürkBeyi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Siz kalkmışsınız buraya fake bir hesaptan konu açmışsınız. Kendiniz atıp kendiniz tutuyorsunuz bir şey olmuyor bizim mi konuşma tarzımızı eleştiriyorsunuz ? 3/5 adamı ayrı bölgelere yem etmek ile oyun oynanmıyor. Whatsapp konuşmaları atılsaydı buraya atardım sen içini rahat tut ama yasak. Birlik başkanına falan sor bakayım konuşmadım diyecek mi? Kimle konuştuğuna kadar söylerim rezil rüsva ederim. Kalkmış burada ahlak bekçiliği, konuşma tarzı eleştirisi yapıyorsunuz. Siz kendinize fazla güvenmeyin. Ateşin üstüne bir su dökerim, bir daha ömrünüz boyunca harlanmaz.

Olay birlik değil benim için. Ben bireysel olarak karşıyım bu olaylara.

O yapıyor diye sen de yapacak değilsin. Herkesin normal iradesi var malum. Temizsen dert etme Berk. Ama ben temiz olduğunu düşünmüyorum.
    2016-2017 S5 Ç&T Tekir

Alıntı Yilmayan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Umarım hesap ban yemez. Edit yapmak zorunda kalabilirsiniz
    Kaç yaşındasın acaba laflara bak?
    Zanaşa Nazdrovia COF!
    Manwe

Uye Rutbesi

Alıntı Yilmayan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Olay birlik değil benim için. Ben bireysel olarak karşıyım bu olaylara.

O yapıyor diye sen de yapacak değilsin. Herkesin normal iradesi var malum. Temizsen dert etme Berk. Ama ben temiz olduğunu düşünmüyorum.
    Server5 de gördüğün gibi kaç kere hesaplar ceza aldı büyük cezalarla açıldı. Varsa yine bir ceza verir sorun yok, hayırlı geceler
    Diabe-i Ezel Mutabakatı

Uye Rutbesi

Alıntı TheManwe kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Kaç yaşındasın acaba laflara bak?

Laflarımda ne varmış ? Gayet normal diye düşünüyorum.
    2016-2017 S5 Ç&T Tekir

Toplam 7 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 ... SonuncuSonuncu