Toplam 9 Sayfadan Sayfa 8 İlkİlk ... 6789 SonuncuSonuncu
Toplam 89 adet sonuctan sayfa basi 71 ile 80 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ayyıldız birlikleri saldırı ve savunma raporları

Uye Rutbesi
    @Giyotin PALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı LanseLot07 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır

gece ve no fear ailesi olarak
    silenen 170k balta 50 k üstü toytonun hesabını veremeyecek sayın multıhunter efendiler

eğer o asker geri gelmezse
    hesaplar silinmeye alınmış., server bırakılmıştır...

Ortada bir haksızlık varsa umarım düzeltilir hakkınızı bulursunuz
    s1. PSIKOCERMEN

Artık Yapılanlara karşı bir dur demenin vakti geldi.. Kısaca durumu özetliyim...

Cequ Hesabında yapılan haksızlık sonucunda rekora giden bir ordunun silinmesi üzerine... Ve bu yapılan büyük hatanın geri alınmaması neticesinde GECE ve NOFEAR ailesi olarak Hesapların silinmesine karar verilmiştir... Geri sayım başladı...

Hesabın Siliniş Zamanı:72:00:00

Gece Ve Nofear birlikleri olarakda geçiçi bir süreligine birlik isimleri İSYAN olarak degişitirilmiştir...

İSYAN BİRLİKLERİ GENEL BAŞKANI

BeyzFırtna&ReiS
    ikarus009

s1 Madman, s4 Beyaz Fırtına,s7 BeyazFırtına,x
    2 BeyazFırtına,s5 Beyaz CiQhoLaTa, x3 BeyazFırtına,s1 BeyzFrtına&ReiS

Uye Rutbesi

Alıntı LanseLot07 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır

gece ve no fear ailesi olarak
    silenen 170k balta 50 k üstü toytonun hesabını veremeyecek sayın multıhunter efendiler

eğer o asker geri gelmezse
    hesaplar silinmeye alınmış., server bırakılmıştır...
    ben böyle bişey görmedimTek hesapta silinen askerden dolayı kaçıp gidiyosunuz heEvet evet sizin yaptınız benim gözümde kaçıp gitmektir kimse gelip maval okumasın...Tabiki multinin bu yaptıgı yanlış ama sadece bir ordu için serverdan kaçmak sadece ve sadece komedidir.Bu zamana kadar silinen tek ordu bu mudur?Kim bilir kaç kişi saçma sapan cezalar alıp askeri silinmiştir...Benim gözümde gece birlikleri kaliteli bi rakiptir ama bu yapılan saçmalıktır.Hadi diyelim hesaplarınızı sildiniz eminimki bir çoğunuz 2 ay sonra başlicak servera tekrar gelceksiniz...Peki bu silim kararı ne işe yarayacakBu haberi üzüntü ve hayal kırıklığıyla karşılıyorum çok yetersiz bi kaçış sebebidir kimse yanlış anlamasın mh'nin yaptığı saçmalıktır ama sizin serverı terkedip gitmeniz daha büyük saçmalıktır

dip:burda s6'da oynanayan kişiler var zamanında hiv birliklerinin aldığı ceza nerdeyse bunun on katıydı ve bir sürü kişi arkasına teneke bağlayıp gülmüştü(alınacak kişiler üstüne alınsın onlar kendini biliyo)şimdi ben onlara gülüyorum

Alıntı JoKeR53 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ben böyle bişey görmedimTek hesapta silinen askerden dolayı kaçıp gidiyosunuz heEvet evet sizin yaptınız benim gözümde kaçıp gitmektir kimse gelip maval okumasın...Tabiki multinin bu yaptıgı yanlış ama sadece bir ordu için serverdan kaçmak sadece ve sadece komedidir.Bu zamana kadar silinen tek ordu bu mudur?Kim bilir kaç kişi saçma sapan cezalar alıp askeri silinmiştir...Benim gözümde gece birlikleri kaliteli bi rakiptir ama bu yapılan saçmalıktır.Hadi diyelim hesaplarınızı sildiniz eminimki bir çoğunuz 2 ay sonra başlicak servera tekrar gelceksiniz...Peki bu silim kararı ne işe yarayacakBu haberi üzüntü ve hayal kırıklığıyla karşılıyorum çok yetersiz bi kaçış sebebidir kimse yanlış anlamasın mh'nin yaptığı saçmalıktır ama sizin serverı terkedip gitmeniz daha büyük saçmalıktır

dip:burda s6'da oynanayan kişiler var zamanında hiv birliklerinin aldığı ceza nerdeyse bunun on katıydı ve bir sürü kişi arkasına teneke bağlayıp gülmüştü(alınacak kişiler üstüne alınsın onlar kendini biliyo)şimdi ben onlara gülüyorum
    Tamam sen gülmeye devam et o zaman

s1 Madman, s4 Beyaz Fırtına,s7 BeyazFırtına,x
    2 BeyazFırtına,s5 Beyaz CiQhoLaTa, x3 BeyazFırtına,s1 BeyzFrtına&ReiS

Uye Rutbesi

Alıntı Harsh Times kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Tamam sen gülmeye devam et o zaman
    güldüğüm adamlar zamanında hiv birliği sildiğinde gülen adamlar hesabın ceza almasına üzüldüm lafı cımbızla çekme!!!
    JoKeR53 tarafından (10-03-2017 Saat 15:25) değiştirildi.

Alıntı JoKeR53 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    güldüğüm adamlar zamanında sildiklerinde gülen adamlar hesabın ceza almasına üzüldüm lafı cımbızla çekme!!!
    bir sıfır fazla söylüyorlar ben ona gülüyorum 17k baltaya 5k toytondur o.

zekiyim ama aptal değil.
    zekiyim ama aptal değil.
    Birileri demişler hakkımda o öldü, şimdi yazsınlar Liseli geri döndü..
    Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

Yapılan usulsüzlüklere artık dur demenin vakti gelmiştir. Serverin 50. gününde osirisin serverin en büyük ordusu silinmiş ve %90 ceza ile hesabı açılmıştır.

Serverin bu zamanında cequ hesabına yapılan aynı olayın karşısında dimdik duracağız. Cequ hesabına yapılanlar geri alınmadığı takdirde NO FEAR BİRLİKLERİ olarak bütün ödemelerimizi geri çekeceğimizi açıklıyorum.

Uye Rutbesi

@Giyotin PALA tarafından (11-03-2017 Saat 16:58) değiştirildi.
    s1. PSIKOCERMEN

Uye Rutbesi

Reisleme operasyonu pert

s1. PSIKOCERMEN

Uye Rutbesi
    çiçili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı @Giyotin PALA kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Reisleme operasyonu pert

Ayyıldız ailesine tebrikler güzel raporlar
    TR8 KÜRŞAD_40 CERİ TR5 GLACİER S3 DESPİSE53 S6 AGRESİFHADEME S1 VSUA ,CİCERO53,ROMALI KASAP S12 MABED,S17 CRB_WARİOR 3X DREAMSOLDİER ...
    BÜYÜK ADAM OLMANA GEREK YOK ADAM OL YETER.

Toplam 9 Sayfadan Sayfa 8 İlkİlk ... 6789 SonuncuSonuncu