Toplam 12 Sayfadan Sayfa 12 İlkİlk ... 2101112
Toplam 114 adet sonuctan sayfa basi 111 ile 114 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: xKaNaKaN Birlikleri

Alıntı Maskeli SÜVARİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Durun siz kardeşsiniz

ahahaha işte buna gülerimmmmmmmm arabeks kokan replik

Uye Rutbesi
    WaNDaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı LASTANG kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    hep yalan yanlış konuşduklarından dolayi eleştri yiyolar ve gelelim s2ye 10tane birlikleri var her birlige yerleşdirmişler 2-3üye sayılarımı cok gorunsun istiyorlar ve önüne gelenle birleşme yapmaya çalışıyorlar server bası asıp kesen kişiler suan profillerini sildiler ve amacları wow yıkmakmış sadece 50 deil 30günü göremezler diyorum bu server nasıl bu kadar iddiali konusuyorsun dersenizde daha ikinci köyü atan adamlari bile yok bu adamlarin tek amacı var arkadaş olduklari 5-10 kişi var onlar yıkılmasın gerisi yıkılsın bize dokunmasinlar yeter mantığındalar ama bu gidişle zor
    +olarak genel başkan olan muco genel başkanlıkdan cekildi bence rezil olmuşa benziyor
    He bi sen doğrusun dostum.Dediğin tanesine katılsam emin ol söylerim.İçinde olmadan nelerle uğraşıldığını görmeden laf atma.Bu kadar nerenize battık anlamafım bi rahat bırakın da şu alttarafi oyun dedigimiz şeyi oynayalim.Kasmayin bu kadar kastirmayin.İstedigimiz gibi hareket ederiz veya etmeyiz istersek herkes 1 birlik acar.Oyun anlayisimiz farklidir.Bizimle ilgili hicbirsey sizi irgalamaz.
    S3 - İSTİKLAL - WaNDaLL

Uye Rutbesi
    WaNDaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı bysfatih kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    uzatmak degil sadece soru rahatsiz oldun sanirim ?ohoo boyle de birliik baskani olmaz.hemende serteyatiyor )
    Kendini bu kadar batırma iyi niyetli gordugum insanlar arasindan cikiyorsun uzatma kendini kotu gosterme.Yaptik ettik biraz ciddiyet yeter dostum.
    S3 - İSTİKLAL - WaNDaLL

Alıntı xMucopauLx kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Kanka bırak ağlasınlar çok isteyen server 7 bakabilir biz değildik köy reisleten çekip giden süvariler gibi hdşajds

ayrıca server 7 de şuanda birlikler sıralamasında daldırıda savunmada 1.olan belli kasma kendini bunlar burdan ağlarlar
    dedi ve tılsımları göremedi :/ ahh muco ahh bir bilsen seni ne kadar özledim ben varım sen yoksun
    -Süvari-
    KARA KALPAKLI

Toplam 12 Sayfadan Sayfa 12 İlkİlk ... 2101112