Toplam 3 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 123
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 29 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kendi reisini kesen Ulviii :)

Alıntı SİYAH kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    İnsanlara sevgi ile yaklaşıyorum zaten hissedemiyormusun

ben hissedemedim lakin han birliklerinden siyah lara geçen arkadaşlarımız hisseymiş olmalıki
    boyunduruğunuz altına girmek istediler
    oyunu kendi isimleriyle değilde siyah sığıntısı olarak devam etmek istediler

Alıntı Nicholai Hel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    pembe oda kucak açar tüm insanlığa..
    Bizim işimiz bu yahu

Siyah Ulann..!

hani sizin açık siyah renkteki gözlüklü handan geçme byasiniz nereye kayboldu bugün yokmu
    muhtemelen yine kendi multisini reisliyor onunda raporunu paylaşır bugün
    adam kendi kendine patladı gitti yaa primi el emeği ile yapıyor helal

Alıntı HANBİRLİKLERİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    hani sizin açık siyah renkteki gözlüklü handan geçme byasiniz nereye kayboldu bugün yokmu
    Berat az bi sus allasen sus ya cidden çekilmiyor şu ota çime atlamaların

İmtihanımız, söyleyemediklerimizden.

Banned Yasaklı Kullanıcı

tabi dayak yemek bağımlılık yapıyor olsa gerek
    yok canım estağfurullah,sizinkiler mancınık sporuna çok yatkın ondan

ben uyarayim de

Alıntı Nicholai Hel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    tabi dayak yemek bağımlılık yapıyor olsa gerek yok canım estağfurullah,sizinkiler mancınık sporuna çok yatkın ondan
    ben uyarayim de

videodaki atarlı arkadaş gözlük taksa cuk olacak gözlüksüz o kadar benzememiş

Alıntı mmrd kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Berat az bi sus allasen sus ya cidden çekilmiyor şu ota çime atlamaların

tamam arkadaşım az bir susayım ama neden siyah oldunuz takıldığım nokta bu han isminde güzide birliğimiz vardı değdimi siyah olmaya bu beni gerçekten üzdü ben hanbirliklerinin çok iyi yerlerde iyi şekilde oynayacağına inanıyordum ne hale getirildi birliğimiz

tamam arkadaşım az bir susayım ama neden siyah oldunuz takıldığım nokta bu han isminde güzide birliğimiz vardı değdimi siyah olmaya bu beni gerçekten üzdü ben hanbirliklerinin çok iyi yerlerde iyi şekilde oynayacağına inanıyordum ne hale getirildi birliğimiz

Bu sekilde parazit olmaktan zevk alan bir zihniyetin reel hayatinda muhattap olmak zorunda kalan kisilere Allah sabir ve kolaylik versin,gerçi bu zihniyetin muhattap olacagi insanlar olmadigini da tahmin ediyorum,Eger sen gercekten dedigin gibi HAN birliginde oynadiysan ,hatta MMRD murat in dedigi kisi berat sen isen ve o olusumun yönetiminden biri isen ve o birlikten cacik olmayacagini göremediysen senden de cacik olmaz,Sahsim adina Baskanlari exclence denen kisi 9 tarlaliyi merkez aldigi an da onlardan bir cacik olmayacagini anladim,karsimizda da Vefa gibi onlardan 1 tik ilerde fakat 1 asker ve 1 manço ile feyk atan genel yöneticilerini de gördükten sonra farkli bölgede olmasina ragmen daha önceden de tanistigimiz arkadaslarla birlikte olmaya karar verdik,Sizin vizyonunuz bizim yaptiklarimizi hayal edemez,server sonunda görürsünüz zaten,ayrcia cok güzel bir olusumdu da neden hesaplari silip gittiniz,bizim gibi bu bölgede 10 kisi ile herkese kafa tutma cesaretiniz yokmuydu?,yada oyun biliginiz veya cesaretiniz yokmuydu ? dedim ya sizde o vizyonda da o bilgide yok siz gidin kumda oynayim ,kahramanla vahalari kesin yagmalayin ve artik birazcik gururunuz varsa da bu sayfadan gidin milleti rahat birakin,Bizde yikildigimiz ve yiktigimiz raporlari rahat rahat paylasalim

Alıntı thementalist kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bu sekilde parazit olmaktan zevk alan bir zihniyetin reel hayatinda muhattap olmak zorunda kalan kisilere Allah sabir ve kolaylik versin,gerçi bu zihniyetin muhattap olacagi insanlar olmadigini da tahmin ediyorum,Eger sen gercekten dedigin gibi HAN birliginde oynadiysan ,hatta MMRD murat in dedigi kisi berat sen isen ve o olusumun yönetiminden biri isen ve o birlikten cacik olmayacagini göremediysen senden de cacik olmaz,Sahsim adina Baskanlari exclence denen kisi 9 tarlaliyi merkez aldigi an da onlardan bir cacik olmayacagini anladim,karsimizda da Vefa gibi onlardan 1 tik ilerde fakat 1 asker ve 1 manço ile feyk atan genel yöneticilerini de gördükten sonra farkli bölgede olmasina ragmen daha önceden de tanistigimiz arkadaslarla birlikte olmaya karar verdik,Sizin vizyonunuz bizim yaptiklarimizi hayal edemez,server sonunda görürsünüz zaten,ayrcia cok güzel bir olusumdu da neden hesaplari silip gittiniz,bizim gibi bu bölgede 10 kisi ile herkese kafa tutma cesaretiniz yokmuydu?,yada oyun biliginiz veya cesaretiniz yokmuydu ? dedim ya sizde o vizyonda da o bilgide yok siz gidin kumda oynayim ,kahramanla vahalari kesin yagmalayin ve artik birazcik gururunuz varsa da bu sayfadan gidin milleti rahat birakin,Bizde yikildigimiz ve yiktigimiz raporlari rahat rahat paylasalim

öfföff
    bu kadar yazıyı okuma zahmetinde dahi bulunmadım eminimki mesaj içeriğinde kayda değer birşey yoktur

Toplam 3 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 123