Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Herkesin fake bot hesabının açılması

Varsayılan Herkesin fake bot hesabının açılması

Merhaba arkadaşlar serverde herkesin bir bot fake'i var. Biraz önce merkez köyüme hammadde atacağım ismi girdim başka bi hesap çıktı baktım benim profilim vs. Tamamen aynısı. Sonrasında başkalarına baktım bir sürü var.

Bu botlar boş yere açılmıyor madde ve savunma satılıyor.

Muhtemelen klonlama sistemi ile bot olduğunu gizlemeye çalışıyor bu hesaplar.

Alıntı TheManwe kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar serverde herkesin bir bot fake'i var. Biraz önce merkez köyüme hammadde atacağım ismi girdim başka bi hesap çıktı baktım benim profilim vs. Tamamen aynısı. Sonrasında başkalarına baktım bir sürü var.

Bu botlar boş yere açılmıyor madde ve savunma satılıyor.

Muhtemelen klonlama sistemi ile bot olduğunu gizlemeye çalışıyor bu hesaplar.
    Malesef bundan herkesin haberi var olmasına rağmen bunlara göz yumuluyor burdada konusturmuyorlar birazdan konu kitlenir kanıt yok denilip
    **MİZAH**

İZAH GEREKİYORSA MİZAH DEĞİLDİR

Kıdemli Üye
    Uye Rutbesi
    ultrAslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

link atar mısın kardeş
    OLD BUT GOOD

ltx Game of Teuton & s9 Serintürk & Inx Game of Teuton

Hepsiyle iletişime geçmeye çalıştım cevap veren yok hammadde satan hesaplar bunlar olmalı.

Geçen bi baktım benim profilin aynısı köy ismim bile aynı bi tane oyuncuyla.
    Mesaj attım okundu geri dönülmedi. Bu oyun çığrından çıkmış iyice. Bununda baş sorumlusu Adminler ve sonrasında HAN Birliklerinde olan oyunculardır. Bu tipler bitmediği sürece bu oyun çok tehlikeli yerlere gelecek.

-
    Burakx | Sır

Evet Burakx, bende denedim öyle. Adminler dinlemiyor malesef, Han birliğindeydim bir dönem E'de.
    Zanaşa Nazdrovia COF!
    Manwe

Hesabım multi hesap sebebi ile kilitlenmiş.hesabı açalı 24 saat olmadı ve herhangi bir multi hesabım yok.multihunter sorunu çözemiyor admine mail attık cevap yok.keyfi uygulamalar devam ediyor.insanları oyundan soğutmak dışında profesyonel bir yönetim ve sistem yok.cezalar standarta bağlı değil haksız yapılan uygulamaların zararları telafi edilmiyor.
    otomatik mesaj geliyor diğer hesaplarınızı silin diye hangi hesap deliricem ulan daha açalı 24 saat olmamış tek hesabım bu.hatalarını kabul etmeyen keyfi yöneten bu yöneticiler olduğu sürece maalesef travian azalarak biter

Alıntı moza80 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    hesabım multi hesap sebebi ile kilitlenmiş.hesabı açalı 24 saat olmadı ve herhangi bir multi hesabım yok.multihunter sorunu çözemiyor admine mail attık cevap yok.keyfi uygulamalar devam ediyor.insanları oyundan soğutmak dışında profesyonel bir yönetim ve sistem yok.cezalar standarta bağlı değil haksız yapılan uygulamaların zararları telafi edilmiyor.
    Otomatik mesaj geliyor diğer hesaplarınızı silin diye hangi hesap deliricem ulan daha açalı 24 saat olmamış tek hesabım bu.hatalarını kabul etmeyen keyfi yöneten bu yöneticiler olduğu sürece maalesef travian azalarak biter
    hocam para vermeyi denedinmi ? Belkı öyle acılır

Smod & Event Manager
    Forum Super Moderatoru

hayaligenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merhabalar ;

Konunun muhattabı bellidir işlemi yapacak kişilerde . Oyun forumun da şu şunu kullanıyor bu bunu yapıyor demek , söylemekten öteye geçmeyek bir eylemdir. Keza MH ve Adminler forum üzerinden değil oyun hesaplarından atılan ticketlarla işlem yapmaktadırlar. Bunu server MH sine ya da admin@travian.com.tr ye ticket atyıp belirtmeniz gerekmektedir.

Bu bağlamda söylemlerinizi ispatlarınız ile birlikte lütfen oyunun ilgili yetkililerine başvuru yapınız. Hala sonuç alamadığınızı düşünüyorsanız farklı mercilere başvurma hakkınız mevcuttur.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Keyifli Forumlar
    __нαуαℓιgєηc__
    $єηισя $üρεƦ ʍøδαƦεтöƦ & ευεπт ʍαπαĝεƦ
    тяανιαη тєαм – тя

Alıntı Nicholai Hel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Federal ajan hayali imdb 9.9 tür polisiye/dram.

Ruhum özlem duyuyor, baharsız geçen yıllarıma...
    by hayaligenc