Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Her Taraf Multi Doluyken Oyunu Nasıl Oynuyoruz?

Uye Rutbesi
    alpaylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Varsayılan Her Taraf Multi Doluyken Oyunu Nasıl Oynuyoruz?

Şu konuda bir taktik alsam içim ferahlayacak...

Uye Rutbesi

Alıntı alpaylan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Şu konuda bir taktik alsam içim ferahlayacak...
    0 multim bulunmakta okadar altında harcayan biri değilim gayette oynuyorum

Uye Rutbesi
    alpaylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hocam adamlar sürekli multi yağmalıyor, benim etrafımda natar bile yok yağmalayacak boş vahalara yürüyorum anca
    These violent delights have violent ends.

Oyun yıl geçtikçe bataklığa döndü. Bütün serverlarda toplu bırakma yapacaksın ondan sonra anlayacaklar. Zaten oyuncu sayıları az tamamen kapanırlar
    Alıntı Polat ALEMDAR kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    YA AV OLACAKSIN YADA AVCI AMA ASLA AVI AVCIYA GÖTÜREN ÇAKAL OLMAYAKSIN!

Haftalık 5-10m yağma yapıyorum.sadece natar yağmalıyorum bir haftada en az 1000 natar kesiliyor.100m yağma yapan adam ise neredeyse sıfır asker kaybederek yapıyor!

adamlar şifre paylaşımı ile tek elden 4 hesaptan saldırı atıyor bariz bir şekilde şikayet ettiğimizde sonuç alamıyoruz.Neden? Çünkü multihunter ile arkadaş eş dost ahbap çıkıyorlar.vpn kullanarak ip değiştirerek onlarca hesaba girip kendilerine def basıyor yağma köyleri yaratıyorlar.

taktik isteyen arkadaş işin gücün yoksa açarsın 20 tane farklı hesap vpn ile ip değiştirerek girersin sürekli kendine def basıp boş köyleri de yağmalarsın ha bir de multilerle dost olursan tadından yenmez.

Alıntı moza80 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Haftalık 5-10m yağma yapıyorum.sadece natar yağmalıyorum bir haftada en az 1000 natar kesiliyor.100m yağma yapan adam ise neredeyse sıfır asker kaybederek yapıyor!

adamlar şifre paylaşımı ile tek elden 4 hesaptan saldırı atıyor bariz bir şekilde şikayet ettiğimizde sonuç alamıyoruz.Neden? Çünkü multihunter ile arkadaş eş dost ahbap çıkıyorlar.vpn kullanarak ip değiştirerek onlarca hesaba girip kendilerine def basıyor yağma köyleri yaratıyorlar.

taktik isteyen arkadaş işin gücün yoksa açarsın 20 tane farklı hesap vpn ile ip değiştirerek girersin sürekli kendine def basıp boş köyleri de yağmalarsın ha bir de multilerle dost olursan tadından yenmez.
    Hadi herşeye tamamda tek elden saldırı çıkılmasının neyi yanlış ? Operasyon dediğin 10 kafadan değil 1 elden yönetilir. Yani Türkler gelişmesin hep amatör amatör oynamaya devam etsin sonra turnuvaya gidin tılsımı göremeden nüfusunuz 0 ı görsün. Milletin işine tabi gelmez herkes amatörce oynasın kendide rahat olsun iyi gözüksün. Yok öyle bir dünya. Bu oyunda kendini geliştiren çıtayı yükselten herşeyi yapıcaksın. Operasyonu tek elden de yapıcaksın multide kullanacaksın görev dağılımıda yapacaksın. Adam bu kadar yağma nasıl yapıyormuş ağlıyor herkes. Adamlar 5 kişi saldırı oynayacağına 2 si saldırı 1 hesapta 2 si yağma Hesabı 1 î def açıyor. Hepsi 1 hesaba çalışıyor. Siz birbirinize ally geçilince madde atmıyorsunuz sonra bu adamlar nasıl yapıyor. İyi oyuncunun yağması defansı vede askeri kötü oyuncunun çenesini yorar. Burdada bir sürü konu açılmaya devam eder bu mantıkla. Madde alımını istisna tutuyorum onu desteklemem. Ama zaten iyi oyuncu için karşının madde almasının önemi yok her türlü tokatlar.

Alıntı Haci Vosvos kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Hepsi 1 hesaba çalışıyor. Siz birbirinize ally geçilince madde atmıyorsunuz sonra bu adamlar nasıl yapıyor.
    Çok doğru!

Uye Rutbesi
    Unique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Her zaman diyorum tek hesapla oynayın diye.
    Diabe-i Ezel Mutabakatı
    Aslanlar, İnsanlarla Pazarlık Yapmaz

speed serverında multi travian ustalarını görebilirsin

Uye Rutbesi
    çiçili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı OXO kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bir ihtimal aha var , oda oyunu bırakmak
    en mantıklısı
    TR8 KÜRŞAD_40 CERİ TR5 GLACİER S3 DESPİSE53 S6 AGRESİFHADEME S1 VSUA ,CİCERO53,ROMALI KASAP S12 MABED,S17 CRB_WARİOR 3X DREAMSOLDİER ...
    BÜYÜK ADAM OLMANA GEREK YOK ADAM OL YETER.

Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu