Anket sonuçlarını görüntüle: GEREKLİ MADDELER UYGULANSIN MI

Katılımcı sayısı
43. Bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • EVET

36 83.72%
  • HAYIR

1 2.33%
  • İlgilenmiyorum

6 13.95%
Toplam 9 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 86 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cesaret gerektiren anket

Banned Yasaklı Kullanıcı

Question Cesaret gerektiren anket

ARKADAŞLAR MALUMUNUZ SERVERİMİZİ ZEHİR EDEN KULLANICILAR VAR. HAMMADDE SATAN KİŞİLERİN EKMEĞİNE YAĞ SÜREN VE DİĞER OYUNCULARIN HAKKINA GİRİYOR MUYUM DİYE GRAM DÜŞÜNMEYEN BENCİL İNSANLAR ! BEN BİR OYUNCU OLARAK ANKET YAPICAM BAKALIM GERÇEKTEN BENİM GİBİ DÜŞÜNÜYOR MUSUNUZ MERAK EDİYORUM. ÇÜNKÜ KİMSENİN ADAM AKILLI BİR TEPKİSİ YOK.

1-HAMMADDE SATAN HESAPLAR, İLGİLİ OLDUĞU HESAPLARIN HEPSİ KİTLENİR
    2-HAMMADDE SATIN ALAN HESAPLAR, (YAĞMA MODUYLA OYUN KURALLARINA UYGUN ŞEKİLDE YAPMIŞ OLSA BİLE) KİLİTLENİR
    3-HAMMADDE SATIN ALAN HESAPLAR %80 CEZA YER (TARLA DAHİL)
    4-HAMMADDE SATIN ALAN HESAPLARIN ASKERLERİ SIFIRLANIR.

Bu dört madde hayata geçirilse sizce ne kadar etkili olur ? Dediğim gibi cesaret anketi.

"Lütfen altına saçma sapan savunmalar, yorumlar yapmayınız."
    mmrd16 tarafından (03-01-2017 Saat 13:08) değiştirildi.

Uye Rutbesi

Demekki travianında bundan bi çıkarı varki hiç bişey yapmıyolar sence mh bilmiyo mu kimin madde satıcısı kimin multisi kimin script kullandıgını bilmiyo mu bal gibi de biliyo tek bi hareketle hepsini temizler demekki işine gelmiyo burda bütün suç travian yönetiminindir sen bunu yapanlara ses cıkarmasssan adam daha beterini yapar nasılki savcı suçlu olanı serbest bırakırsa travianda aynısını yapıyo
    Dip:Yazım muhtemelen modlar tarafından silinir burdan Siyah ulan(burak)ve robinvanreysi(kadir)selam yolluyorum

Banned Yasaklı Kullanıcı

oyumu evet olarak veriyorum rahat ediyorum

Uye Rutbesi
    Sinanhoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı mmrd16 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR MALUMUNUZ SERVERİMİZİ ZEHİR EDEN KULLANICILAR VAR. HAMMADDE SATAN KİŞİLERİN EKMEĞİNE YAĞ SÜREN VE DİĞER OYUNCULARIN HAKKINA GİRİYOR MUYUM DİYE GRAM DÜŞÜNMEYEN BENCİL İNSANLAR ! BEN BİR OYUNCU OLARAK ANKET YAPICAM BAKALIM GERÇEKTEN BENİM GİBİ DÜŞÜNÜYOR MUSUNUZ MERAK EDİYORUM. ÇÜNKÜ KİMSENİN ADAM AKILLI BİR TEPKİSİ YOK.

1-HAMMADDE SATAN HESAPLAR, İLGİLİ OLDUĞU HESAPLARIN HEPSİ KİTLENİR
    2-HAMMADDE SATIN ALAN HESAPLAR, (YAĞMA MODUYLA OYUN KURALLARINA UYGUN ŞEKİLDE YAPMIŞ OLSA BİLE) KİLİTLENİR
    3-HAMMADDE SATIN ALAN HESAPLAR %80 CEZA YER
    4-HAMMADDE SATIN ALAN HESAPLARIN ASKERLERİ SIFIRLANIR.

Bu dört madde hayata geçirilse sizce ne kadar etkili olur ?

"Lütfen altına saçma sapan savunmalar, yorumlar yapmayınız."
    kesinlikle katılıyorum.
    hatta daha fazlasını da öneriyorum.
    verilen %80 cezaya tarlalar da dahil edilmelidir. yoksa cezanın caydırıcılığı kalmıyor. adam aldığı madde ile tarla basıyor. üretim yükseliyor. ondan sonra siz gidip tarlalara dokunmadan ceza verdiğinizde hesap biraz altın harcanarak hemen toparlanıyor. böylece cezanın bir hükmü kalmıyor.

onun dışında her hesabın bir cep telefonu numarasına kaydedilmesi lazım. hesap açarken telefona gönderilen onay kodu ile hesap açılmasının sağlanması lazım. bir telefon numarası ile bir serverda sadece bir hesap açılması sağlanabilir. bu işlem yapıldığı takdirde bir adamın gidip birkaç yüz, belki de birkaç bin hesap açılması engellenmiş olacaktır.
    Uzlaşmaya değil, sawaşmaya geldik...
    ڪےiy∂H

Banned Yasaklı Kullanıcı

Alıntı Sinanhoca kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    kesinlikle katılıyorum.
    hatta daha fazlasını da öneriyorum.
    verilen %80 cezaya tarlalar da dahil edilmelidir. yoksa cezanın caydırıcılığı kalmıyor. adam aldığı madde ile tarla basıyor. üretim yükseliyor. ondan sonra siz gidip tarlalara dokunmadan ceza verdiğinizde hesap biraz altın harcanarak hemen toparlanıyor. böylece cezanın bir hükmü kalmıyor.
    Teşekkürler değerli yorumunuz için. Bahsettiğim %80 ceza aslında Tarlaların dahil edilmesiyleydi fakat tam olarak belirtemedim.

Banned Yasaklı Kullanıcı

S7 birlik başkanlarına genel olarak mesaj atıp buraya davet ettim. Tek bir birlik hariç. Malum onlar konu sebebi. Anketimize gelen oy sayısı tepkimizi belirtecektir. Lütfen yorum ve önerilerinizi esirgemeyiniz anketi güncel tutalım.

Evet oyunu verdim sadece merak ediyorum herkes şikayetçi( burada yazan arkadaşları tenzih ederim) bu malları kim alıyor?
    AyyAş&KeDİ

Banned Yasaklı Kullanıcı

Top10 yağma listesine girdiğinizde daha önce hiç görmediğiniz, görmeye alışık olmadığınız oyuncular var. O oyuncuları haritanıza ortalayın ve yanındaki 100 nüfus altındaki oyunculara bakın. Bu ikiliden biri ham satan, diğeri hammaddeyi alan kişi.

Uye Rutbesi

Uzun ve karışık bir yazı olmuş olabilir. Vaktinizi aldıysam affola. Sadece içimdekileri paylaşmak istedim. Çünkü artık arama motoruna travianın t sini bile yazasım gelmiyor haksızlıktan adaletsizlikten dolayı. Şimdi adalet günlük yaşamda var mı ki burada olsun vıdı vıdıcıları gelmeden şunu söyleyeyim; adalet sen sustukça sağlanmaz sen sesini çıkartmazsan güçlü olan güçsüzü daima ezer.

Konuya gireyim artık,

Her yıl ortalama 1 ekip (20-45 kişi civarı) sırf bu multihunter admin umursamazlığı ve de madde gümüş satın alımı karşısında oyundan zevk alamamaktan oyunu bırakmakta iken ısrarla gerekli önlemler alınmıyor.

Steamden ekip olarak oyun alıp oynuyoruz cidden hem daha ucuz hem de daha az vakit harcıyoruz. Tabi ki içimizde zaman zaman travian oynama isteği olmuyor değil fakat bu şartlar altında oyundan keyif almak yerine stres olmaktayız.

Son 3 yıldan beri açılan her server ilk 1 hafta 404 502 hatalarından geçilmiyor. 50-100 multi açan hesaplar yakalanmıyor madde alanlar yakalanmıyor neden bu oyunu oynayalım? Albenisi kalmıyor gün geçtikçe. Grafiksel anlamda bu zamana kadar çok bir şey beklemedik. Sırf grafikler kötü ve de tık tık oyunu olduğu için yeni oyuncu gelmiyor gibi bir şey. Bari elinizdeki oyuncuları kaybetmeyin.

Her 1-1.5 ayda server açmak zorunda değilsiniz. Adam gibi kuralların uyulduğu aktif 4 server olsun zaten yeter diye düşünüyorum. Şuan 1 tane Roa 1 tane 3x 6 tane de 1x server var. S5 tamamen çöp bir server. Bu serverdan sonra açmayın derim boşa multihunter çalışmasın (çalışıyor mu onu da bilemiyorum )!! Server3 ve Server4 ünde ağım şahım serverlar olduğunu düşünmüyorum alt yapıyı 6 servera vermek yerine 3 servera vermek daha mantıklı değil midir? Zaten hileler madde alımları bitince rekabet ortamı artacaktır.

Şimdi gelelim Foruma;

Forum oyun hakkında tartışma yeri malumunuz ama oyun içi hesap kilitlenme şikayetleriyle ilgili bir çözüm olmuyor çok ilginç. Canlı yardım gibi bir olayın gelmesi gerekmekte bence traviana. En azından anlık olmasa bile 2 saat içinde olayların çözüme kavuşması akan bir oyun şart.
    Forumda üye rütbelerini düzenlenemek yerine bir kere de hadi arkadaşlar siz şikayetlerini söyleyin hep beraberler yönetime bildirelim denilsin. Siz almazsanız biter bu hile hurda olayı denilmesin.
    2014-2015 S5 Mercedez // 2015-2016 S5 Ç&T Mercedez
    2016-2017 S5 Ç&T Tekir

Uye Rutbesi

+++ yapılması gereken bu bencede.

Toplam 9 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu