Toplam 14 Sayfadan Sayfa 1 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 134 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: şiva birlikleri

Varsayılan şiva birlikleri

Selamlar , şimdi ŞİVA birlikleri hakkında öz geçmiş vereyim birligimiz köklü bir geçmişe dayanmaktadır..

ilk önce galiba s3 serverında MKF birliklerinde oynayan arkadasımız , orada rakıple cok fazla samımıyet kurarak saldırı ve opersayonlarda sıkıntı yaratmıs ( galiba nar birlikleriydi rakıp ) ve kendı boglesınde kendı bırlıgı ıle savasır hale gelmıstır , kendılerı ıcın problem yasamayı goze alan şiva arkadsımız sonra nedense s1 de NAR birliklerinden keremlede sorun yasayıp ordanda ayrılmıstır ,

Daha sonrada kç brliklerinde yine kişisel bir oyuncu anlasmazlıgından dolayı cıkıp bı muddet kendı bırlıgıne karsı dırenmıs savasmıs ama eline birsey gelmemıs

Daha sonra yolumuz s2 ye düştü birligimizi orada devam ettirdijk ,

Önce SÜVARİ birliklreinin genel baskanın hesabında yer alarak birligin ambıyansını bozup hem bırlıgın dagılma noktasına gelmesını hemde Genel Baskanın bırlıkten ayrılmasına nedne olmus hatta o baskanın bı daha travıan oynayabılecek durumu bıle kalmamıs ,bu sebepten oturu daha sonra aynı s2 serverında Oguz ve Marka birliklerinde yer aldık , Marka birliklerinde biriyle yasamıs oldugu sorundan dolayı bırlıkten cıkıp Adamus bırıklerıne yanastık , daha sonrada server sonuna dogru onlar bızı tum server korumasıan ragmen onlarlada tartısıp hopppppp s7 serverına geldık...

Burda poyraz birliklerinden biri ile ortak hesap actık hesabın adı VISENTY mıe galiba boyle birsey , asıl VISENTY nın bize guvenıp hesabı ac ortak olalım demesı ıle oyuna basladık , VISENTY ısmı ona aıt cunku ,
    sonra hatrı sayılır altın verıp KP veren mıgferı alıp belirledigimiz noktaya köy atmaya karar verdık ,

Bırlık ws tolantısında eskı bır dostu ortagımdan rıca etmıs siz sura atsanızda oraya ben atsam olurmu dıye , eee bızım ortakda tabı eskı dostunu kıramamıs tmm demıs ama bız şiva yücee şiva bir dostun rıcasını bıle hıce sayıp tartısma yaratıp köyü yine istedigimiz yere atmış bulunduk, para bizde çünkü..

Daha sonra birligimizde bir arkadas sevgilisine jest yapmak için yonetımde adını KRALICE yaptı ama bız o bırlıgın tek kralıcesının bız olabilecegi gercegini gözlerine soktuk ve birlikten cıkıp hesabın adını KRALİÇE olarak degiştirdik , bana guvenıp hesap actıran poyraz oyuncusu vısenty'nınde köyu boylece yalan oldu

o arada yeni gözagrım SİYAH birliklrei ile iletişime gectim cunku poyrazıda artık birliklerime katmıstım sıra senelerdır ısım degıstırmeyen yuksek irade ile devam eden SIYAH birliklerinde idi ve sonunda orayada gectım , ilk once 2-3 kişiyi duygu somurusu ıle etkim altına aldım ama yetkılı bırısı bunların hepsını ogrenıp tavır koydu ama nerdeee biz yüce şiva agırlıgımızı koyup etki altına aldıgımız ınsanları kullanarak 8-10 yıllık dostların arasına gırıp dostluklarını bıtırmek pahasınada olsa sıyaha yerlestık... tabi ismimiz ŞİVA oldu

Şİmdi sen şiva , sen kendın mı durust dıyorsun oyuncu dıyorsun , su yukarıda yazılanlar ben yazarken yoruldum , az bı yavaşla... kaç birlik dagıttın maşallahın var

Haaa dostların arasınada gırme gunah.. sen zaten normal biri degilsin bu bellı

yazarken atladıgım es gectıgım yerler olabilir , kısa bı arastırma ıle bunları edıne bildim..

MKF+KÇ+NAR+SUVARI+OGUZ+MARKA+ADAMUS+POYRAZ

şimdi SİYAH

Bunlar daha birşey degilki Biz sürekli uyardık siyahları ama adamlar dinlemiyor malesef.Kendileri kaybeder.

Montana masalı gıbı. Dostum sen harcanıyorsun yıllardır montanalı olmalısın hemde hemen
    osmancan71 tarafından (29-12-2016 Saat 14:04) değiştirildi.

Yahu siva miva bize etki edemez sen icini rahat tut. Biz bu tur mevzulara hicbir zaman boyun egmedik egmeyizde. Hesap isiyle ilgili birsey diyemem kim hakli kim haksiz bilemem. Hergun birisi tureyip bu birlikteligi bozmak icin elinden geleni yapiyor. Yillardir bunun icin ugrassalarda bunlara sadece gulup geciyoruz.. kim oldugunu bilmiyorum ama bu bos isleri artik birakip oyununa bak. Ayrica 10 senelik dostluk var ise bu bir oyun icin yikiliyorsa demekki dostluk yokmus ortada. Siyah denince sinanhoca ne derse o olur onun disinda kimseyi tanimayiz tanimayacagizda. Bu boyle oldugu icin 3-5 gunluk problemli insanlar bu birlige etki edemez...
    Doctor of Silence...

Hergun yeni bir baslik acmaya devam edin bizede eglence cikiyor. Bunlara bi taraflarimizla guluyoruz bak yine guluyorum
    Doctor of Silence...

Alıntı Babylon kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yahu siva miva bize etki edemez sen icini rahat tut. Biz bu tur mevzulara hicbir zaman boyun egmedik egmeyizde. Hesap isiyle ilgili birsey diyemem kim hakli kim haksiz bilemem. Hergun birisi tureyip bu birlikteligi bozmak icin elinden geleni yapiyor. Yillardir bunun icin ugrassalarda bunlara sadece gulup geciyoruz.. kim oldugunu bilmiyorum ama bu bos isleri artik birakip oyununa bak. Ayrica 10 senelik dostluk var ise bu bir oyun icin yikiliyorsa demekki dostluk yokmus ortada. Siyah denince sinanhoca ne derse o olur onun disinda kimseyi tanimayiz tanimayacagizda. Bu boyle oldugu icin 3-5 gunluk problemli insanlar bu birlige etki edemez...
    Aynen ya siyahlara montanalarda ıhanet etmıs bızım oynadınız sw de bızımkılere yardım etmişler sıva kımmıs sıyahlar montanaya göğüs germıs

Uye Rutbesi

Alıntı osmancan71 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Aynen ya siyahlara montanalarda ıhanet etmıs bızım oynadınız sw de bızımkılere yardım etmişler sıva kımmıs sıyahlar montanaya göğüs germıs
    hahhahahaha osman montana'ya fena kafayı taktın sen orhanrı yine hiç duymadığın küfürlere başvurabilir

Alıntı JoKeR53 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    hahhahahaha osman montana'ya fena kafayı taktın sen orhanrı yine hiç duymadığın küfürlere başvurabilir
    Yaşanmışlıklar konusulunca cevap veremıom orhanrıye genc adamım ben nerden bılem dolambaçlı lafları 4-5 kısıye sorarak öğreniyom bısı yazıo sorduklarım bıle tam bılemıyo

Adamuslu dostlar bize darilmisti gecen server niye dibinizdekini korumadiniz diye :/
    Sirf adamusa verdigimiz soz uzerine o arkadasa dokunmadik peki ne oldu wow zamani npc koyune daldi npc askerlerini kesti :/ birliginden cikip

Neyse niye konusuyorsam artik. Biz bunu yasadik çok şükür bunu dimdik atlattık olan birligimize ve arkadasligimidan ayrilanlara oldu.

Kim hakli kim haksiz tarafini geciyorum artık. Bize uzak dursun düsmanima yakin.

Kendisine travian hayatinda basarilar dilerim
    black süvari tarafından (29-12-2016 Saat 14:44) değiştirildi.
    -Süvari-
    KARA KALPAKLI

Toplam 14 Sayfadan Sayfa 1 12311 ... SonuncuSonuncu