Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yakışmayan şeyler

Banned Yasaklı Kullanıcı

Varsayılan Yakışmayan şeyler

Yahu Vefa birlikleri oyuncuları ne alemsiniz...

Bu nasıl bir acziyettir ki yağma köylerine def koyabiliyorsunuz Hemde ilk 100 deki hesaplar... Böyle şeylere ne hacet düzgün oynayın be abi Ne de olsa eninde sonunda elinizde kalacak o multiyle kastığınız köyleriniz...Bir de genel başkan yardımcısı Yav bakamıyorsan multine sal yağmalayalım be abi
    mmrd16 tarafından (28-12-2016 Saat 02:36) değiştirildi.

Alıntı mmrd16 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yahu Vefa birlikleri oyuncuları ne alemsiniz...

Bu nasıl bir acziyettir ki yağma köylerine def koyabiliyorsunuz Hemde ilk 100 deki hesaplar... Böyle şeylere ne hacet düzgün oynayın be abi Ne de olsa eninde sonunda elinizde kalacak o multiyle kastığınız köyleriniz...Bir de genel başkan yardımcısı Yav bakamıyorsan multine sal yağmalayalım be abi
    muratcım az kaldı sabret yakında burası aglayan vefalılarla dolucak ben ogretıcem yagma koyune nasıl def atıldıgını

Uye Rutbesi

Alıntı asiasi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    muratcım az kaldı sabret yakında burası aglayan vefalılarla dolucak ben ogretıcem yagma koyune nasıl def atıldıgını
    sen herkesi kendinle karıştırıyosun galiba sana cevap vermek istemedikçe sen forumda ağlıyosun arkadaşın yaptığını tasvip etmiyoruz dedik kusura bakma dedik sen hala deşelemeye devam et siz arkadaşlarınıza 20-30 nüfuslu yan köyü yıkmayı iyi ögretmişiniz belliki adamlar yan köylerden çıkmıyolar her konuda foruma gelip ağlayan birisinin burası vefa'dan ağlayanlarla dolcak demesi ayrı bi ironi he derdin varsa gelir yıkarsın bizde tebrik etmesini biliriz

Banned Yasaklı Kullanıcı

Alıntı JoKeR53 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    sen herkesi kendinle karıştırıyosun galiba sana cevap vermek istemedikçe sen forumda ağlıyosun arkadaşın yaptığını tasvip etmiyoruz dedik kusura bakma dedik sen hala deşelemeye devam et siz arkadaşlarınıza 20-30 nüfuslu yan köyü yıkmayı iyi ögretmişiniz belliki adamlar yan köylerden çıkmıyolar her konuda foruma gelip ağlayan birisinin burası vefa'dan ağlayanlarla dolcak demesi ayrı bi ironi he derdin varsa gelir yıkarsın bizde tebrik etmesini biliriz
    siyahlar hakkında bilgin yok fikrin bari olmasın az oyun öğrenin ondan sonra rakip olun
    oyunda 100. günden sonra ne poyraz ne vefa bırakacağız yıkılmadık.
    sadece önce vefadanmı poyrazdanmı başlayalım onu düşünüyoruz

Banned Yasaklı Kullanıcı

Alıntı JoKeR53 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Rionun yaptığı hilebazlığı ve bütün vefanın en az üç birlik dolusu multilerini ifşa etmek ne zaman ağlamak oldu? Hadi bizim yaptığımız gelip burda birkaç sitem, peki sizin bu oyun tarzına tepkiniz ne ? Gelip burda "rio sizi keser" "rio şunu yapar" "rio bunu yapar" demekten başka ne cümle kurdunuz... Vefanın 20 kafa hesabını multileriyle birlikte + raporlarla şurada ifşa ederim kalırsınız, çirkin cümlelere gerek yok...
    Bence klavyeni sakince bırak ve git whatsapp grubunuzda "bana ne zaman multi yağmalattırıp tarla bastıracaksınız" yaz

Uye Rutbesi

Rionun yaptığı hilebazlığı ve bütün vefanın en az üç birlik dolusu multilerini ifşa etmek ne zaman ağlamak oldu? Hadi bizim yaptığımız gelip burda birkaç sitem, peki sizin bu oyun tarzına tepkiniz ne ? Gelip burda "rio sizi keser" "rio şunu yapar" "rio bunu yapar" demekten başka ne cümle kurdunuz... Vefanın 20 kafa hesabını multileriyle birlikte + raporlarla şurada ifşa ederim kalırsınız, çirkin cümlelere gerek yok...
    Bence klavyeni sakince bırak ve git whatsapp grubunuzda "bana ne zaman multi yağmalattırıp tarla bastıracaksınız" yaz
    bu senaryodan güzel film çıkar senide başrol oynatırız hangi hayal dünyasındasın bilmiyorum ama kimse "rio asar rio keser" diye bi cümle kurmadı forumda hele ben hiç kurmadım multi vs.bulmuşundur yazarsın mh'ye gereğini yapmazsa mh yazarsın admine oda olmadı mı almanya merkeze yazarsın gelip forumda ağlama yeterki bıktım sizin ağlamanızdan senin ekürin gelicek burda abuk subuk konuşcak ben ona anladıgı dilden konuşunca ben agresifleşcem Ha Ha Ha
    Dip:son yazdıgın şeye cevap vermicem kişi kendinden bilirmiş senin gibi vasıfsız birine nasıl oynadıgımı anlatmicam içinizdeki dostlarım nasıl oynadığımı bilir zaten

Banned Yasaklı Kullanıcı

Haha senaryoymuş Koskoca VEFA G birliğinin önceki halini hatırlatmama gerek yok
    Hesapların alayı galya ve hepsinin nickleri "yapma" "etme" "kırma" "dökme"...
    Ve gerekeni yaptım zaten o birliği kitlettim Endişelenme yani deliği iyi tuttururum
    Senn gibi vasıfsız biri derken ... ? Haddi aşmaya ne hacet hocam...
    Görünen köy klavuz istemez Sizin içinizdeki dostlarım da bana diyor ki bu adamlar: "HARD MULTİ KASIYOR" Dilersen rapor getireyim de üçüncü (veya dördüncü, tam sayamadım) kez utanıp forumu terk edin.

Uye Rutbesi

Haha senaryoymuş Koskoca VEFA G birliğinin önceki halini hatırlatmama gerek yok
    Hesapların alayı galya ve hepsinin nickleri "yapma" "etme" "kırma" "dökme"...
    Ve gerekeni yaptım zaten o birliği kitlettim Endişelenme yani deliği iyi tuttururum
    Senn gibi vasıfsız biri derken ... ? Haddi aşmaya ne hacet hocam...
    Görünen köy klavuz istemez Sizin içinizdeki dostlarım da bana diyor ki bu adamlar: "HARD MULTİ KASIYOR" Dilersen rapor getireyim de üçüncü (veya dördüncü, tam sayamadım) kez utanıp forumu terk edin.
    nasıl konuşursan cevap da öyle olur bazı çok zeki arkadaşlar var içinizde kendilerini çok zeki sanıyolar multisi bizim birlikte yağmaladığım köye destek atıyo onlarada söyle 50 günü görürler mi bilmem hala multi diyosun ya şu oyunda multi kullanmayan kaç kişi var onu bi de bana hele multi kullanılmasa bu oyunda wow ordusu felan çıkmaz