Toplam 3 Sayfadan Sayfa 1 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Açık kanıt kaynak alışı

Varsayılan Açık kanıt kaynak alışı

Burdaki raporda 56 nüfüslü bir köyden 3m yagma yapan kral bir oyuncu görüyoruz ve ettğimiz şikayetlerin sonucu ne sıfır bu raporuda kendi birliğinden birisi gönderdi kendi adamları bile isyan etmiş artık

http://travian-reports.net/tr/report/148929a7412
    Bir kadının memnun oldum dediği tek yer tanışma faslıdır
    S6-ByAsi S1-ByAsi S9-ByAsi

Banned Yasaklı Kullanıcı

izmitliye çizik atacak mh&admin yok daha..

Alıntı ByAsi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Burdaki raporda 56 nüfüslü bir köyden 3m yagma yapan kral bir oyuncu görüyoruz ve ettğimiz şikayetlerin sonucu ne sıfır bu raporuda kendi birliğinden birisi gönderdi kendi adamları bile isyan etmiş artık

http://travian-reports.net/tr/report/148929a7412
    Sen forumda takılıcağına bas mançonu yık adamı Kaldı ki raporu alman için o birlikte bir hesabının olması lazım Sen adil oynamıyorken nasıl karşındakini kınıyorsun anlamıyorum,önce kendi önünü süpür sonra elaleme bakarsın...
    2014-2015 S8 Phantom-C&R , 2015 S3 Phantom-POYRAZ , 2016 S6 Indestructible-POYRAZ
    2016-2017 S7 Phantom-POYRAZ

Merhaba ;

Konuyla ilgili itirazlarınızı MH aracılığıyla yapabileceğiniz gibi admin@travian.com.tr ye de yapabilirsiniz. Ziraa oyun hesaplarınıza buradan müdahale edilemediği için konu hakkında herhangi bir netliğe ulaşamazsınız. Oyun yönetim ekibi sorununuza yanıt bulacaktır (!)

Gerekli açıklamayı ben kopyala yapıştır pardon uğraşarak yazdım. Ve sorunlarına çözüm buldular (!) Konuyu kilitleyebilirsiniz
    ts7 ~ Djinikayev
    S İ Y A H

Alıntı Phantom111 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sen forumda takılıcağına bas mançonu yık adamı Kaldı ki raporu alman için o birlikte bir hesabının olması lazım Sen adil oynamıyorken nasıl karşındakini kınıyorsun anlamıyorum,önce kendi önünü süpür sonra elaleme bakarsın...
    ister inan ister inanma cok da umrumda değil inanıp inanmamak bu rapor bana mesajla geldi hiç işim yok hesap acıp bunların ıcıne sokucam

Alıntı Huzeyfe kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Merhaba ;

Konuyla ilgili itirazlarınızı MH aracılığıyla yapabileceğiniz gibi admin@travian.com.tr ye de yapabilirsiniz. Ziraa oyun hesaplarınıza buradan müdahale edilemediği için konu hakkında herhangi bir netliğe ulaşamazsınız. Oyun yönetim ekibi sorununuza yanıt bulacaktır (!)

Gerekli açıklamayı ben kopyala yapıştır pardon uğraşarak yazdım. Ve sorunlarına çözüm buldular (!) Konuyu kilitleyebilirsiniz
    yazdık zaten hocam da gelen cvp ıncelenıyor oldu ıkı hesapta acık halde duruyor dunden beri

Alıntı ByAsi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ister inan ister inanma cok da umrumda değil inanıp inanmamak bu rapor bana mesajla geldi hiç işim yok hesap acıp bunların ıcıne sokucam
    Kesin mesajla gelmiştir Hep mesajla gelir , mesaj atan adam da amcaoğlun falan olabilir Bir de rapor ekran resmi değil fake de olabilir
    2014-2015 S8 Phantom-C&R , 2015 S3 Phantom-POYRAZ , 2016 S6 Indestructible-POYRAZ
    2016-2017 S7 Phantom-POYRAZ

baksana sen neyı cekemıyosun gel oyundakı nıckı solye bana sana tem vereyım benım hesabımın kımseden sakladıgı bısı yok gel bak hesaba gel yagma lıstelerı vs hersey acık gel

[QUOTE=OXO;2116464]Size

Sıla'dan BOŞYERE şarkısını armagan edıyoruz

Biz Almanya merkeze maıl attık resımler gonderdık RIO hakkında bı tık olmadı

MESELE rio degıl ben onu geçtım tmm o onların adamı eyv da bu gerı kalanlar ne oluyo ızmıtlısı patronu kel hasanı bu adamlar lıstede hıc yokken 3 4 gun sonra lıste basına oturdu

Uye Rutbesi
    ZaRBo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ağalar bu olaylar böle sürer , gider...En kral adam bile tek opa bakar.Boşverin kendi oyununuza bakın,Kendinizi helak ettiğinize değmez 100k madde için.Koordinat verin atalım hepinize.Siz kardeşsiniz üzmeyin birbiririnizi emi

Toplam 3 Sayfadan Sayfa 1 123 SonuncuSonuncu