Toplam 121 Sayfadan Sayfa 120 İlkİlk ... 2070110118119120121 SonuncuSonuncu
Toplam 1208 adet sonuctan sayfa basi 1,191 ile 1,200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: POYRAZ BİRLİKLERİ SALDIRI ve SAVUNMA RAPORLARI

Alıntı 26&53 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Insanın kendisini bilmesi güzel birşey ama köpeklere hakaret etme yinede güzel hayvandır onlar köpek kadar olamazsınız bence
    Sen neye alındın. Hakakten zeka yok valaha. Anlayış konusunda çığır açıyorsunuz tek kelime ile benim yazdıklarım ve sizin anladıkalrınız.
    Siz terbisizilik yapmaya devam. Daha daha daha artık ne kadar varsa yapın işte terbiye sizlik sizde mükemmel sonuçlar ortaya çıkarıyor.

Alıntı 26&53 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Senin avukat büron nerde kardeş savunman baya iyi vefa olarak siyaha ve şimdi sana son sözüm sen git kralın gelsin; )
    Senin görevin buraya yazana sallamak heralde dostum. Sizinle alakalı en ufak bi laf etmedim. Her dediğimde de tebrik ettim. Neyin atarı bu anlamadım ?

Alıntı V.İ.P. kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Senin görevin buraya yazana sallamak heralde dostum. Sizinle alakalı en ufak bi laf etmedim. Her dediğimde de tebrik ettim. Neyin atarı bu anlamadım ?
    Yeni düzen böyle sesi çıkan haklı oluyor bunların da suçu yok he de geç ne olsa duvar ve adamlrın arasında ki fark duvardan yankı bunlardan gürültü geliyor

Alıntı olebergi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yeni düzen böyle sesi çıkan haklı oluyor bunların da suçu yok he de geç ne olsa duvar ve adamlrın arasında ki fark duvardan yankı bunlardan gürültü geliyor

ole bergi kanka biraz sakin ol lütfen bu ne atar bu ne sinir
    hep bir öfke halindesin kalpten gideceksin böyle giderse

Alıntı olebergi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sen neye alındın. Hakakten zeka yok valaha. Anlayış konusunda çığır açıyorsunuz tek kelime ile benim yazdıklarım ve sizin anladıkalrınız.
    Siz terbisizilik yapmaya devam. Daha daha daha artık ne kadar varsa yapın işte terbiye sizlik sizde mükemmel sonuçlar ortaya çıkarıyor.
    Olum son zamanda yediklerin dokunuyor herhalde dikkAtli beslen sen bize lazımsin fazla zekasindan dolayı olan zekasinida yitirmiş çocuk
    delinin görünce çomağını sakladığı, işte o deli benim !

s7 Vadi

Alıntı V.İ.P. kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Benim formda pek isim yok rahat ol ben oyunda salliyorum hakadene

s7 Vadi

Alıntı HANBİRLİKLERİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ole bergi kanka biraz sakin ol lütfen bu ne atar bu ne sinir
    hep bir öfke halindesin kalpten gideceksin böyle giderse
    Kalp varsa olabilir vadinin sapini alacak 2 fake gördü ondan heyecanlanmis sinirlenmistir

s7 Vadi

Uye Rutbesi
    Cadı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

HANBİRLİKLERİ bebemiymiş
    C A D I

Uye Rutbesi
    Wlerox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Cadı kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    HANBİRLİKLERİ bebemiymiş
    Bunu söyleyen lolipopunu bitirdiği için mutlu olan biri ciddiye alma ver azının payını gitsin ağlasın

Alıntı Wlerox kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    serverda olsa nolcak söyleyim senin 3-5 kişilik ordunu yıkıcak sonra da sen forumda ağlamaya başlıcaksın 2 hafta sonra orda da görunmicen kale alınmayacak biri varsa o da sensin 2 depo ile ovunen tek başarısı laf atma olan biri...

he he ıkı depo bakın bnm ısmın altta varsa yıyen gelır zıyaret eder bak depo tılsımı var alın belkı alıkoma da kullanırsınız ))))

Toplam 121 Sayfadan Sayfa 120 İlkİlk ... 2070110118119120121 SonuncuSonuncu