Toplam 121 Sayfadan Sayfa 119 İlkİlk ... 1969109117118119120121 SonuncuSonuncu
Toplam 1208 adet sonuctan sayfa basi 1,181 ile 1,190 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: POYRAZ BİRLİKLERİ SALDIRI ve SAVUNMA RAPORLARI

Alıntı HANBİRLİKLERİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    bak işte güzel kardeşim
    o zaman hem fikiriz
    siyah aciziyetinden diğer bölgelere yanaşmış
    poyraz a karşı bir olmuş
    ve buna rağmen wow kuramayacak çapta bir birlik
    son bişey yazmadanda geçemicem siyah acizliğinden diğer bölgelere yanaştıysa poyraz oyunun başında alfabf yada kürek hesaplarıyla biz poyraz değiliz anlaşamadık ayrıldık birlikten deyip bir gece birlikten çıkıp etrafındaki siyah oyuncuları o gece saldırıp yıkmasına ne diyeceksin buda poyrazların acizliği o zaman ? Biz enazından SİYAH birliklerindeniz diyebiliyoruz siz onuda yapamıyorsunuz o yüzden ne sen konuş artık nede ben yeterli bukadar polemik sadece bir şey yazarken kendinize bakıp yazın

Alıntı Ekip kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    siyah wow kurar yada kuramaz bilemem ama yinede erken konuşmamak lazım bak sen yine erken konuşuyorsun tıpkı wowunuz seviye 60 lardayken anca 20 seviye alabildiler dediğiniz zaman ki gibi ondan sonra sıfırlanmıştı sanırım wowunuz ?
    ah güzel kardeşim ah sıfırlandı evet ama şimdi bana şunu açıklayıver
    wowunuzu reislettiniz 1 hafta uğraştınız
    araya adam koydunuz neymiş efendim wowu geri vermeliymiş poyraz oyunda tad tuz kalmazmış
    sonrada 3 bölge geldik nasıl sıfırladık diye sevine dursun 10 yıllık siyah

son bişey yazmadanda geçemicem siyah acizliğinden diğer bölgelere yanaştıysa poyraz oyunun başında alfabf yada kürek hesaplarıyla biz poyraz değiliz anlaşamadık ayrıldık birlikten deyip bir gece birlikten çıkıp etrafındaki siyah oyuncuları o gece saldırıp yıkmasına ne diyeceksin buda poyrazların acizliği o zaman ? Biz enazından SİYAH birliklerindeniz diyebiliyoruz siz onuda yapamıyorsunuz o yüzden ne sen konuş artık nede ben yeterli bukadar polemik sadece bir şey yazarken kendinize bakıp yazın
    yahu güzel kardeşim sen bölgenin göbeğindeki 5 hesabı yıkama ondan sonra oyun sonuna kadar sitem et olacak iş değil

nogay ile kanakan ile han birlikleri ile S&O ile vefa ile destan ile anlaştınız
    söyle bana serverda bir 5 kişilik birlikle anlaşamadınız diyemi bu sitemin
    siz 10 yıldır başarılarınızı anlaşmalarla kura durun
    poyraz savaşmayı tercih ediyor

bu beyaz konusunu insan söylemeye utanır bu arada bölgende 5 hesap orda 170 gündür duruyor sizde 170 gündür beyazlar poyraz beyazlar poyraz diye sitemden siteme uçuyorsunuz

bak işte güzel kardeşim
    o zaman hem fikiriz
    siyah aciziyetinden diğer bölgelere yanaşmış
    poyraz a karşı bir olmuş
    ve buna rağmen wow kuramayacak çapta bir birlik
    Güzel kardeşim. Bu konuya bir açıklık getirme gereği duydum. Kusura bakmasın Poyrazdaki arkadaşlarım laf kalabalığı yarattık. Sizin unuttuğunuz bir durum var ki buda Wow süreci. Burada herkes başarıya ulaşmak için inanılmaz efor sarf ediyor. Her birliğin büyük emekleri var. Şimdi sana sorayım. Vefa Wow 90 seviye olsaydı bize saldırmayacak bir birlik varmıydı? İnsanlar emeklerini bu kadar kolay heba edebilirmiydi? Poyraz 200 Kişiyse Siyah birlikleri 100 kişiyse biz vefa olarak 50 kişi Wow kurmaya çalışıyoruz. Birde buna yaz dönemini, oyunu bırakanları vs eklersen sayımız inanılmaz düşüyor. Herkes gece gündüz birşeyler yapmak için uğraşıyor. Doğal olarak buda bir strateji gerektiriyor. Biz kısıtlı ordularımızla başta bu saldırıları yapsaydık Poyraz yine toparlanacak yine aynı seviyelere gelecekti. Doğal olarak bu seviyelerde saldırmamız en mantıklısıydı. Biz Poyrazın saldırılarını başarılı bir şekilde engelledik. Poyrazın mükemmel orduları vardı ve hepsi çakılsada seviye aldılar. Buna yapacak hiç birşeyimiz yoktu.Şimdi bazı arkadaşları görüyorum burada verilen emekleri hiçe sayıyorlar. Evet Poyraz başarılı. Servere yön veren birlik. Ama 3 bölge birleşti Siyah herkesle anlaştı yaftalarını kesinlikle kabul etmiyoruz. Bizim Destanlada Siyahlada bir anlaşmamız yok. Her birlik kendi yolunu çizdi. Bundan sonrası içinde böyle olacak. Wow yolunda tüm birliklere başarılar dilerim.

Alıntı V.İ.P. kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Güzel kardeşim. Bu konuya bir açıklık getirme gereği duydum. Kusura bakmasın Poyrazdaki arkadaşlarım laf kalabalığı yarattık. Sizin unuttuğunuz bir durum var ki buda Wow süreci. Burada herkes başarıya ulaşmak için inanılmaz efor sarf ediyor. Her birliğin büyük emekleri var. Şimdi sana sorayım. Vefa Wow 90 seviye olsaydı bize saldırmayacak bir birlik varmıydı? İnsanlar emeklerini bu kadar kolay heba edebilirmiydi? Poyraz 200 Kişiyse Siyah birlikleri 100 kişiyse biz vefa olarak 50 kişi Wow kurmaya çalışıyoruz. Birde buna yaz dönemini, oyunu bırakanları vs eklersen sayımız inanılmaz düşüyor. Herkes gece gündüz birşeyler yapmak için uğraşıyor. Doğal olarak buda bir strateji gerektiriyor. Biz kısıtlı ordularımızla başta bu saldırıları yapsaydık Poyraz yine toparlanacak yine aynı seviyelere gelecekti. Doğal olarak bu seviyelerde saldırmamız en mantıklısıydı. Biz Poyrazın saldırılarını başarılı bir şekilde engelledik. Poyrazın mükemmel orduları vardı ve hepsi çakılsada seviye aldılar. Buna yapacak hiç birşeyimiz yoktu.Şimdi bazı arkadaşları görüyorum burada verilen emekleri hiçe sayıyorlar. Evet Poyraz başarılı. Servere yön veren birlik. Ama 3 bölge birleşti Siyah herkesle anlaştı yaftalarını kesinlikle kabul etmiyoruz. Bizim Destanlada Siyahlada bir anlaşmamız yok. Her birlik kendi yolunu çizdi. Bundan sonrası içinde böyle olacak. Wow yolunda tüm birliklere başarılar dilerim.
    söylemlerinde hemfikirim
    wow 90 seviye oldunmu herkes saldırır
    lakin şu şekilde bir husus var
    3 bölge organize fakeleyip organize geliyorsa bu durumda bir anlaşma var manası taşıyor
    şimdi farklı zaman dilimlerinde gelmiş olsanız söylediğin söze imzamı atarım
    lakin 3 bölge eş zamanlı organize geliyorsa bu anlaşılmış olduğu sonucunu doğurur
    şu konuyada değineyim sözlerim vefadan ziyade siyah birliğine
    bana şu konuda açıklık getir siyah birliği bu güne kadar hangi savaşları verdi
    kimlerle hangi şekilde anlaşmalar yaptı
    bölgesindeki 5 hesabı yıkamamış bir birlikten bahsediyorum

söylemlerinde hemfikirim
    wow 90 seviye oldunmu herkes saldırır
    lakin şu şekilde bir husus var
    3 bölge organize fakeleyip organize geliyorsa bu durumda bir anlaşma var manası taşıyor
    şimdi farklı zaman dilimlerinde gelmiş olsanız söylediğin söze imzamı atarım
    lakin 3 bölge eş zamanlı organize geliyorsa bu anlaşılmış olduğu sonucunu doğurur
    şu konuyada değineyim sözlerim vefadan ziyade siyah birliğine
    bana şu konuda açıklık getir siyah birliği bu güne kadar hangi savaşları verdi
    kimlerle hangi şekilde anlaşmalar yaptı
    bölgesindeki 5 hesabı yıkamamış bir birlikten bahsediyorum
    Zaten konunun Siyah birliğiyle alakalı olduğunun farkındayım kardeşim. Sadece bu operasyonu başarılı kılan ve emek verenleri göz ardı etme demek istedim. Siyah birliğinin oyundaki başarısıyla alakalı hiç bir şey kast etmedim. Bize yapılan optan sonra veya genel olarak poyraz birliklerinin yaptığı optan sonra birebir mesaj atarak herzaman tebrik ettim. Oyunun zevki dostlukların baki olmasıyla gelir. Organize saldırıyı sormuşsun. Diğer yazımdada belirttim. Bir strateji belirlememiz gerekiyordu. Biz sayıca az ve genel olarak bize gelen saldırılardanda anlaşılacağı gibi def oynayan bir birliğiz hepsi bu. Siyahlarla husumetinizin farkındayım o yüzden bu konuda bana yorum yapmak düşmez

Kıyamam sen eski raporlarımı arşivliyorsun bende sana sizin wowun raporunu atayım istersen
    Bende merak ettim içerde ne kadar defans varmış atarmisin görmüş oluruz bizde içeriyi: )
    delinin görünce çomağını sakladığı, işte o deli benim !

s7 Vadi

Alıntı V.İ.P. kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Senin avukat büron nerde kardeş savunman baya iyi vefa olarak siyaha ve şimdi sana son sözüm sen git kralın gelsin; )

s7 Vadi

Vefa ile siyah ortak op yapmadı diyen yalancıdır.Aranızda saniyeler var yalan konuşmayın.

Alıntı 26&53 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bu vadi size ne koymuş be gidip gelip vadi diyorsun siyah ulan gibi bir karaktere sahip çıkın sonra vadi deyin siyah ilana ettiğim.küfürlerin hepsi sizlerede ait oldu mu bunu mu istiyorsun sırf şu konuşmandan yüzünden bak nasıl yıkıcam npclerini izle eline aldığında npclerini forma kos insan dışı ne olduğunu ispat edilememiş yaratik
    Yaratık gibi olan özelliklerim var köpek gibi...
    Neyse sana laf sokmak için yazdım da sen nereden anladın da alındın. Ben vadi yi severim...

Alıntı olebergi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yaratık gibi olan özelliklerim var köpek gibi...
    Neyse sana laf sokmak için yazdım da sen nereden anladın da alındın. Ben vadi yi severim...
    Insanın kendisini bilmesi güzel birşey ama köpeklere hakaret etme yinede güzel hayvandır onlar
    Sirius tarafından (15-07-2017 Saat 12:42) değiştirildi. Sebep: Kullandığımız kelimelere dikkat edelim lütfen

s7 Vadi

Toplam 121 Sayfadan Sayfa 119 İlkİlk ... 1969109117118119120121 SonuncuSonuncu