Toplam 121 Sayfadan Sayfa 117 İlkİlk ... 1767107115116117118119 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1208 adet sonuctan sayfa basi 1,161 ile 1,170 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: POYRAZ BİRLİKLERİ SALDIRI ve SAVUNMA RAPORLARI

Hacı boşver ilk defa tılsım gören masum köylü bunlar.

Alıntı veysel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bu gün alikoma daki inşa planı kaptırdılar daha ne konuşuyorlar anlamadım
    Plan fazla geliyor lazım olursa gelir alırız dert etme
    delinin görünce çomağını sakladığı, işte o deli benim !

s7 Vadi

Alıntı Jalapeno kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    gorende baska plan yok sanacak bizde. depo olmadiktan sonra seviyeyi napalim su an la.

Bir de utanmadan dedigi lafa bak insa plani gitmis biz hala konusuyormusuz biz sizin donunuza kadar aldik siz hala konusuonuz oda ayri bir hikaye tabi. Serverin favorisi olarak gelen siyahlar 3 bolge birlesip 1 bolgenin wowunu yikinca nasil bir ozguven gelmis.

Bak yine agzinizi aciyorsunuz ama dikkat edin biliyorsunuz tokatin nereden geldigini yine anlayamazsiniz
    Hahahaha tokat demişsin de alayı şamar oğlanına döndü artık aldirmiyorlar tokata haci papazın eriğini ikram edicen ben onlara: )

s7 Vadi

Alıntı 26&53 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Hahahaha tokat demişsin de alayı şamar oğlanına döndü artık aldirmiyorlar tokata haci papazın eriğini ikram edicen ben onlara: )
    ne kadar aci bir itiraf ) ama yinr gelip deldi adamlar sizi o grlmis bu gelmis soyle olmus boyle olmus hadi kivirin bakalim
    Sirius tarafından (13-07-2017 Saat 12:20) değiştirildi. Sebep: Kullandığımız kelimelere dikkat edelim lütfen
    Balasagun

Alıntı Kara_Kartal1903 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ne kadar aci bir itiraf ) donumuza kadar almissiniz ama yinr gelip deldi adamlar sizi o grlmis bu gelmis soyle olmus boyle olmus hadi kivirin bakalim
    Kıvıran yok dostum kendinizle karıştırmayın tebrik edilecek kişileri tebrik ettik zaten yine bekleriz varsa askeriniz ama birde şunu düşün bu adamlar 3 bölgenin wowunu 2 ser kere indirdi bizi yine ne zaman yikicaklar zafer bizim sadece ertelendi bunu sende sahiplerinde iyi biliyorlar: )

s7 Vadi

S7 de oynayan düşman birlikler.Az adam olun saygılı olun.Karı gibi cene yapmayın...Biz POYRAZ birliği olarak tek başımıza siyahın wowunu reislemişken bu kadar egolu olmadık ve dillendirmedik ama siz 3 bölge birleşip bizim wowu 0 a çektiğinizde göbek atıyorsunuz.Her gün bunu dillendiriyorsunuz ama gerçekten özür dilerim şimdi bunu yazarken birden aklıma geldi...Sizleri dile getirmek bizi küçültür.Uzaya ilk çıkan adamı bilirsin ama 2.ciyi bilmezsin.Hep 1.ci konuşulur.Bakıyorumda hep POYRAZ konuşuluyor.Çünkü hepinize korku sindirdik...Bizler adam gibi saygımızdan taviz vermeksizin gerekli açıklamamızı yapıp tebriklerimizi ilettik.Sizler hala burada dillendirmeniz,sizi küçültüp bizi yüceltmektedir...Bunu anlamanız dileğiyle...

Saygılarımla...

Alıntı -chucky- kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Saldıran arkadaşları , Merkez - Wow - Ve NPC köylerimize yaptıkları operasyonlardan dolayı tebrik ederim..
    Tebrikler beyler güzel savubma vardı wow da. Keşke 2,5 falanda merkeze koysaydınız. Konuşmuyor olurduk. Oyun biter bizde rahat ederdik.
    Eğri oturup doğru konuşan biri olarak ne ekersen onu biçersin. O kadar terbiyesiz ce oynadınız ki bazı şeyleri hak ettiniz. O alfa kürek olayı olmasa size saygı duyarım ama oyun için yalan söylemek olmaz. Dediğim gibi siz yaparsanız biz daha beterini yaparız. Senden alıntı yapmam da wow npc köyüne Op demişsin. Bizden npc köyüne gelmez sizden gelmedikçe. Vadiye sorun npc köyüne nasıl mancnık atılır o söylesin size.

Alıntı Yugi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Abi faydası olmaz mı.Bizim wow a çaktılar ordaki orduları
    Sana üstat demeye bile başlamışlar Yugi. Sen bul veya cisim seni bulsun Yugiiiiiiii
    Bir cisim yaklaşıyor Yugi ii

Alıntı olebergi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Tebrikler beyler güzel savubma vardı wow da. Keşke 2,5 falanda merkeze koysaydınız. Konuşmuyor olurduk. Oyun biter bizde rahat ederdik.
    Eğri oturup doğru konuşan biri olarak ne ekersen onu biçersin. O kadar terbiyesiz ce oynadınız ki bazı şeyleri hak ettiniz. O alfa kürek olayı olmasa size saygı duyarım ama oyun için yalan söylemek olmaz. Dediğim gibi siz yaparsanız biz daha beterini yaparız. Senden alıntı yapmam da wow npc köyüne Op demişsin. Bizden npc köyüne gelmez sizden gelmedikçe. Vadiye sorun npc köyüne nasıl mancnık atılır o söylesin size.
    Bu vadi size ne koymuş be gidip gelip vadi diyorsun siyah ulan gibi bir karaktere sahip çıkın sonra vadi deyin siyah ilana ettiğim.küfürlerin hepsi sizlerede ait oldu mu bunu mu istiyorsun sırf şu konuşmandan yüzünden bak nasıl yıkıcam npclerini izle eline aldığında npclerini forma kos insan dışı ne olduğunu ispat edilememiş yaratik

s7 Vadi

aaaaa siyah dile gelmiş yakında yine tutulur konuşamaz olurlarda kaçacak yer ararlar

Toplam 121 Sayfadan Sayfa 117 İlkİlk ... 1767107115116117118119 ... SonuncuSonuncu